Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2012 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: ГАЛАКТИЧЕСКИ МОТОСЪБОР ВАРНА - 2012 :P
Страници: [1] 2 3 ... 9   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: ГАЛАКТИЧЕСКИ МОТОСЪБОР ВАРНА - 2012 :P  (Прочетена 51264 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 14115

« -: август 08, 2012, 11:00:45 »

Здравейте джедаи, клонинги и всякакви космически дегенерати, яздещи спидери!  rulez2
Имам удоволствието да ви поканя на поредния, уникален, неповторим и неподражаем ГАЛАКТИЧЕСКИ мотосъбор във Варна. Забележете, че това не е някакво си там селско, градско, национално, нито е интернационално съборченце, а е много по-мащабно и значимо мероприятие. Това е истински ГАЛАКТИЧЕСКИ събор. rulez1 rulez1 rulez1

Датата е 27.08.12 до 2.09.12 - цяла седмица космически купон.
Мястото е Млечния път, Слънчевата система, планетата Земя (третата планета), континент Европа, Балкански полуостров, Република България, град Варна, к.к."Камчия", къмпинг "Нептун".
Телефони за резервации на бунгала: 0899/310 172

Както всяка година, така и тази за МОТОЦИКЛЕТИСТИ пристигащи НА МОТОЦИКЛЕТ от други градове ВХОД СВОБОДЕН!!!
На територията на къмпинга се допускат само мотоциклети. Достъпа на автомобили в района на събора е строго забранен. БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЯ!!!
За желаещите е подсигурен охраняем паркинг - Паркинга се заплаща еднократно за цялата седмица, както следва:
 -за мотоциклет 5лв. (за 7 дена)
 -за автомобил 10лв. (за 7 дена)
Пред къмпинга има достатъчно свободни, неохраняеми места за безплатно паркиране.

концерти на групите:
Mr. Hard
Revision
A 15
Headmaster
ViolentorY
Spotlight
МИЛЕНА

МНОГО ТОМБОЛИ, ИГРИ, ЕМО-ПЪНА И СУРИ-МОНТАНА Smile
И КАКТО ВИНАГИ МНОГО ИЗНЕНАДИ ОЩЕ ОТ ВХОДА!!!

Организатори са обичайните заподозрени, а именно МК "Диви деца" с подкрепата на варненските мотоклубове и свободни мотористи.

Както знаете събора се организира в духа на старите моторджийски ценности от едно време и има за цел да върне добрите стари времена, отричайки комерса и осланяйки се само и единствено на чисти, идеалистични помисли. Основния принцип е не да  се опразнят джобовете на гостите, а те да се забавляват максимално за колкото се може по-малко пари. Искаме да ви спестим колкото можем. Искаме да върнем старите мотористи, които вече не ходят по събори. Не ви искаме парите, а усмивките и сърцата. Добре дошли назад във времето, когато съборите бяха такива. Very Happy Mad

ЧАЛГА И ПРЕКЪСВАЧИ СА ЗАБРАНЕНИ!!! hummer hummer hummer hummer hummer hummer hummer hummer hummer hummer
Който не смята да се съобразява с правилата на организаторите и не одобрява наложените ограничения, най-добре изобщо да не идва. Компромиси няма да се правят за никой!!!
« Последна редакция: август 08, 2012, 14:19:49 последно от puna_kazanlak » Активен
georgivv
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda VFR 800 Vtec
Публикации: 279

« Отговор #1 -: август 08, 2012, 11:16:31 »

за трета година - там съм!
Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: август 08, 2012, 11:53:32 »

И един поздрав за всички ценители на старите ценности. Парчето не е много моторджийско, но е пълно със смисъл, а и е българско. Smile
ЛИЛИ ИВАНОВА / LILI IVANOVA - НЕ ВСИЧКО Е ПАРИ ПРИЯТЕЛЮ
Активен
preachaus
jako
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: в цепията съм
Публикации: 407

MC Wild Children Varna

« Отговор #3 -: август 08, 2012, 13:56:22 »

Mad rulez2 rulez1 Mad rulez2 Cool Cool Confused rulez2 rulez2

общо взето това се очертава Smile
Активен
NEDEV
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: YAMAHA xj 600
Публикации: 10

Ел. поща
« Отговор #4 -: август 08, 2012, 20:09:43 »

почвам да стягам куфарите и идвам много готин събор правите момчета направо сте супер ти се вижда от година на година все повече гости има нямам търпение да дойде края на август
Активен
su
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: VTR 1000 SP 1
Публикации: 238

« Отговор #5 -: август 08, 2012, 21:13:31 »

Здравейте джедаи, клонинги и всякакви космически дегенерати, яздещи спидери!  rulez2
Имам удоволствието да ви поканя на поредния, уникален, неповторим и неподражаем ГАЛАКТИЧЕСКИ мотосъбор във Варна. Забележете, че това не е някакво си там селско, градско, национално, нито е интернационално съборченце, а е много по-мащабно и значимо мероприятие. Това е истински ГАЛАКТИЧЕСКИ събор. rulez1 rulez1 rulez1

