Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 ... 11 12 [13]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: ИЗМАМНИК!!!  (Прочетена 99087 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
KokoVmaxa
............ няма вечен кеф!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: със по две свещи
Публикации: 2592

- " RBT Custom motors " -

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #180 -: март 05, 2020, 18:52:59 »

..........само да ви открехна на новият номер:

Как се чупи и преговаря цена на мотор.

Обажда ти се някой който те познава от някъде някога...... и започва един дълъг дълъг разговор по телефона , с голяма превъзбуда и ти обеснява как иска тоя мотор, и едва ли не ей сега идва , само дето няма транспорт , разговори пак обаждания ......... пак разговори , умуване (цял ден почти) .......... и накрая(вечерта) пак ти се обажда , да се оплаче как неможе никакъв транспорт да намери в момента , но за да не го изпусне - иска да свалиш обявата , същевременно иска и данни да ти преведе парите за мотора..... после няколко дни изведнъж Гробна тишина , пари няма , обявата си я свалил във разгара на сезона , и после изведнъж - абе виж сега.....

Та да си знаете - не се връзвайте на тоя номер като Тотален малоумник ( аз в случая ) !!!
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM 990 Adventure
Публикации: 3336

« Отговор #181 -: март 05, 2020, 19:01:59 »

Тъкмо ти видях темата в Road Conditions и си викам тоя мотор ми е познат отнякъде. М/у другото като продавах Вулкана и при мен схемата беше същата. Купувача пожела да сваля обявата за месец. Викам си ако не се появи повече няма да го пусна тоя мотор за продажба и след десетина дни дойде с парите и го отнесе. Всичко е до човек веднъж става друг път се дъниш. На мен клиента ми предложи капаро но аз го отказах.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: ИЗМАМНИК!!!

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.161 секунди с 21 запитвания.