Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилШосейни - суперспорт/спорт/турист (Модератор: zlati)Тема: Фенклуб на Honda Deauville
Страници: 1 ... 23 24 [25]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Фенклуб на Honda Deauville  (Прочетена 60910 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ReAnimator
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Deauville NT700V
Публикации: 33

пьтят от хиляда ли започва от пьрвата крачка

« Отговор #360 -: август 12, 2017, 18:09:54 »

Здравейте съмишленици и почитатели на Довил). Имаше пост с въпрос за модела 700 куб. Исках да споделя впечатления за конкретният модел. Преди около месец бях излязъл с пасажер за разходка из околностите на София. Та на връщане реших да "съкратя" пътя през баирчетата по черен път, който да ме изведе към Железница. Без да задълбавам в подробности  ще кажа че ми се наложи да мина с пасажера около 10 км не просто по черен път а по скоро без път, само на места имаше 2 коловоза. Последните 3-4 км бяха минати под проливен дъжд. На 2 пъти ми се наложи да прекося реката. Естествено дълбочината беше най много до коляно, но все пак. Както разбрах по късно това е бил маршрут за мотокросс. На момент си помислих че ще ми се наложи да оставя мотора и да се прибирам пеша заради един кален и хлъзгав баир. Но за около 30 мин упяхме да преодолеем тези 500 м. С една дума аз мислех, че мотора ще се разглоби и ще го нося на части на ръце. Но... единственното, което ми се наложи да оправя бе да го измия основно и да почистя въздушните филтри. С една дума машината се оказа направо "желязна"))  Изключително съм доволен от мотора и го препоръчвам)
Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07',Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 2840

« Отговор #361 -: август 12, 2017, 20:45:44 »

Да,наистина е излязъл "железен"! Впечатляващо е преминаването през бродовете в реката  Sad! Така,както описваш маршрута,аз бих се зачудил дори за Пегасо-то ми... В интерес на истината,един мой колега ходеше за риба по всякакви места с Вираго 750...Едвам ми ги описваше после! Според мен,тези пътища не са тези мотори! Мотора ти е хубав,пази го за нормална употреба!
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 4479

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #362 -: август 12, 2017, 20:58:25 »

Здравейте съмишленици и почитатели на Довил). Имаше пост с въпрос за модела 700 куб. Исках да споделя впечатления за конкретният модел. Преди около месец бях излязъл с пасажер за разходка из околностите на София. Та на връщане реших да "съкратя" пътя през баирчетата по черен път, който да ме изведе към Железница. Без да задълбавам в подробности  ще кажа че ми се наложи да мина с пасажера около 10 км не просто по черен път а по скоро без път, само на места имаше 2 коловоза. Последните 3-4 км бяха минати под проливен дъжд. На 2 пъти ми се наложи да прекося реката. Естествено дълбочината беше най много до коляно, но все пак. Както разбрах по късно това е бил маршрут за мотокросс. На момент си помислих че ще ми се наложи да оставя мотора и да се прибирам пеша заради един кален и хлъзгав баир. Но за около 30 мин упяхме да преодолеем тези 500 м. С една дума аз мислех, че мотора ще се разглоби и ще го нося на части на ръце. Но... единственното, което ми се наложи да оправя бе да го измия основно и да почистя въздушните филтри. С една дума машината се оказа направо "желязна"))  Изключително съм доволен от мотора и го препоръчвам)

С какви гуми караш, марка?
Активен
ReAnimator
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #363 -: август 13, 2017, 16:29:45 »

Само да отбележа че въпросното приключение въобще не бе планувано. Ако знаех какво ме чака изобщо нямаше да тръгвам натам. Но гугъл мапс не направи разлика в качеството на пътя и ми показа че си еднакъв през целия отрязък до Железница. А първите 2 км си беше приличен черен път. Едва след като се спуснах по един баир и минах през гората и локви колкото малки езера разбрах, че няма да мога да се върна назад. Затова просто нямах избор освен да продължа напред. Иначе съзнателно не бих причинил това нито на себе си и на пасажера нито на мотора. Просто споделих, че въпреки че се води спорт-турист моделът прояви изключителни качества в много тежки условия.
Единственото което ме притеснява, когато тръгвам сам е че ако падне или даже просто "легне" на страна сам човек не може да го вдигне. Поне на мен не ми се отдава този номер. Случвало ми се е на равно място стоейки и опитвайки се да го измъкна назад от някоя недълбока ямка на черен път да изгубя равновесие и моторът да "легне" на една страна. В смисъл че успявам да го задържа да не се сгромоляса, а да го сложа.
Та някой да сподели как се справяте с такива ситуации? Или всички са супергерои и никога не го оставят да легне на земя?)))
Активен
Rossen_Bossen
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: RST1000 Futura
Публикации: 2815

« Отговор #364 -: август 13, 2017, 17:31:25 »

Моторът ти не е спорттурист.

Вдигаш го така -

https://www.youtube.com/watch?v=HhUj7EJhZiE
Активен
ReAnimator
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #365 -: август 14, 2017, 07:18:33 »

Гумите са Pirelli.
Активен
Димо
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Екс Кавазаки Вулкан 750 , сега Honda Deauville
Публикации: 7

Ел. поща
« Отговор #366 -: октомври 20, 2017, 09:24:41 »

Преди два дена и аз си купих такава машина и за преминатите до сега около 600км мога да изкажа само суперлативи относно пътно поведение ветрозащита и возия - изключително приятен за каране мотоциклет !!
Ето го и него :

Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилШосейни - суперспорт/спорт/турист (Модератор: zlati)Тема: Фенклуб на Honda Deauville

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.094 секунди с 21 запитвания.