Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2012 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: ГАЛАКТИЧЕСКИ МОТОСЪБОР ВАРНА - 2012 :P
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: ГАЛАКТИЧЕСКИ МОТОСЪБОР ВАРНА - 2012 :P  (Прочетена 52346 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
pantarei
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: on-off
Публикации: 134

Heil Sieg Neil

Ел. поща
« Отговор #90 -: август 31, 2012, 16:29:39 »

Ле-леии то от едно запитвне цял ферман написаха,като 4ели бръкнах с пръст някаде.. Mad rulez2
Активен
free rider
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: YAMAHA
Публикации: 329

« Отговор #91 -: август 31, 2012, 16:52:32 »

За нас вход ще имали.
Активен
бат Димо
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda VTX1300 S
Публикации: 1601

« Отговор #92 -: август 31, 2012, 21:04:09 »

Утре ще проверим, дали наистина бирата ви е студена ...
Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 14115

« Отговор #93 -: септември 02, 2012, 20:57:45 »

Ле-леии то от едно запитвне цял ферман написаха,като 4ели бръкнах с пръст някаде.. Mad rulez2
Нямам никаква представа къде си бъркал с пръст, но се надявам, че си миеш ръцете преди хранен. Smile Поста ми не беше насочен към теб, нито пък запитването ти бе причина за "фермана". Влязох във форума с целта да напиша този "ферман", но като видях въпроса ти, реших първо да отговоря на теб и после да си пиша ферман заради който влязох. Причината да го напиша бе, че се наслушах на живо на слухове и простотии по темата и за това написах как стоят нещата по въпроса тук във форума. Надявам се това разяснение да е достатъчно.
« Последна редакция: септември 02, 2012, 20:59:44 последно от ЧЕФО » Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #94 -: септември 02, 2012, 21:09:00 »

Всякъде където има платен вход има комерсиалност.Организаторите сами решават кой да заплати входа или не.
Комерсиалност има само тогава когато нещо се прави с цел печалба и когато се реализира такава. Когато целта е идеалистична, не се гони печалба и не се реализира такава, то комерсиалност няма. Когато малкото доходи покрият разходите и накрая баланса клони към НУЛА за какъв комерс става дума изобщо, че не мога да схвана? Surprised Ако ще не вход, ами и изход да се плаща, щом в крайна сметка приходите и разходите се занулят (и това е заложено от самото начало) къде е комерса? wall

Знам, че звучи странно да се трепеш за едно потупване по рамото, но в същност не е така. Даже и потупване по рамото няма. Very Happy Просто правим нещо, което ни липсва. Така ни харесва и така си го правим за кеф. Да, точно така, за единия гол кеф. Същото е като карането на мотор. Very Happy
« Последна редакция: септември 02, 2012, 21:15:37 последно от ЧЕФО » Активен
krasimir
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Harley Davidson Sprtster XL 1200 L
Публикации: 244

« Отговор #95 -: септември 02, 2012, 21:47:28 »

Много съм доволен.....супер си изкарахме....посрещнаха ни с бира и кюфтета още на входа,и пари ни дадоха дори ...абе сладури кво да ви разправям...който не е дошъл само може да съжалява.

Само "недоразумението" в събота  след обяд не ми хареса,но това е проблем който трябва да се разреши на по високо ниво не са виновни организаторите ...абе майната и на тези.... събора беше СУПЕР до година пак сме при вас  Very Happy
Активен
legio
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 735

Boardman Road Pro Carbon

« Отговор #96 -: септември 02, 2012, 21:49:21 »

Просто правим нещо, което ни липсва. Така ни харесва и така си го правим за кеф. Да, точно така, за единия гол кеф. Същото е като карането на мотор. Very Happy
Поздравявам ви за ентусиазма, организацията и ви благодаря за добре изкараната седмица на събора! Отново бих дошъл на такова мероприятие, въпреки че не посещавам никакви "рокерски" събори от години! Пожелавам ви безсмъртие и нека силата бъде с вас! Very Happy
Активен
zaba
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: SUZUKI GSXR 1200cc
Публикации: 764

Moto-Z

Ел. поща
« Отговор #97 -: септември 02, 2012, 21:54:33 »

http://tv7.bg/news/9428312.html   rulez2
« Последна редакция: септември 02, 2012, 21:56:17 последно от zaba » Активен
Stupid_boy
Модератор
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 4620

« Отговор #98 -: септември 02, 2012, 22:14:58 »

уффф, бе имам тук едни компромати в телефона, ма утре ще се позанимая с тях ( ако не бъда подкупен за пореден път. както прекрасно знаем, корупция му е майката ). то и други хора укриват яки компромати ..
Активен
saopaolo
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 272

« Отговор #99 -: септември 03, 2012, 09:29:51 »

Много съм доволен.....супер си изкарахме....посрещнаха ни с бира и кюфтета още на входа,и пари ни дадоха дори ...абе сладури кво да ви разправям...който не е дошъл само може да съжалява.

