Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратДа си спомним за тях.Тема: Да си спомним за тях! - правила за писане в тази тема -
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Да си спомним за тях! - правила за писане в тази тема -  (Прочетена 9699 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
RaTTo
началник
Администратор
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSXR1000
Публикации: 906

MotoZone

69253274
« -: октомври 16, 2005, 20:58:10 »

По ваша идея правя тази тема.
Нека спазваме определени правила, за да не се размива тематиката в нея.

1. Пуска се нова тема с името на загиналия моторист
2. Този, който я пуска пише кратка биография, може да публикува и снимки;
3. Потребителите, които са го познавали споделят впечатления, спомени, случки с него, още снимки или клипчета;
4. След определено време модераторът систематизира информацията и я добавя като редактира първия пост, така че по-нататък да останат само впечатленията на хората, а фактите и снимките да бъдат в началото;
5. Желателно е да няма постове от рода на R.I.P., защото ще раздуват излишно темата без да казват нищо в памет на загиналия.
Активен
miki
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: YAMAHA Maxim 650cc - Мошо Дъртия
Публикации: 900

Щом искам - значи мога!

474968448
« Отговор #1 -: октомври 06, 2008, 09:51:46 »

Имам въпрос: 
  Преди време имаше идея,  загиналите колеги да бъдат "маркирани" във форума т.е. да се знае по някакъв начин или чрез аватара или с някакъв друг знак/маркер, че този човек не е между живите? Какво стана?  Surprised Може би ще е добре да има и тяхна галерия? Не знам - това го решавате ВИЕ - администраторите.....мисля, че го дължим на тези прекрасни хора!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратДа си спомним за тях.Тема: Да си спомним за тях! - правила за писане в тази тема -

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.164 секунди с 21 запитвания.