Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилШосейни - суперспорт/спорт/турист (Модератор: zlati)Тема: Suzuki SV- нашият клуб!
Страници: 1 ... 97 98 [99]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Suzuki SV- нашият клуб!  (Прочетена 207699 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
HondaPBR125
Nakamichi
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1042

Ел. поща
« Отговор #1470 -: февруари 14, 2018, 21:04:46 »

Ами искам да го облека. Това, което забелязвам, че за този модел...май се вземат от SV1000S спойлерите, за да се облече? Surprised

Вместо да го съблечеш, да заприлича на мотор - ти си тръгнал да го обличаш
Активен
BoMihov
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki SV650S; Piaggio X8
Публикации: 7

Ел. поща
« Отговор #1471 -: февруари 15, 2018, 13:07:04 »

Вместо да го съблечеш, да заприлича на мотор - ти си тръгнал да го обличаш
За мен "S" версията изглежда най-добре, когато е цялосттно облечен мотора, а не само с "яйцето". Лично мнение, никой не ангажирам с това. Mad  Все още остава въпроса за майстора. Smile))
Активен
BoMihov
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #1472 -: февруари 18, 2018, 12:30:49 »

Както и да е. Все още търся майстор в региона, който споменах.
Благодаря предварително! Smile
Активен
BoMihov
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #1473 -: март 05, 2018, 11:59:41 »

Извинявам се за спама, но все още си търся майстор. Пак да спомена, че ми трябва за обслужване преди сезона(масло, колове, верига, зъбчатки) и оглеждане за допълнителни проблеми. Surprised
Активен
apollo11
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TDM (900)
Публикации: 2670

Ел. поща
« Отговор #1474 -: март 05, 2018, 12:09:06 »

Намери родригез въя форума, той има сервиз и ще ти обърне внимание..
Друго за което се сещам е да пием по бира и да водим кво имаш да му сменяш - течности и спирачкин примерно може ги.смениш сам, а аз ще смуча бира и ще те контролирам..тоя вариант тине най-евтин (с помощ от колега моторист,не сервиз)
Активен
sasho88
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: sv650n k4
Публикации: 5

Ел. поща
« Отговор #1475 -: март 11, 2018, 23:34:17 »

Здравейте ,Днес си сменях свещите на мотора и забелязах на предния цилиндър омасляване по кабела който идва от бобината. От какво може да е? Предполагам че е от гарнитурата на капака ,но да питам някой ако знае.
Активен
kupona
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki SV 650
Публикации: 61

Ел. поща
« Отговор #1476 -: април 06, 2018, 09:06:12 »

Привет колеги  Very Happy
Имам нужда от информация...............покъсах си нервите да търся магазин, от който да купя на изплащане комплект гуми за SV-то  Surprised
В Габрово и Севлиево няма такъв магазин, писах на Гуми7 (20.03.2018) отговориха, че услугата не е активна в момента, но ще бъде след две седмици, еми не е.............. Surprised
В сайта на bg.avtogumi може да се купят на лизинг само гуми, които са налични в България, а от търсения от мен размер няма такива..........
Ако някой от Вас разполага с информация и би могъл да ме насочи, ще съм много благодарен!

Весели празници и безаварийна година на всички! Very Happy
« Последна редакция: април 06, 2018, 09:09:33 последно от kupona » Активен
evilution
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki
Публикации: 1952

« Отговор #1477 -: април 06, 2018, 10:43:45 »

Вместо да търсиш магазин, в който да си купиш гуми на изплащане, ходи в банка, да ти дадат кредит и пазарувай откъдето си искаш. Може и по-добри условия да ти дадат.
Активен
BIKER
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 401

« Отговор #1478 -: април 06, 2018, 20:26:33 »

Привет колеги  Very Happy
Имам нужда от информация...............покъсах си нервите да търся магазин, от който да купя на изплащане комплект гуми за SV-то  Surprised
В Габрово и Севлиево няма такъв магазин, писах на Гуми7 (20.03.2018) отговориха, че услугата не е активна в момента, но ще бъде след две седмици, еми не е.............. Surprised
В сайта на bg.avtogumi може да се купят на лизинг само гуми, които са налични в България, а от търсения от мен размер няма такива..........
Ако някой от Вас разполага с информация и би могъл да ме насочи, ще съм много благодарен!

