Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 ... 142 143 [144] 145 146 147   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Карате ли Още  (Прочетена 297555 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5983

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #2145 -: януари 21, 2020, 15:59:13 »

Хаха,тва че пича с хондата не може да прави стартове и тунингован чопър го взе на 150-200м дистанция не значи че е бЪрз ве..  Smile

Тоя Хилдо ше припадне от всеки 1000сс писта на 402м с мнооогоо,тва е реалността иначе клипчета всякакви...  Smile

Ъм чи аз какво казвам бе майна? Smile
Освен моторите вземе се загледайте къде се провежда това "състезание"  Very Happy
Почти сигурен съм, че с този с хондата са колеги или работи наблизо и провежда дръпката в задната уличка зад работното си място  Very Happy
Но факт е, че го къса на старта и така следващите 100- 200 метра май.. Smile

Прочетох за Хилдо това което беше пуснал като линк Гробаря и много се изкефих. Тоя Хилдо е пълен чешит, но е моторджия и половина. Когато е купил това Харли не е имал намерение точно да се състезава и да си прави гонки с други, но на някакъв светофар някакво БМВ К 100 го откъснало и нашият много се амбицирал... Smile Smile Освен това разни работи се трошели по Харлито от време на време и Хилдо ги подменял с нови тунингови части и заварки, до такава степен, че сега май не е останало почти нищо от оригиналният мотор... Това Харли, Хилдо си го ползва непрекъснато без значение от сезона. С него ходи и на работа. Обиколил е доста места и страни с него. В Щатите е навъртял 24 000 км, като за цялото пътешествие там единствената му "повреда" е била, че един път е спукал предна гума. Интересно е написано.  Very Happy  http://www.twolefthands.nl/motor/de%20Harley/page1%20de%20Harley/de_harley.htm

Май и той мрази BMW- тата Smile Smile Smile
Преди две-три години когато пак спорихме за този клип, някъде бях попаднал, може би отдолу в коментарите под клипа, че на някакви дръпки е участвал и е взел награди...
А може и да се бъркам....
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 1668

« Отговор #2146 -: януари 21, 2020, 20:10:00 »

Редно би било да се сравняват мотори със сходни характеристики, доколкото е възможно, разбира се. Поразтърсих се значи и намерих ТОВА В спецификациите Хондата от 2004 г. я дават със същите характеристики като тази от 2006 г., та горе-долу може да се приеме, че поне годините са им еднакви Smile Както се вижда, стоков Булевард отстъпва на стокова Хонда с малко над секунда на 400 м. Обаче Сузукито е с почти 50 коня по-слабо, но пък с 45 Nm по-голям въртящ момент, който достига при 3200 оборота, при 10000 за Хондата.
Та за мен това са реалните неща. Затова по-нагоре казах, че турбинираният Булевард къса шортите на доста стокови пистарки.

П.П. В момента един приятел е в Щатите и има намерение да се върне от там като собственик на подобен Булевард. Предполагам ще ми даде едно кръгче да видя лично за какво става въпрос.
Активен
evilution
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki
Публикации: 2538

« Отговор #2147 -: януари 21, 2020, 20:43:41 »

Може и с SV650 да го сравниш. 0.01 секунда е по-бавно SV-то от булеварда, въпреки половината въртящ момент, мощност, 1/3 от кубатурата и т. н.
« Последна редакция: януари 21, 2020, 20:46:32 последно от evilution » Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #2148 -: януари 22, 2020, 00:04:18 »

Ама нали сравняваме V-образни двигатели с редови. SV-то не е редовак и е нормално да се държи по подобен на М 109 начин. Ти сам отбеляза по-горе, с което и аз съм съгласен, че трансмисията дооправя нещата с вървежа.
По едно време карахме заедно с един Биг Дог. Как се изстрелваше това куче от всякакви скорости, не е истина просто.
Активен
NikDaPhreak
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Балкан М1, Kawasaki VN15, Suzuki LS650, Балкан С2
Публикации: 1850

« Отговор #2149 -: януари 22, 2020, 08:48:43 »

