Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2011 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: НАЦИОНАЛЕН МОТОСЪБОР - СТАРА ЗАГОРА 22 – 24.07.2011 г.
Страници: 1 [2] 3   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: НАЦИОНАЛЕН МОТОСЪБОР - СТАРА ЗАГОРА 22 – 24.07.2011 г.  (Прочетена 31314 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Stupid_boy
Модератор
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 4620

« Отговор #15 -: юли 19, 2011, 17:23:56 »

пффф, много гаден събор. от години се опитвам да не го посетя и все не успявам. миналата година го пропуснах по независещи от мен причини и бях като болен Surprised Smile Smile Smile
като гледам, и тая година ще страдам там  Smile Smile
мъкааа, мъка Very Happy
само дано е по-хладничко, че на тая жега ...
Активен
ICE_FIRE
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XV750
Публикации: 1157

« Отговор #16 -: юли 19, 2011, 17:36:29 »

какви хубави басеинчета има там наоколо,хич ме не е страх от жегата  Very Happy
Активен
KamenD
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: honda vtx 1800
Публикации: 17

Ел. поща
« Отговор #17 -: юли 19, 2011, 20:13:06 »

Що се отнася до бирата, трябва да е там още в сряда, а мезетата в четвъртък. Моля не досаждайте с  присъствие.......... Добре дошли са всички - ела с мир - отиди си с любов.
Активен
ippmpawo
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki VN 2000 Classic LT Yamaha V Star 1100 Classic,Yamaha Virago XV 535 ,Yamaha XV 500 SE,Аво Турист ,Аво Спорт ,Иж Спорт ,Иж Планета,Ява 250,Балкан 75,Simson KR50,Балкан 250,ИЖ 49
Публикации: 432

Ел. поща
« Отговор #18 -: юли 20, 2011, 08:12:24 »

Психически съм подготвен Surprised Razz...физически незнам. rulez2 rulez2..един доктор ме светна rulez1 "Трансметил"  :&&:по едно преди и едно след запой,идва малко скъпо,но ако се вземе клубно ще дойде тънкана  Very Happy Confused Confused Confused Confused Confused hummer hummer hummer
Поемам ангажимент да стоя неотклонно до теб и да следя да не допуснеш непоправими диетични грешки !

Активен
saopaolo
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 272

« Отговор #19 -: юли 20, 2011, 09:56:35 »

xaxa дълбок поклон за което...спокоен съм вече Mad,само една мисъл ме тормози още,психически съм подготвен,физически ще преодолеем шока заедно...ами ако ме нападне някоя рокерка на 10 бири Razz както спа в палатката какво ще правя,и ако се падне някоя по тежка от мен hummer,както сме до сцената при тая силна музика и ще изгоря като стария бряст...никой няма да чуе Razz призивите ми за помощ
Активен
suzuki_02
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Transalp
Публикации: 39

М.К. ''ЗМЕЙОВЕТЕ''

Ел. поща
« Отговор #20 -: юли 20, 2011, 10:17:37 »

Колега моли се никои да те чуе дано сам аз за да те отърва от тези мъки Cool Cool Cool
Активен
ippmpawo
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki VN 2000 Classic LT Yamaha V Star 1100 Classic,Yamaha Virago XV 535 ,Yamaha XV 500 SE,Аво Турист ,Аво Спорт ,Иж Спорт ,Иж Планета,Ява 250,Балкан 75,Simson KR50,Балкан 250,ИЖ 49
Публикации: 432

Ел. поща
« Отговор #21 -: юли 20, 2011, 11:36:00 »

xaxa дълбок поклон за което...спокоен съм вече Mad,само една мисъл ме тормози още,психически съм подготвен,физически ще преодолеем шока заедно...ами ако ме нападне някоя рокерка на 10 бири Razz както спа в палатката какво ще правя,и ако се падне някоя по тежка от мен hummer,както сме до сцената при тая силна музика и ще изгоря като стария бряст...никой няма да чуе Razz призивите ми за помощ
Най-много да те изнасили някоя ентусиастка , и да ти слага цица в устата да не викаш за помощ !
Активен
suzuki_02
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Transalp
Публикации: 39

М.К. ''ЗМЕЙОВЕТЕ''

Ел. поща
« Отговор #22 -: юли 20, 2011, 11:41:55 »

И аз искам така  Cool
Активен
rado_dark
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: ZX9R
Публикации: 135

eat & drink - live & ride

« Отговор #23 -: юли 20, 2011, 15:47:46 »

Най-много да те изнасили някоя ентусиастка , и да ти слага цица в устата да не викаш за помощ !

Дай Боже на всекиму такива терзания  Smile Smile
Активен
Cassy
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Aprilia RS
Публикации: 60

« Отговор #24 -: юли 22, 2011, 12:53:37 »

След малко тръгваме за натам  Cool Cool Cool
Активен
demokrata
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR 1000 F
Публикации: 320

« Отговор #25 -: юли 22, 2011, 14:08:10 »

Браво! Пак ще ни радваш с хубави снимки Very Happy
Активен
GENO
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR 929 RR
Публикации: 47

Ел. поща
« Отговор #26 -: юли 22, 2011, 17:49:19 »

в колко часа ще е стънта някои знае ли
Активен
Mecheto
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 140

www.vagabonds-plovdiv.com

« Отговор #27 -: юли 22, 2011, 22:03:09 »

Утре към 10.00 тръгваме и ние от Пловдив !!! Mad
Активен
morgens
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha Warrior
Публикации: 151

Ел. поща
« Отговор #28 -: юли 22, 2011, 22:36:08 »

Аз ща пазя другарче мое не се притеснявай.
Активен
Cassy
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Aprilia RS
Публикации: 60

« Отговор #29 -: юли 24, 2011, 15:56:52 »

Виждам, че пак аз първа ще изкажа впечатленията си от събора  Very Happy
Страхотен събор - добре подбрано място за провеждане на мотосъбор, готини хора, добра организация, приятна обстановка, добър кейтъринг, ниски цени, достатъчно тоалетни (които останаха изненадващо чисти! funny).. с две думи: супер беше! Направи ми впечатление, че имаше много хора още от първата вечер, което мен лично ме зарадва, а предполагам и организаторите също.
Браво на организаторите!  :*apl*:Бяха се постарали и това си пролича.  :DБраво и на stunt-ърите, които се представиха чудесно. Mad Много съм доволна от събора!  8-)Останах с хубави спомени и страхотно впечатление, което ще ме накара догодина да повторя, макар че тази година си тръгнах преждевременно (това е и причината за малкото количество снимки този път).
А ето ги и снимките: http://shokaritetnata.snimka.bg/motorcycles/free-wind-riders-motos-bor-stara-zagora-2011.608739.all
Още веднъж браво ии живот и здраве догодина пак! Mad
Активен
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2011 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: НАЦИОНАЛЕН МОТОСЪБОР - СТАРА ЗАГОРА 22 – 24.07.2011 г.

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.155 секунди с 22 запитвания.