Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2012 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: БАЛКАНСКИ МОТО-РОК ФЕСТ – В. ТЪРНОВО 2012 г.
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: БАЛКАНСКИ МОТО-РОК ФЕСТ – В. ТЪРНОВО 2012 г.  (Прочетена 31054 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
klontiiiiiiiiii
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki RM250,Suzuki Katana,Honda NX TERMINATOR
Публикации: 478

Ел. поща
« Отговор #15 -: август 18, 2012, 18:13:20 »

Ебатиии долният лъжец всичко което каза са пълни измислици,миналата година само ще е имало 4,5 хиляди мотористи на Света Гора а??  Smile Smile Surprised
Активен
Stoqn_600
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600RR
Публикации: 3

« Отговор #16 -: август 20, 2012, 17:36:28 »

Всичката необходима информация ще намерите на мотобг (в Гугъл - Българския мотоциклетен портал).

Там има и за билети, и за палатки, и за вход, и за програма, и за всичко. Дано само не ми изтрият поста... Smile Smile
Активен
Bad Company MC
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 191

« Отговор #17 -: август 20, 2012, 21:45:36 »

Христо защо не каза в твой то интервю че вашия клуб се разцепи на 2 и че да има събор на Света Гора се дължи на М.К БОЛЯРИ.Ха ха -имитатори.Н. Славчев и ти колко пачове на клубове смени през годините и пак даваш интервюта.Този мото сезон къде бяхте на  минали събори.Смях в ефира.
За да е разцепен на 2 се подразбира да е разделен поне 50/50 а това не е така-в живота винаги има един кръговрат в който едни си отиват а други идват.
За това да има събор на Света Гора имат голям принос членовете на  МК Боляри но не в сегашния си състав и това го знаят всички които малко или много са познавали клуба, а събор има и ще има докато има желаещи да го посещават. Без хора, както се казва сам човек само във WC може да свърши работа.
ПП Миналата година всички бяха доволни.И гостите на Капиновския както и гостите на Св.Гора . Да се надяваме на това и тази година. За жалост се раминахме в организирането а можеше и стънт шоуто да е в същия уикенд и тогава наистина би било чудесно за хората да посетят 3 събития с един "масраф"
А Боляри добре си се справят сега така че който желае - Капиново , който иска Св.Гора е добре дошъл.
Просто два ралични формата в един уикенд... публиката печели от това
« Последна редакция: август 20, 2012, 21:48:32 последно от Bad Company MC » Активен
free rider
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: YAMAHA
Публикации: 329

« Отговор #18 -: август 20, 2012, 21:47:06 »

За да е разцепен на 2 се подразбира да е разделен поне 50/50 а това не е така-в живота винаги има един кръговрат в който едни си отиват а други идват.
За това да има събор на Света Гора имат голям принос членовете на  МК Боляри но не в сегашния си състав и това го знаят всички които малко или много са познавали клуба, а събор има и ще има докато има желаещи да го посещават. Без хора, както се казва сам човек само във WC може да свърши работа.
ПП Миналата година всички бяха доволни.И гостите на Капиновския както и гостите на Св.Гора . Да се надяваме на това и тази година. За жалост се раминахме в организирането а можеше и стънт шоуто да е в същия уикенд и тогава наистина би било чудесно за хората да посетят 3 събития с един "масраф"
rulez2 rulez2 rulez2 rulez2
Активен
kekek
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR900, Fazer 1000, VF750 cafe, XV 1600, Burgman 650, сега - CBF1000
Публикации: 557

« Отговор #19 -: август 20, 2012, 22:00:02 »

Тц, публиката не печели, добре, че не беше и стънта тогава Smile
Активен
Bad Company MC
ниво 3
Неактивен Неактивен

« Отговор #20 -: август 20, 2012, 22:10:42 »

Тц, публиката не печели, добре, че не беше и стънта тогава Smile
Как кажеш , ама щеше да е различно ако имаше и  "публиката не печели, добре" .. защото.....
Активен
kekek
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #21 -: август 20, 2012, 22:20:08 »

Защото щях да посетя с еднакъв кеф и двата събора. И сега ще го направя, но ще прекарам 90% от времето на единия, а нямаше лошо ако са в различно време да бъда както трябва и на двата. А ако и стънт имаше по същото време щеше да е още по кофти. Не знам как не разбирате или се правите, ама ако събитията са на различни дати ще е по-добре и за организторите и за посетителите, които сега са принудени да избират, вместо да си направят кефа и на двете. Това не е само мое мнение, но точно затова, не пиша "защото", понеже не искам да си натрапвам мнението. Та по въпроса защо - зорлем гоните немалко хора, които иначе биха били и тук и там с еднаквите дати. Ама то си е и ваша работа Smile
Активен
Bad Company MC
ниво 3
Неактивен Неактивен

« Отговор #22 -: август 20, 2012, 22:36:19 »