Аз едно не разбрах... Всъшност две неща...
1) Карате ли? Верно, че е зима, ама тая тема е за каране, пък я обърнахте на зимна...
2) Китан за lunch (лънч като обяд) контрол ли говори? Явно у е писнало от fish 'n' chips и боб с кетчуп  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Активен
totomoto
totomoto
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: VFR 5
Публикации: 179

Ел. поща
« Отговор #2150 -: януари 22, 2020, 11:35:27 »

След нова година не е ли редно темата да се прекръсти на "карате ли вече"? Ясно е, че почти никой не кара, като гледам как се съживяват подобни теми зимата  Very Happy. Ще взема да направя тема "каква клавиатура ползвате". Дали не е време да сменя маслото на моята  Very Happy.
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #2151 -: януари 22, 2020, 19:45:07 »

Аз карам всяка събота и/или неделя. Даже за Коледа дядката ми е донесъл и екшън камера, само дето още не съм решил къде да я монтирам. Ама си е хладно, да не казвам студено. Последната събота моторът едва вдигна 90 градуса Surprised
Активен
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ1N
Публикации: 1574

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #2152 -: януари 22, 2020, 21:02:02 »

Ама нали сравняваме V-образни двигатели с редови. SV-то не е редовак и е нормално да се държи по подобен на М 109 начин. Ти сам отбеляза по-горе, с което и аз съм съгласен, че трансмисията дооправя нещата с вървежа.
По едно време карахме заедно с един Биг Дог. Как се изстрелваше това куче от всякакви скорости, не е истина просто.

Биг Дог,Биг Кат..изтрелват се от място до 100-150м,после редовите мотори влизат в обороти и нещата приключват..Нещо ги няма чопърите по драговете..  Smile Smile Smile поне аз не съм видял ни един..  Surprised
Аз не съм с пистов мотор,с гол градски съм..дайте ми един мноо брЪз чопър ве  Smile  само лека верига с пиньон отзад лееко по голем на пролет съм предвидил.Ама 400-500м разтояние,не 100...  Smile Smile Smile Да видя колко много вървят тея чопъри и аз най накрая..  Smile Smile Smile

ПП По темата..ами карам си,ама не пиша да не се дразнят колегите..  Smile Smile Smile
« Последна редакция: януари 22, 2020, 21:03:33 последно от VRSC Fan » Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #2153 -: януари 22, 2020, 22:17:10 »

Ми обърни се към drfrancky. Ще ми е интересно какъв ще е резултатът. Ако не го е разкарал това Сузуки, де. ТОВА е графика на параметрите му след доработките.
Активен
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #2154 -: януари 22, 2020, 22:46:27 »

Малей,за тоя тряя да поръчвам турбо кит ве..  Smile Smile Smile

Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #2155 -: януари 22, 2020, 23:49:18 »

Тъкмо ще стане дръпка Smile
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 4737

Ел. поща
« Отговор #2156 -: януари 23, 2020, 01:15:50 »

Аз едно не разбрах... Всъшност две неща...
1) Карате ли? Верно, че е зима, ама тая тема е за каране, пък я обърнахте на зимна...
2) Китан за lunch (лънч като обяд) контрол ли говори? Явно у е писнало от fish 'n' chips и боб с кетчуп  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
де да имах обяд-контрол...вече сгъвам пружините докрай и тропа като колело мотора Smile Smile Smile Smile Smile
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5983

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #2157 -: януари 25, 2020, 20:56:57 »

Карахте ли днес бре? Че то срам ако човек не е карал днес Smile
Е аз няма от какво да се срамувам Very Happy
Активен
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #2158 -: януари 25, 2020, 21:08:00 »

Карахте ли днес бре? Че то срам ако човек не е карал днес Smile
Е аз няма от какво да се срамувам Very Happy

Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07',Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 3558

« Отговор #2159 -: февруари 01, 2020, 19:41:05 »

Днес,най-накрая, и аз покарах за сефте тази година ..! Направих по едно кръгче и с двата мотора!
Активен
Страници: 1 ... 142 143 [144] 145 146 147   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Карате ли Още

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.216 секунди с 21 запитвания.