Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилШосейни - суперспорт/спорт/турист (Модератор: zlati)Тема: Suzuki SV- нашият клуб!
Страници: 1 ... 102 103 [104]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Suzuki SV- нашият клуб!  (Прочетена 289811 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
SimoSV
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Сузуки ДР 250
Публикации: 15

Ел. поща
« Отговор #1545 -: октомври 08, 2020, 07:39:58 »

SimoSV аз да попитам тактически,  Very Happy защо си се загледал точно в този модел?
Пишеш, че даже си малко по- голям от мен ( на години, не на габарити Smile ) и с 30г стаж, причината няма да е скорост?

Благодаря за въпроса.
Искам мотор за изминаване на 100 - 120 км в едната посока. Най-често с втори човек, 160см 55 кила с обувките Very Happy
Ендурото което имам не е за тази работа, не че не го карам...по 200км съм минавал с него и жената...мъка си е.
Сменил съм доста мотори до сега и все ендуро от 125 до 600 кубика.
Турист не искам - няма да го използвам по предназначение. Не смятам да обикалям страната и света с мотора.
За Suzuki sv 650 четох доста и гледах доста. Хвалят двигателя /и аз се убедих в това/ общо казано мотор без сериозни проблеми.
Визията ми харесва, седнал на мотора се чувствам удобно, все едно е правен за мен по поръчка.
Искам гол мотор, пластмаси не харесвам, и не са ми нужни, тъй като не се предвижда каране с над 100км/ч освен по изключение /изпреварване.
Редови 4 цилиндъра не са за мен...тепърва Валентино Роси няма да стана, и нямам такива амбиции Very Happy
На марки не робувам.
Трансалп не ми предлагайте...
Както вече казах имам и КТМ duke 125
Същия като размер е и 390 кубика. Не ми е удобен. Малък е за мен. В града е ОК, ама повече от час да се сгъвам на него...не благодаря.
Е, предлагайте...
Активен
AlexM
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda XL250 Degree, Suzuki LS650, Piaggio Beverly, BMW F800R, GAS GAS EC300
Публикации: 273

« Отговор #1546 -: октомври 08, 2020, 08:16:42 »

Благодаря за въпроса.
Искам мотор за изминаване на 100 - 120 км в едната посока. Най-често с втори човек, 160см 55 кила с обувките Very Happy
Ендурото което имам не е за тази работа, не че не го карам...по 200км съм минавал с него и жената...мъка си е.
Сменил съм доста мотори до сега и все ендуро от 125 до 600 кубика.
Турист не искам - няма да го използвам по предназначение. Не смятам да обикалям страната и света с мотора.
За Suzuki sv 650 четох доста и гледах доста. Хвалят двигателя /и аз се убедих в това/ общо казано мотор без сериозни проблеми.
Визията ми харесва, седнал на мотора се чувствам удобно, все едно е правен за мен по поръчка.
Искам гол мотор, пластмаси не харесвам, и не са ми нужни, тъй като не се предвижда каране с над 100км/ч освен по изключение /изпреварване.
Редови 4 цилиндъра не са за мен...тепърва Валентино Роси няма да стана, и нямам такива амбиции Very Happy
На марки не робувам.
Трансалп не ми предлагайте...
Както вече казах имам и КТМ duke 125
Същия като размер е и 390 кубика. Не ми е удобен. Малък е за мен. В града е ОК, ама повече от час да се сгъвам на него...не благодаря.
Е, предлагайте...

Защо не се качиш да пробваш V-strom.
Eто този търговец продава запазени машини и има много модели за проба в София.Може да седнеш да видиш.
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=51601803645799446&slink=hbmee1
Дава си и 12 месеца гаранция което го няма никъде  Smile
Супер удобен мотор е според мен.Не е и огромен турист като е без куфари дисаги и т.н.
То в класа на SV-то няма особена конкуренция за предлагане.Има една Yamaha MT-O7 за която не съм особено запознат.
Аз лично съм супер доволен от моето BMW F800R.Возя жената като аз съм 110 килограма двамата сме около 160-170 килограма и километрите ги хапвам за закуска.
Тази година ударих 15 000 хем бях със счупен крак 2 месеца с патерици.
разхода е от 4.5 до 5 на сто а вече е на близо 70 000 километра.
Пак е гол мотор нямам никакви слюди но и аз рядко вдигам повече от 100-120.
« Последна редакция: октомври 08, 2020, 08:44:52 последно от AlexM » Активен
SimoSV
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #1547 -: октомври 08, 2020, 09:27:19 »

Ако имаше V-Strom без пластмаси...щеше да се получи SV Smile
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 2507

« Отговор #1548 -: октомври 08, 2020, 09:31:05 »

Не пренебрегвай предния джам. Върши страхотна работа дори при скорости до 120 км/ч.
Активен
Kunev
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: HONDA CB500
Публикации: 456

« Отговор #1549 -: октомври 08, 2020, 10:48:08 »

...
Е, предлагайте...

Honda CB500 нейкед /гол/ - 2 цилиндъра - редови - 4 тактов - по 4 клапана на цилиндър - и мощност от 58 к.с. - нисък център на тежестта и малка маса - много удобна стойка на водача.
... и ако нямаше нужда другото лято /а и не само/ от преходи по 650-700 км. на ден, за нищо на света не бих го продал.
Активен
SimoSV
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #1550 -: октомври 21, 2020, 17:10:59 »

Сагата свърши. Вече е купен. Very Happy
Малко информация - точно този екземпляр, спира и завива НОРМАЛНО. И на всичко отгоре, съединителя му отделя по средата както трябва да бъде, а не ниско долу, както една купчина таралясници Smile, които имах неблагоразумието да гледам. Даже по едно време ми се въртеше мисълта, за нов от магазина...бързо ми мина, за щастие Very Happy

« Последна редакция: октомври 21, 2020, 17:16:13 последно от SimoSV » Активен
evilution
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki
Публикации: 2919

« Отговор #1551 -: октомври 21, 2020, 18:48:28 »

На мотор с жило можеш да го направиш където си искаш да отделя съединителя в общи линии. Не е показателно за нищо. Даже не знам дали трябва да е по средата, а и се сменя за половин час и не е кой знае какъв разход. Цвета ме кефи. Честито, и да те радва много. Кой набор е?
Активен
Светозар
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR 929RR
Публикации: 485

« Отговор #1552 -: октомври 21, 2020, 20:50:04 »

Честито братле ! Винаги съм харесвал този модел на Сузуки ! Жив и здрав и само да те радва машината ! Very Happy
Активен
SimoSV
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #1553 -: октомври 22, 2020, 07:43:25 »

Мотора е с първа регистрация 2008г. Не зная дали по номер на рама може да излезне подробна информация. Кажете ако има възможност.
ЗА съединителя - ако е нов от магазина мотора съм съгласен, може да се "пипне" но разхлопана вече касета, няма шанс. Просто спира да отделя, ако няма голям ход на лосчето. И тогава, искаме или не...така де...май всички знаем Mad
Активен
Страници: 1 ... 102 103 [104]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилШосейни - суперспорт/спорт/турист (Модератор: zlati)Тема: Suzuki SV- нашият клуб!

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.222 секунди с 21 запитвания.