Датата е 27.08.12 до 2.09.12 - цяла седмица космически купон.
Мястото е Млечния път, Слънчевата система, планетата Земя (третата планета), континент Европа, Балкански полуостров, Република България, град Варна, к.к."Камчия", къмпинг "Нептун".
Телефони за резервации на бунгала: 0899/310 172

Както всяка година, така и тази за МОТОЦИКЛЕТИСТИ пристигащи НА МОТОЦИКЛЕТ от други градове ВХОД СВОБОДЕН!!!
На територията на къмпинга се допускат само мотоциклети. Достъпа на автомобили в района на събора е строго забранен. БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЯ!!!
За желаещите е подсигурен охраняем паркинг - Паркинга се заплаща еднократно за цялата седмица, както следва:
 -за мотоциклет 5лв. (за 7 дена)
 -за автомобил 10лв. (за 7 дена)
Пред къмпинга има достатъчно свободни, неохраняеми места за безплатно паркиране.

концерти на групите:
Mr. Hard
Revision
A 15
Headmaster
ViolentorY
Spotlight
МИЛЕНА

МНОГО ТОМБОЛИ, ИГРИ, ЕМО-ПЪНА И СУРИ-МОНТАНА Smile
И КАКТО ВИНАГИ МНОГО ИЗНЕНАДИ ОЩЕ ОТ ВХОДА!!!

Организатори са обичайните заподозрени, а именно МК "Диви деца" с подкрепата на варненските мотоклубове и свободни мотористи.

Както знаете събора се организира в духа на старите моторджийски ценности от едно време и има за цел да върне добрите стари времена, отричайки комерса и осланяйки се само и единствено на чисти, идеалистични помисли. Основния принцип е не да  се опразнят джобовете на гостите, а те да се забавляват максимално за колкото се може по-малко пари. Искаме да ви спестим колкото можем. Искаме да върнем старите мотористи, които вече не ходят по събори. Не ви искаме парите, а усмивките и сърцата. Добре дошли назад във времето, когато съборите бяха такива. Very Happy Mad

ЧАЛГА И ПРЕКЪСВАЧИ СА ЗАБРАНЕНИ!!! hummer hummer hummer hummer hummer hummer hummer hummer hummer hummer
Който не смята да се съобразява с правилата на организаторите и не одобрява наложените ограничения, най-добре изобщо да не идва. Компромиси няма да се правят за никой!!!
....мерсии,Благодаряя Very Happy,за поканата....идвамее Cool rulez2 Mad
Активен
sev80
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: SUZUKI GSXR 750 L5 ; HONDA CBR-1000 RR- 2014 ; APRILIA SPOTCITY 125-2009
Публикации: 548

Ел. поща
« Отговор #6 -: август 08, 2012, 21:45:30 »

И аз искам да посетя събора,моля кажете точно къде се намира в Камчия.Резервациите за хотел или там каквото бъде по какъв начин се правят,на кого се плаща и подробности и.....За първи път ще се включвам в мото общноста на Варна и региона.Ще сме около 9-10 мотора,все колеги и приятели ,нищо че сме дъртаци,надявам се приемате и такива Smile Smile Smile.
Активен
sped
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: VFR750 RC36 2
Публикации: 41

Ел. поща
« Отговор #7 -: август 09, 2012, 08:57:45 »

Да попитам, ако решиме да кацнем още в събота на 25 ще има ли къде да опънем палатките и каква ще е тарифата на човек докато почне мотосъбора в понеделник?
Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: август 09, 2012, 09:35:13 »

И аз искам да посетя събора,моля кажете точно къде се намира в Камчия.Резервациите за хотел или там каквото бъде по какъв начин се правят,на кого се плаща и подробности и.....За първи път ще се включвам в мото общноста на Варна и региона.Ще сме около 9-10 мотора,все колеги и приятели ,нищо че сме дъртаци,надявам се приемате и такива Smile Smile Smile.

Къмпинг "Нептун" в същност се намира точно преди к.к."Камчия", а не вътре в комплекса. На главния път има табела к.к."Камчия". Като се отбиете от главния път към к.к."Камчия" тръгвате по второстепенен път, който е през полето. От ляво и дясно е все поле. Карате все направо, подминавате един малък жилищен комплекс от лявата страна и след него започва гора. Точно преди първите дървета на един лек и плавен ляв завой в ляво има път, спускате се по него и стигате къмпинг "Нептун". На дърветата ще има табела за събора. След като слезете от главния път и тръгнете по второстепенния, ако случайно видите табелата к.к."Камчия", значи сте изпуснали отбивката. Не бива да влизате в к.к."Камчия", не бива и да навлизате в гората, точно преди нея е отбивката.

В първия си пост съм публикувал телефона на къмпинга. Обаждате се и си резервирате стаи. Плащате си после на място. Не забравяйте да кажете, че сте за събора, има значение. В нета има и други телефони на други къмпинги и хотели в К.К. "Камчия".

Освен това дърт моторист няма. Не може да е моторист и да е дърт защото мотора поддържа духа млад. Very Happy Добре сте дошли.
Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: август 09, 2012, 09:39:31 »

Да попитам, ако решиме да кацнем още в събота на 25 ще има ли къде да опънем палатките и каква ще е тарифата на човек докато почне мотосъбора в понеделник?

