Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2012 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Мотосъбор THE BLACK ROSES MC 08-10 ЮНИ 2012 г. Казанлък
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Мотосъбор THE BLACK ROSES MC 08-10 ЮНИ 2012 г. Казанлък  (Прочетена 56257 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bunoff
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX-R 1000 K5
Публикации: 117

Ел. поща
« Отговор #75 -: юни 11, 2012, 17:08:12 »

А снимки и клипове къде могат да се видят?
Активен
puna_kazanlak
Moderator
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: HD Electra Glide Ultra Limited
Публикации: 161

Ел. поща
« Отговор #76 -: юни 11, 2012, 17:44:16 »

Доста снимки има из фейсклюк-а, много хора качиха. Аз ще кача след някой ден и в нашия сайт. За клипове виж не знам, но съм сигурен, че видях да се снимат такива.
Активен
ivana
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: honda nighthawk 450
Публикации: 17

« Отговор #77 -: юни 12, 2012, 08:10:20 »

Малко предисловие за хората, които не са посещавали "Крънско ханче". Представлява поляна заградена с мрежа и бодлива тел. Няколко бунгала, малък ресторант и мотелска част.
  За какво можем да кажем "Браво"?
  За това, че стадото от коне и крави пасящо около лагера е било изведено навън предният ден? Цялата поляна беше осеяна с купчинки оборска тор, коя по-стара, коя по-прясна...Прекрасно място човек да разпъне палатка.
  "Браво" за чудесните санитарни условия. Мотела разполагаше с цели 2 (две) тоалетни. Почти невъзможно беше да се добереш до тях. Санитарният възел на къмпинга е превърнат в свинарник разнасящ благоухание наоколо.Оградата трудно се прескача... Народа от зор пикаеще и сереше безразборно, където може из целият лагер. Също така човек можеше сутрин да си измие очите посредством маркуча служещ за почистване кочината на прасетата.  Как ли се чувстваха жените?
  "Браво" за реда в лагера. "Организатори" бяха на портала в събота до към 21:30. Докато имаше от кого да се вземат пари. Останалите входове не се охраняваха и всякакви хора си щъкаха свободно. Проблемите вътре в лагера се решаваха на принципа "Спасението на давещите се е в ръцете на самите давещи се". Клубовете и групите сами трябваше да се справят с различни неизбежни за един събор ситуации- пияни състезатели, заплашващи да се врежат в палатките, прекъсвачи на ухо и т.н.
  "Браво" за "интересните" игри и "многото" награди. Не само мое мнение е, че томболата беше "справедливо" изтеглена и печелившият изобщо не знаеше предварително за късмета си. Не може да се отрече обаче, че изпълнителите и озвучаването бяха на ниво. Кетъринга също заслужаваше похвала.
  В заключение искам да кажа, че за съжаление нищо уникално нямаше в този събор. Простотия и алчност напоследък не са рядко явление при организаторите на съборите. И наистина добре, че са приятелите, та да изкарваме такива "събития" някак си.
ЧОВЕК ВИЖДА САМО ТОВА, КОЕТО ИСКА ДА ВИДИ И ГО ИНТЕРПРЕТИРА ПРЕЗ СОБСТВЕНОТО СИ СЪЗНАНИЕ!
Активен
dragomir_kz
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: СУЗУКИ GSX R 1000 K-3
Публикации: 905

skype - dragomir4353

291599928
Ел. поща
« Отговор #78 -: юни 12, 2012, 11:12:48 »

Ето малко снимки и от мен.

Активен
bunoff
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX-R 1000 K5
Публикации: 117

Ел. поща
« Отговор #79 -: юни 12, 2012, 13:11:19 »

Доста снимки има из фейсклюк-а, много хора качиха. Аз ще кача след някой ден и в нашия сайт. За клипове виж не знам, но съм сигурен, че видях да се снимат такива.
Да хареса ми събора.За първи път идвам в Казанлък на мотосъбор и мога да кажа че си е истински събор.Ако не ми харесваше нямаше да питам за снимки и клипове.За мен най важното е самото каране,музиката беше на ниво защото слушам рок и хард рок...това че се видях с приятели и познати,които ги тресе същата треска като мен-моторите е безценно и спомените остават за цял живот...безценни.Естествено има и неща които не са изпипани е не ми харесаха много.Но мнението ще си оставя за мен....Догодина пак - живот и здраве  Very Happy
   Поздрави на The Black Roses MC
Активен
miroslav_dimitrov
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR929
Публикации: 6

Ел. поща
« Отговор #80 -: юни 13, 2012, 00:35:48 »

Привет колеги. Бях на събора и изкарах страхотно. За съжаление си загубих ръкавиците поради нехайство. Бях ги оставил на масата отдясно на сцената и някой ги е прибрал.
Моля ако някой ги е прибрал добронамерено да се свърже с мен.
Ръкавиците са Alpinestars SP-8.