Защото щях да посетя с еднакъв кеф и двата събора. И сега ще го направя, но ще прекарам 90% от времето на единия, а нямаше лошо ако са в различно време да бъда както трябва и на двата. А ако и стънт имаше по същото време щеше да е още по кофти. Не знам как не разбирате или се правите, ама ако събитията са на различни дати ще е по-добре и за организторите и за посетителите, които сега са принудени да избират, вместо да си направят кефа и на двете. Това не е само мое мнение, но точно затова, не пиша "защото", понеже не искам да си натрапвам мнението. Та по въпроса защо - зорлем гоните немалко хора, които иначе биха били и тук и там с еднаквите дати. Ама то си е и ваша работа Smile
Благодаря ти за позитивното мнение и повярвай ми ние си мислим, благодарение на отзиви от колеги мотористи, че точно това харесват хората идващи от 150-200 км.Ангажирам се се лично, защото въпреки че пиша като Bad Company, твоето мнение да стигне до целия клуб.
А сам знаеш, че не е нарочно да гоним хора но винаги има какво да се желае.Хора сме и ние и също можем да грешим.
Активен
kekek
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #23 -: август 21, 2012, 06:34:30 »

Разбира се, че хората харесват това на което идват. Не коментирам формата, а това ,че вероятно като мен биха посетили и двата събора ако са в различни дати, ако щеш заради самото каране даже. Успех!
Активен
piovra
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda NT 650 V Deauville
Публикации: 209

« Отговор #24 -: август 21, 2012, 08:08:45 »

Понеже се заговори за позитивизъм, мисля че той ни е много нужен въобще като нация. Чета мненията и за двете мероприятия и ме радва факта, че с някои изключения на привърженици на къпинажа, общо взето тона е приличен. В крайна сметка двете събития не са еднакви, всяко си има своя чар и за всеки си има публика. Това че са на една дата, не е голям проблем, а предимство - стига пак да се погледне от позитивната страна. Аз лично ще уважа и двата клуба. Ще послушам качествена рок музика и разгледам хубави мотори на Света гора, ще отскоча и до манастира за да се видя с други добри приятели и колеги, да послушам "музиката на прекъсвачите" и видя пушека от някоя запалена гума. Very Happy Ще се радвам, ако двата клуба се разберат поне обиколката на града да е обща - зрелището и усещането са страхотни! Нека има такива срещи - от тях печелят мотористите и въобще Търново като град. Дай Боже печалба и на организаторите! Very Happy Mad
Активен
Fogata
Fogata
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1145

PingPong Forever

Ел. поща
« Отговор #25 -: август 21, 2012, 08:53:25 »

Ееее май после май ще се разберем за какво става въпрос,последния колега го каза много добре за всеки според предпочитанията,на мен лично от висотата на годините ми прекъсвачите ми идват в повече и пиленето на гуми ме зарежда не с положителна енергия така че по спокоен формат ме устройва идеално,младите да се кефят  на тези екстри затова е добре че са отделно. Mad
Активен
piovra
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda NT 650 V Deauville
Публикации: 209

« Отговор #26 -: август 21, 2012, 08:59:27 »

Ееее май после май ще се разберем за какво става въпрос,последния колега го каза много добре за всеки според предпочитанията,на мен лично от висотата на годините ми прекъсвачите ми идват в повече и пиленето на гуми ме зарежда не с положителна енергия така че по спокоен формат ме устройва идеално,младите да се кефят  на тези екстри затова е добре че са отделно. Mad

Фога, и моите години не са малко, ама нали освен хляб, трябва и зрелища! Very Happy Пък и отвреме навреме не е лошо да се "омешаме" и с младите и с лудите! Smile Пък с тебе явно ще си пиеме бирата на хълма! Mad
Активен
emil
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha Virago 1100, Honda VT 750, Kawasaki Vulkan 1500, Kawasaki zx6r, Honda CBR XX 1100
Публикации: 216

231855899
Ел. поща
« Отговор #27 -: август 21, 2012, 09:09:28 »

Mad Mad Mad rulez2 пияници..... Mad
Активен
Bad Company MC
ниво 3
Неактивен Неактивен

« Отговор #28 -: август 21, 2012, 16:16:49 »

Днес след проведена среща в Община Велико Търново се разбра че за поредна година общината ще подари на гостите на Мото рок фест 2012 спектакъла "Звук и светлина" в петък от 21ч.
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=950530
Активен
pursuit
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: If everything seems under control, you're not going fast enough!
Публикации: 390

Suzuki Intruder1500 Custom, Victory Cross Roads LE

« Отговор #29 -: август 21, 2012, 17:42:26 »

Браво колеги, толерантност и достойно поведение!!!
Идваме с удоволствие отново Very Happy
Активен
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2012 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: БАЛКАНСКИ МОТО-РОК ФЕСТ – В. ТЪРНОВО 2012 г.

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.391 секунди с 21 запитвания.