Само "недоразумението" в събота  след обяд не ми хареса,но това е проблем който трябва да се разреши на по високо ниво не са виновни организаторите ...абе майната и на тези.... събора беше СУПЕР до година пак сме при вас  Very Happy
Давали ли са...? мене нещо не са ме харесали на входа, момчето само ми махна да влизам без вход...
Активен
sergo
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX1300R Hayabusa
Публикации: 4989

Suzuki 1100FR

« Отговор #100 -: септември 03, 2012, 10:38:25 »

уффф, бе имам тук едни компромати в телефона, ма утре ще се позанимая с тях ( ако не бъда подкупен за пореден път. както прекрасно знаем, корупция му е майката ). то и други хора укриват яки компромати ..

Все си мисля дали да не те подкупя да ги пуснеш да речем.... Защо да има скрито покрито,нали едно общество се гради на чисти и ясни отношения,демек ако има тайни  няма доверие.....  Very Happy

Момчета съжалявам,че не можах да дойда тази година(причините са ви известни,няма да ги коментирам),но за догодина си правя резервации от сега..... Very Happy
До колкото разбирам Сури е излязъл,мъжкар с подкрепата на Берковчани,интересно ми е къде бяха другите....????  Surprised
Другия път в капачките,а не по гълъбите да се ползват нещата....,но както и да е има време.... Very Happy
Активен
suri-montana
МОТОЦИКЛЕТЕН КЛУБ ''МОНТАНА от 1998''
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: HONDA VTX1300 HONDA CBR 1000F3 HONDA XR 600
Публикации: 999

« Отговор #101 -: септември 03, 2012, 11:06:42 »

Огромно благодаря на организаторите за незабравимото изкарване на мен , семейството ми и скромната група от Монтана и приятели.
Изкарахме една незабравима почивка и накрая и един прекрасен събор.
Другата година ще взема да дойда малко по късно че вече ми стана неудобно да съм там преди повечето организатори  Very Happy Very Happy Very Happy
Поздравления момчета , така се посрещат гости .
Активен
Stupid_boy
Модератор
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 4620

« Отговор #102 -: септември 03, 2012, 11:43:02 »

голямо благодаря и от мен. за втора година прекрасна почивка и събор! догодина, живот и здраве, пак ще помисля.

сега лекинко компроматчета:
за мен всичко започна така, като все още не подозирах, че ме чакат над 400км дъжд!

следващата поредица съм озаглавил 'при родата'

я, вече имало и потомство! булеварда се окотил и вече имало малко булевардче

а някои пък показват пред камера грозен мотор

разбира се, тази малка порция снимки не е в състояние да покаже целия кеф, по-скоро е поредна порция дружески фън
Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #103 -: септември 03, 2012, 17:13:53 »

Давали ли са...? мене нещо не са ме харесали на входа, момчето само ми махна да влизам без вход...
Давахме, давахме и още как. На първите 250 моториста каращи мотор им дадохме по някой лев. Ако си бил 251-вия си жестоко прецакан. Very Happy Догодина ела по-рано. Very Happy
Активен
bonbona777
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: m109r
Публикации: 233

Ел. поща
« Отговор #104 -: септември 03, 2012, 17:29:21 »

голямо благодаря и от мен. за втора година прекрасна почивка и събор! догодина, живот и здраве, пак ще помисля.

сега лекинко компроматчета:
за мен всичко започна така, като все още не подозирах, че ме чакат над 400км дъжд!

следващата поредица съм озаглавил 'при родата'

я, вече имало и потомство! булеварда се окотил и вече имало малко булевардче

а някои пък показват пред камера грозен мотор

разбира се, тази малка порция снимки не е в състояние да покаже целия кеф, по-скоро е поредна порция дружески фън
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2012 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: ГАЛАКТИЧЕСКИ МОТОСЪБОР ВАРНА - 2012 :P

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.28 секунди с 21 запитвания.