Няма да има проблем, къмпинга си работи и можете да дойдете когато си поискате. Каква ще е тарифата за къмпингуване извън рамките на събора не знам, но можете да се обадите на телефона на къмпинга и да питате стопаните. Абе няма да е кой знае колко. По време на събора за палатки няма да се плаща.
Активен
suri-montana
МОТОЦИКЛЕТЕН КЛУБ ''МОНТАНА от 1998''
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: HONDA VTX1300 HONDA CBR 1000F3 HONDA XR 600
Публикации: 999

« Отговор #10 -: август 09, 2012, 09:47:16 »

Не забравяйте да кажете, че сте за събора, има значение. .
В никакъв случай не казвай че си за събора , ще те посрещнат с усмивка и след понеделник и с безплатна студена бира , ще се отнесат с теб добре и ще се постараят да ти е готино, а както знаем ние мотористите обичаме да ни е гадно  Very Happy Very Happy Very Happy
Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: август 09, 2012, 10:19:25 »

ХЕХЕХЕ Mad Mad Mad Smile Smile Smile И да мрънкаме и да се оплакваме и да плюем после обичаме. Smile Smile Smile Пъка така като не ни дадът повод за плюене все едно сме си изгубили времето. Smile Smile Smile Mad Mad Mad Mad Mad Mad

П.П. Някой колеги хубаво ми пращат поздрави по хората, Very Happy ама или да смекчат малко поздравите, или да ги пращат по по-несрамежливи хора, щото не стигат до мен. Surprised Срам ги е да ги предадът в прав текст и само се червят и мънкат и накрая се отказват да ги предават. Very Happy Така, че знам, че съм поздравен, знам и че е нещо провокативно, заядливо и вероятно забавно, но не знам какво. Surprised Very Happy Very Happy Very Happy Айде, мерси, мерси и тъпкано да ви се връща. Very Happy Very Happy Very Happy Mad Mad Mad

моля кажете точно къде се намира в Камчия
https://maps.google.com/maps/ms?msid=217294110769726896678.0004a003b493064d07e88&msa=0
« Последна редакция: август 09, 2012, 11:20:46 последно от ЧЕФО » Активен
preachaus
jako
ниво 4
Неактивен Неактивен

MC Wild Children Varna

« Отговор #12 -: август 09, 2012, 10:19:39 »

по принцип, вече няколко години има хора още от петък, събота преди събора и вече са си свикнали в къмпинга да посрещат подранили, така че няма да има никакви проблеми да си разпъвате палатките ;)
А освен това ние сме вече там по това време, така че всяка допълнителна работна ръка не ни е излишна  Smile

добре сте дошли, кой когато иска, има да се правят шатри, сцени, да се носят тонколони и каквото се сетите там  Smile
обещавам ще си починете добре ако дойдете по рано  Smile
Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: август 09, 2012, 10:35:53 »

Сега, като изложи така нещата и то, никой няма да дойде. Surprised Ти направо ги изгони, ебаси! Трябваше да ги подлъжем първо и после на заварено положение да хамалуват. Сега кой ще бачка? Добре го бяхме замислили, ама ти ги подплаши. От тази голямата уста си патиш ти, така да знаеш. Познай кой сега ще мъкне всичко сам? Very Happy Е, няма да съм аз де. Laughing Сети се кой. Very Happy Вариантите са два: или ти , или Богът слънце. Ама като се замисля, египетското величие някак не го виждам да се поти на къра. Surprised Но, ти ако искаш пробвай да му кажеш какви си ги натворил, много ще ти се зарадва, той обича физическия труд и песента на плющящите бичове. Very Happy Добре поне, че си якичък и за нула време ще отхвърлиш работата. Very Happy Very Happy Very Happy Пак ти казвам, аз не мога, аз съм интелектуалец и не мога такива работи да върша, сори! Smile Иначе срамна работа няма, дерзай! Very Happy Very Happy Very Happy

П.П. Сега ще избягаш пак в Румъния, нали? И като миналата година пак ние ще ти сърбаме дробеното, знам си аз. Surprised
« Последна редакция: август 09, 2012, 10:50:50 последно от ЧЕФО » Активен
preachaus
jako
ниво 4
Неактивен Неактивен

MC Wild Children Varna

« Отговор #14 -: август 09, 2012, 10:52:06 »

...а както знаем ние мотористите обичаме да ни е гадно  Very Happy Very Happy Very Happy
не бре ето сега ги привлякох повече да дойдат от по рано, Сури ти го е казал, те искат да им е гадно, а като чуят че работа и гърч ще има всичките от по рано ще искат да идват Smile
Ето пример ти давам Беговци, от първата година като захапаха със сглобяване на сцени и мъкнене на целия събор, от тогава всеки път са 3 дена по рано, щото знаят че гърч ще има  Smile Smile Smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 9   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2012 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: ГАЛАКТИЧЕСКИ МОТОСЪБОР ВАРНА - 2012 :P

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.25 секунди с 21 запитвания.