Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилChoppers (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Honda Bobber
Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Honda Bobber  (Прочетена 9433 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MadJara
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: К4 1000
Публикации: 64

На това нямане и котката е тигър

Ел. поща
« Отговор #30 -: Февруари 13, 2012, 22:17:37 »

Bo Jackson vlx 600 bobber walk around HoustonRetroBobbers.com

Тоя пич Бо явно ги прави..и аз намерих сайта им, и някъде имаше цени около 4.5к долара за мотор.Аз лично искам райдър-версията.Дали наистина не епо-добре да се намери подходящ донорен мотор с по-голям двигател Surprised.Какво стана с въпросния човек от Бургас?
Активен
sasko1
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XJ 900
Публикации: 272

212973151
Ел. поща
« Отговор #31 -: Февруари 14, 2012, 12:47:12 »

това е моят фаворит за бобър rulez2

Honda VT 600 shadow chopper
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TAIL GUNNED - Honda Shadow VLX 600 CUSTOM ultra glide ; Honda Shadow VT600 bobber
Публикации: 757

www.youtube.com/user/lcrbulgaria?feature=mhee

judas_priestbg@hotmail.com
WWW Ел. поща
« Отговор #32 -: Февруари 14, 2012, 13:38:50 »

Здравейте колеги.Лично аз не виждам смисъл от по голям двигател...това е бобър все пак.Важното е външния вид...все пак с тези 600 кубика...си е съвсем нормално...Smile
 Та...за кой въпросен човек от Бургас иде реч...? Smile
Активен
vtx-rr
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: M109
Публикации: 259

« Отговор #33 -: Февруари 14, 2012, 18:36:22 »

Honda VTX BOBBER
ето и с по-голям двигател-1300 ами с 1800 Sad
« Последна редакция: Февруари 14, 2012, 18:38:44 последно от vtx-rr » Активен
kadarn
BIG DOG MOTORCYCLES - Break The Leash
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: custom bike - куче!
Публикации: 93

« Отговор #34 -: Февруари 14, 2012, 20:20:24 »

Та...за кой въпросен човек от Бургас иде реч...? Smile

Очевидно за теб!  glasses  Така, че вади флекса и давай оферта на човека!
Активен
El Rockero
If You don't ride, You don't know! You don't stop riding when You get old - You get old when You stop riding!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Why do you think I don't wear the colors, Jack? Why do you think I ride alone? 'Cause you don't know about it anymore. I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.(Peter Fonda as Damien Blade)
Публикации: 769

Каквото ми мислиш - тройно да ти се върне!

WWW Ел. поща
« Отговор #35 -: Февруари 14, 2012, 21:04:16 »

Май той ще да е. От това, което показва, не знам друг в Бургас да има такова оборудване и база за къстъм.
 Mad
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TAIL GUNNED - Honda Shadow VLX 600 CUSTOM ultra glide ; Honda Shadow VT600 bobber

WWW Ел. поща
« Отговор #36 -: Февруари 14, 2012, 21:07:37 »

Smile аз оферта ще дам...но..искам да разбера дали той ще пожелае ....може и нещо друго да му подскажа...
  иначе...ако пожелае...мятам рамата още сега както се казва...
Активен
jagobi
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Victory Judge
Публикации: 486

Ел. поща
« Отговор #37 -: Февруари 14, 2012, 23:59:59 »

за оферта не знам ама дай да видим кво си напрайл до сега после оферта
 Sad
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #38 -: Февруари 15, 2012, 01:57:00 »

Здравей Колега. Относно поне едно нещо..едно творение направено то мен..отдавна разбира се, е един трайк...направен от абсолютната нула- дизайн чисто мой,рама - правена изцяло от мен,калници и всичко останало без двигател , скоростна кутия,джанти ,вилка и носачи те са си заводски. Понеже, тогава от незнание на закони от моя страна, регистрацията на подобен тип МПС бе забранено както се оказа със закон , и бях принуден да го продам.Някъде  по същото време, пратих всички работни чертежи на мои колеги в Москва,също траик билдъри... където бяха успешно направени и регистрирани 4 или 5 такива същите трайкове,именно този модел,за което си получих част някакви приходи,понеже бяха направени по мои "лиценз" , напътствания и снимки с процеса на работа....  Не разполагам с качествени снимки.