Благодаря много на всички и съжелявам, че спамя темата.

« Последна редакция: юни 13, 2012, 00:38:20 последно от miroslav_dimitrov » Активен
puna_kazanlak
Moderator
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: HD Electra Glide Ultra Limited
Публикации: 161

Ел. поща
« Отговор #81 -: юни 13, 2012, 09:06:23 »

Ще проверим и ще пиша ако има нещо. Вече намерихме една лична карта и още документи.
Активен
mpetrov
Archangel's
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha YZF R1 , Yamaha Road Star Warrior
Публикации: 2045

Biker Angel be my guide

Ел. поща
« Отговор #82 -: юни 13, 2012, 10:36:24 »

Сигурен съм, че някой ги е прибрал само че не добронамерено ами преднамерено и целенасочено!! Sad
« Последна редакция: юни 13, 2012, 11:14:13 последно от mpetrov » Активен
mendi
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda XL 500 R - бивш; Yamaha TT 600 S - бивш; Suzuki DR-Z 400; Yamaha TDM - бивш; BETA 350
Публикации: 1156

Ел. поща
« Отговор #83 -: юни 13, 2012, 10:59:10 »

Ако почнат разни подобни истории като тая с ръкавиците ще е много гадно!
До сега винаги всички сме си зарязвали целия багаж в палатките и винаги сме били спокоини защото никога никои нищо не ни е пипал даже да сме отсъствали с часове...
Не мога да разбера какъв човек ще си ако тръгнеш да крадеш из събора!!!
Някои такъв ако го хванат "в крачка" не искам да си помислям какво ще му се случи... Сигурно същото като на алфата...
Активен
mpetrov
Archangel's
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha YZF R1 , Yamaha Road Star Warrior
Публикации: 2045

Biker Angel be my guide

Ел. поща
« Отговор #84 -: юни 13, 2012, 11:13:49 »

Че по миналата година на събора в Търново, изчезха две каски на мои приятели, за които Аз знам.Кой знае още какво друго го е хванало липсата? Surprised Абе има си хора които от там се пообзавеждат Smile
Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07', Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 3777

« Отговор #85 -: юни 13, 2012, 11:21:13 »

На кой от двата събора е станало това?Едва ли на "Света гора".
Активен
стоил79
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: honda cbr 919
Публикации: 360

Ел. поща
« Отговор #86 -: юни 13, 2012, 20:15:07 »

аз пък бях на боляри и не разбрах на някои да е изчезнало нещо
Активен
stan4o_12
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 2041

« Отговор #87 -: юни 13, 2012, 21:53:55 »

Ми то по-съборите са изчезвали екипи,каски,степенки ,скоростни лостчета и кво ли още не.Криза е кво очаквате Smile
Активен
peshimyra
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: YAMAHA FJ1200
Публикации: 1394

Ел. поща
« Отговор #88 -: юни 13, 2012, 22:49:59 »

Миналата година на един приятел му разцепиха палатката и му гепиха ЦЕЛИЯТ багаж на Света гора.
По-късно намерихме дрехите и вещите(тези без стойност естественно) захвърлени в гората......
Така че..... Surprised

ПП. Да ви серем на прехвалените събори......
« Последна редакция: юни 13, 2012, 22:56:21 последно от peshimyra » Активен
mendi
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda XL 500 R - бивш; Yamaha TT 600 S - бивш; Suzuki DR-Z 400; Yamaha TDM - бивш; BETA 350
Публикации: 1156

Ел. поща
« Отговор #89 -: юни 14, 2012, 11:06:41 »

И какво се получава? Излиза че трябва цялата ти екипировка да е на тебе през цялото време?
Поне на съборите мислех че сме сред свои - можеш със всеки да си кажеш някоия приказка и да изпиеш по бира а то какво излиза...
Доста е разочароващо, а снощи едно момче от компанията дето бяхме на казанлък тъкмо разправяше на останалите как спокоино си оставил каската и ключа на мотора (както между другото всички направихме) щото на събора нямало мизерници.
Дано такива неща останат единични слуаи щото иначе не знам как ще я караме - или човек постоянно в лагера или еднодневно няколкочасово посещение...

И пак да кажа - коментирам на базата на това което са споделили колегите по горе, на мен лично по съборите нищо не ми е изчезвало и много се надявам и за в бъдеще да не изчезва.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2012 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Мотосъбор THE BLACK ROSES MC 08-10 ЮНИ 2012 г. Казанлък

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.498 секунди с 22 запитвания.