Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2012 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: 2-ра мото среща СИТИ ДОГС ПЕРНИК 1,2,3 юни 2012
Страници: 1 [2]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: 2-ра мото среща СИТИ ДОГС ПЕРНИК 1,2,3 юни 2012  (Прочетена 16365 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
V-TWIN
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: SUZUKI TL 1000 S +Kymco people 250
Публикации: 156

Ел. поща
« Отговор #15 -: май 30, 2012, 23:09:12 »

аз незнам да съм бил скоро на безплатен събор някъде в българия,някой да не ми е взел вход,да не съм си платил за бирата ,която пия или за храната ,която ям,но сигурно има такива места като слушам коментарите на някой хора Surprised

Ми явно неси ходил на Варненски събор!
Активен
Huk4o
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha YZF 600 R ThunderCat
Публикации: 363

« Отговор #16 -: май 30, 2012, 23:18:20 »

За по не запознатите като мен.
Може ли да дадете карта на мястото или ориентировъчен адрес. Някаква програма за събора и дните в които ще се проведе и цената на входа... Всякаква информация ще ми е полезна.

Активен
JORO_RH
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 57

« Отговор #17 -: май 31, 2012, 15:40:19 »

ето това намерих в темата от миналата година

http://myozov.snimka.bg/motorcycles/quot-city-dogs-quot-sreshta.588201.23409654.big
Активен
bonbona777
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: m109r
Публикации: 233

Ел. поща
« Отговор #18 -: май 31, 2012, 16:23:04 »

аз незнам да съм бил скоро на безплатен събор някъде в българия,някой да не ми е взел вход,да не съм си платил за бирата ,която пия или за храната ,която ям,но сигурно има такива места като слушам коментарите на някой хора Surprised

Варна - заповядай ! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Активен
Vojdo
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: honda cx650
Публикации: 126

Ел. поща
« Отговор #19 -: май 31, 2012, 17:44:17 »

Който не му харесва да си седи дома!!! Аз утре наобяд тръгвам за Боснек. Миналата година купона беше супер не се съмнявам че и тази ще е същото.
Активен
Vojdo
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: honda cx650
Публикации: 126

Ел. поща
« Отговор #20 -: юни 03, 2012, 16:42:24 »

Браво момчета пак направихте перфектно парти всичко беше супер продължавайте все така. Сега като поизтрезнеете качете и снимки.
Активен
City Dogs
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki
Публикации: 17

Ел. поща
« Отговор #21 -: юни 04, 2012, 11:22:22 »

Браво момчета пак направихте перфектно парти всичко беше супер продължавайте все така. Сега като поизтрезнеете качете и снимки.

Мерси "Вожде"!!! Благодарим на всички колеги и приятели за присъствието и помощта. Надяваме се тази година да сте харесали партито повече от миналата година и ако има нещо което не Ви е харесало споделете за да знаем какво да поправим. Нашето мнение, е че се получи добра сбирка и то даже с международно присъствие на почти 80 човека от Македония, Сърбия и Хърватска. Благодарим и на тях, че ни уважиха.
Активен
bate harley
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: HARLEY DAVIDSON
Публикации: 175

Ел. поща
« Отговор #22 -: юни 06, 2012, 12:14:18 »

Евала момчета отдавна не бях се забавлявал така макар и за малко да се надявам и за напред да ни радвате с такива събития... Mad
Активен
snaiperisto
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Купувам ЧОПЪР над 600 кубика
Публикации: 324

скайп :SNAIPERISTO

Ел. поща
« Отговор #23 -: юни 06, 2012, 21:11:05 »

Добре де , тука се води нещо като монолог.

Освен Бате Харли и Вождо (което се брои за един човек , макар че разликата между двамата е...фрапираща Smile) със стандартните суперлативи , друг няма ли да каже нещо?
Активен
JORO_RH
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 57

« Отговор #24 -: юни 08, 2012, 09:14:55 »

на мен ми хареса,мястото е супер готино, бирата беше левче Very Happy
Активен
Drago Shadow
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: suzuki SV650S k6, а сега и Yamaha YZF R6 2008 г.
Публикации: 218

Yamaha R6-лудница

« Отговор #25 -: юни 08, 2012, 10:47:18 »

Да очакваме ли тоя събор да резтресе страната? Smile Smile Smile

Иначе по темата с безплатата храна - е, аз бех и на таквози. Не ми взеха вход, месото беше на корем без да го плащаш. Намерили бяха спонсор момчетата, че и по телевизора ги дадоха. Така че става. Не винаги, не на всякъде, но не е "чудо невиждано".

Колкото до темата с "входа" - става все по-актуална по една много проста причина - всичко поскъпва, само труда не. Или иначе казано преди 2 години с 20 лева сипваш и караш. Сега с 20 лева сипваш и се молиш да не свърши на следващия завой. Входът усложнява нещата, та докато се задържа в определението "символичен" до "разумен" и насреща му има "нещо" мрънканията няма да са безкрайни и посетителите ще са доволни.
Наградите за игрите рядко са фактор за участие. Качественото забавление - винаги Smile
Да им имам безплатната храна колега, моята мръвка я убих с ножа, преди да я ям. бирата беше гадна и много, много скъпа. пилетата ги бяха изгорили, абе не беше, както го написаха. по добре да си платим като хората и да ядем готини неща и да пием хубави бири викам аз, че безплатен обяд няма, или ако има, трябва да си намажеш първо гъза с грес.
Активен
dani5ride
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: FJR1300,GSXR1100,TDM850,JAWA250
Публикации: 293

Ел. поща
« Отговор #26 -: юни 09, 2012, 17:55:33 »

Благодаря на всички,които присъстваха и тази година,целта ни беше всички да са доволни,както от цени,рок банди,вход и прочее целта на клубът ни беше нещо различно от комерсиализацията на мото срещи и събори в БГ
Поздрави на всички Mad
Активен
City Dogs
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki
Публикации: 17

Ел. поща
« Отговор #27 -: май 25, 2013, 21:46:30 »

ЗДРАВЕЙТЕ КОЛЕГИ, НА 28-30.06.2013г. "CITY DOGS" MCC PERNIK BULGARIA ОРГАНИЗИРА ТРЕТАТА СИ МОТО СРЕЩА - 2013г. КАКТО ВИНАГИ И ТАЗИ ГОДИНА СМЕ ПЛАНУВАЛИ ГОЛЯМ КУПОН С МНОГО БИРА, РОК ГРУПИ И МНОГО ИЗНЕНАДИ. МЯСТОТО НА КУПОНА Е СЪЩОТО - 3км. над с.Боснек  в полите на Витоша на селата Боснек и Чуйпетлово,намиращи се посока Дупница по път Е79. ЗА ТЕЗИ КОИТО НЕ СА ИДВАЛИ ЩЕ ИМА УКАЗАТЕЛНИ ТАБЕЛИ. ПОДРОБНОСТИ ОТНОСНО ПРОГРАМАТА И ГОСТИТЕ ЩЕ ПОСОЧВАМЕ СВОЕВРЕМЕННО. ЗАПОВЯДАЙТЕ!!!
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2012 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: 2-ра мото среща СИТИ ДОГС ПЕРНИК 1,2,3 юни 2012

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.626 секунди с 21 запитвания.