P.S.  Добре е ,че има също така креативни колеги. Можем , с някаква подкрепа да направим един Байкър Билд Офф  на Българска земя....;)
« Последна редакция: Февруари 15, 2012, 02:18:59 последно от lcr » Активен
jagobi
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Victory Judge
Публикации: 486

Ел. поща
« Отговор #39 -: Февруари 15, 2012, 08:23:29 »

до колкото помня темата беше за бобъри а аз не виждам такива Surprised Surprised Surprised
Активен
pursuit
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: If everything seems under control, you're not going fast enough!
Публикации: 348

Suzuki Intruder1500 Custom, Victory Cross Roads LE

« Отговор #40 -: Февруари 15, 2012, 10:37:24 »

ето един проект

Fairing-ът не е за него.
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #41 -: Февруари 15, 2012, 10:41:18 »

до колкото помня темата беше за бобъри а аз не виждам такива Surprised Surprised Surprised
Ще изнамеря качественните снимки на бобъра...макар `чe go го замразихa този проект в последствие ,по не знайни за мен причини му спряха и без това мижавото финансиране
    Макар че реално погледнато, бобърите са доста по лесни за преправяне от нормален чопър,отколкото създаване на мотор от нулата.По трудното обаче е , е именно крайната дизайнерска идея ;)а и все пак, за създаването на каквото и да е си иска и иснтрументи и машини
« Последна редакция: Февруари 15, 2012, 10:51:14 последно от lcr » Активен
pursuit
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: If everything seems under control, you're not going fast enough!
Публикации: 348

Suzuki Intruder1500 Custom, Victory Cross Roads LE

« Отговор #42 -: Февруари 15, 2012, 10:47:45 »

Колега lcr,
можеш ли да изработиш подобен калник:

може и ЛС
Активен
MadJara
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: К4 1000
Публикации: 64

На това нямане и котката е тигър

Ел. поща
« Отговор #43 -: Февруари 15, 2012, 11:23:36 »

Ще изнамеря качественните снимки на бобъра...макар `чe go го замразихa този проект в последствие ,по не знайни за мен причини му спряха и без това мижавото финансиране
    Макар че реално погледнато, бобърите са доста по лесни за преправяне от нормален чопър,отколкото създаване на мотор от нулата.По трудното обаче е , е именно крайната дизайнерска идея ;)а и все пак, за създаването на каквото и да е си иска и иснтрументи и машини

А, ето това е приказка!!Покажи някой друг проект, похвали се с творение, че на приказки ако знаеш с един симсон как ги пукам...лелеееее, ляб не им се яде Smile Smile
Активен
El Rockero
If You don't ride, You don't know! You don't stop riding when You get old - You get old when You stop riding!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Why do you think I don't wear the colors, Jack? Why do you think I ride alone? 'Cause you don't know about it anymore. I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.(Peter Fonda as Damien Blade)
Публикации: 769

Каквото ми мислиш - тройно да ти се върне!

WWW Ел. поща
« Отговор #44 -: Февруари 15, 2012, 13:26:16 »

Здравей Колега. Относно поне едно нещо..едно творение направено то мен..отдавна разбира се, е един трайк...направен от абсолютната нула- дизайн чисто мой,рама - правена изцяло от мен,калници и всичко останало без двигател , скоростна кутия,джанти ,вилка и носачи те са си заводски. Понеже, тогава от незнание на закони от моя страна, регистрацията на подобен тип МПС бе забранено както се оказа със закон , и бях принуден да го продам.Някъде  по същото време, пратих всички работни чертежи на мои колеги в Москва,също траик билдъри... където бяха успешно направени и регистрирани 4 или 5 такива същите трайкове,именно този модел,за което си получих част някакви приходи,понеже бяха направени по мои "лиценз" , напътствания и снимки с процеса на работа....  Не разполагам с качествени снимки.

P.S.  Добре е ,че има също така креативни колеги. Можем , с някаква подкрепа да направим един Байкър Билд Офф  на Българска земя....;)

Sad Заеби, пич! Това кърти и изнася... rulez1 rulez1 apl apl Mad Mad
Щом ги умееш нещата, някакво бобърче, къде-къде по-просто за направа, ще го схрускаш за закуска Mad Embarassed
« Последна редакция: Февруари 15, 2012, 13:32:22 последно от El Rockero » Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилChoppers (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Honda Bobber

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.199 секунди с 20 запитвания.