Весели празници и безаварийна година на всички! Very Happy

Имам на моя две почти нови,но е 1000. Като нови са нови, но дот-а какъв не знам. Със сигурност са на повече от 2 години, защото от тогава не съм го пипал този мотор. Мога да проверя точно какъв модел и марка бяха. Ще измислим някаква цена, ако ти се занимава с такива упражнения, мотора се намира в Дебнево.

Аз ще слагам ей такива https://i.pinimg.com/originals/56/13/b4/5613b48d1ec46f6b54b7b73cfe6773ec.jpg

По този повод ще ми трябва фар с решетка или поне решетка, роубар или каквото и да е отпред.
« Последна редакция: април 06, 2018, 20:28:24 последно от BIKER » Активен
apollo11
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TDM (900)
Публикации: 2670

Ел. поща
« Отговор #1479 -: април 08, 2018, 17:04:28 »

..имам кредитна карта..и понеже не ми се дават кинти накуп, плащам с картата при куриера..после погасявам както преценя и не се занимавам със зАеми и кредити..
Активен
BoMihov
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #1480 -: април 24, 2018, 11:36:09 »

Привет, колеги. Имам малък проблем, за който искам да питам, дали някой е имал подобни симптоми.
На мотор(SV650s 2004г.) му навъртях около 2000км.+ след покупка и обслужването за новия сезон. Ходих от София до Варна и обратно, без проблеми. И когато се върнах му смених верига, пиньони и семеригна на предния пиньон, понеже омасляваше всичко. Съответно като взех мотора беше лъснат(т.е. имало е яко мивка) и всичко беше окей. Но след два дена, като се прибирах от работа взе да хълца, да прекъсва и като изключа от скорост, гасне и после пали с лека газ и ако не поддържам обороти(около 2к.) пак си гасне(едвам се прибрах). На сутринта го закарах ПАК едвам до същия майстор, да го види, защото го закарах напълно работещ и след смяната на нещата, започна да прави тези проблеми. Първо помислих, че нещо от водоструйката се е намокрило, лоша маса или по свещите нещо. След оглед, ми смени свещите, които наистина бяха зле и мотора се оправи. Покарах го...нямаше проблеми. Излязох на магистралата, за Перник (130...140км./ч.) и при излизане към Мало Бучино, усетих, че нещо пак прихълцва и ми изгасна и пак същото...Тръгнах наобратно(при същите симптоми) и заредих на Марешки...запалих...нямаше проблем. Покарах из София така 30км. нямах проблем и тръгнах пак към Перник, но не съм излизал на магистралата...без проблем. Върнах се...качих се на магистралата и ПАК същия проблем...изгасна един, два пъти. Врътнах ключа и пак запалих...оправи се. Това преди два дена.
Това, което си мисля е, да имам боклуци в резервоара и да зацапват инжекторите или обогатена смес(инжекцията да не е окей) и да зацапва свещите при определените скорости и предавателни числа(6ск.над 120км.) Или просто кофти гориво + вода от кондеза в резервоараи...Не знам още, не съм прегледал въпросните места, но пиша, ако някой е имал подобни симптоми и може да даде идея за това.
Благодаря предварително. Very Happy Mad
Активен
sasho88
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: sv650n k4
Публикации: 5

Ел. поща
« Отговор #1481 -: май 02, 2018, 23:09:12 »

Здравейте, каква максимална скорост сте правили на вашите sv-та понеже аз няколко пъти го пробвам и повече от 186 не успявам да направя. Предната гума е 120/70 ,а не стандартната 120/60 и от там мисля че идва разликата понеже датчика за скоростомера е именно на нея ,но все пак ще се радвам да чуя и вашите мнения по въпроса. Мотора е от 2004г инжекционния модел.
Активен
Страници: 1 ... 97 98 [99]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилШосейни - суперспорт/спорт/турист (Модератор: zlati)Тема: Suzuki SV- нашият клуб!

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.138 секунди с 20 запитвания.