Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилChoppers (Модератор: puna_kazanlak)Тема: HONDA VTX RIDERS
Страници: 1 ... 13 14 [15]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: HONDA VTX RIDERS  (Прочетена 46487 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dzodzo
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: VTX 1300
Публикации: 39

V.F.F.B.

Ел. поща
« Отговор #210 -: април 29, 2015, 14:24:38 »

много е хубав браво-м/у другото доставям всякви части и аксесоари от америка за втх ако някой нещо насреща съм
...вярно ли, дай телефон да те питам за тръби, че чак сега ти видях поста
0887573149- Нико
Активен
lion69
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XVS Drag Star; Honda Shadow 600 VT; Honda VTX 1800, Bulevard C1800R
Публикации: 202

« Отговор #211 -: юни 26, 2015, 12:43:03 »

Здравейте Колеги,

дайте инфо колко е данъка за VTX 1800 в община София?
Активен
Nikolai Todorov
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Z1000SX
Публикации: 282

Мотоциклетите са болест

Ел. поща
« Отговор #212 -: юни 26, 2015, 22:30:34 »

съветвам те наистина някой да ти ги достави,че с новите правила и мито+ддс ще те заболи главата!
Активен
petar_ivpetrov
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Vulcan 800 Classic, Honda VTX1300S
Публикации: 63

« Отговор #213 -: май 17, 2016, 14:38:52 »

Здравейте всички и успешен сезон!
Тъся ауспуси за VTX 1300S 2004. Ako  някой има инфо за нещо на прилична цена(нови или втора ръка) 0878991881 Петър
Активен
Юлката
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda VTX1300R
Публикации: 51

Ел. поща
« Отговор #214 -: септември 28, 2016, 08:34:55 »

Здравеите колеги,
От скоро се качих на VTX1300R. Имам за беда проблем - твърде богата горивна смес. Механика, който обслужва мотора казва, че всички настройки по карбуратора са както си трябва и  няма как да увеличи притока на въздух или да намали този на бензина. Провери хлабина на клапани - идеална. Бъпреки това цапа свещи и при рязко ускоряване трещи. Според одометъра мотора е с 3700 мили пробег.
Молбата ми е да споделите, ако знаете сервиз, където са наясно с ремонта на този модел.

Хиляди безаварийни километри на всички!  Mad
Активен
Искрен
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XV1700 Midnight Warrior
Публикации: 55

Ел. поща
« Отговор #215 -: април 06, 2017, 21:46:47 »

Здравейте,
Харесал съм един VTX 1800,но собственика му не можел да изгуби 2 часа от времето си за да закараме мотора на диагностика в Бултрако, където да прегледат всичко. Бих искал да Ви попитам има ли някой от този раздел, който може да ми направи тази услуга, може и срещу заплащане?
http://m.mobile.bg/details/51489750344497972 - това е мотора, ако пък някой има информация за него, бих се радвал да я сподели.

Поздрави.
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 4430

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #216 -: април 06, 2017, 22:22:44 »

Здравейте,
Харесал съм един VTX 1800,но собственика му не можел да изгуби 2 часа от времето си за да закараме мотора на диагностика в Бултрако, където да прегледат всичко. Бих искал да Ви попитам има ли някой от този раздел, който може да ми направи тази услуга, може и срещу заплащане?
http://m.mobile.bg/details/51489750344497972 - това е мотора, ако пък някой има информация за него, бих се радвал да я сподели.

Поздрави.

Хмм.... Не можел да загуби 2ч, а?
Или не му се продава или...
При условие, че пазара е фул от мотори, той го продава с около 3 бона по-евтино и очаква хората да го купят без да го разгледат и прегледат...
Може и всичко да е наред, но  собственик който ми откаже такава проверка ( не, че съм ползвал) бих го пропуснал.
Гледам, че се продава един в Кюстендил още по- евтин...
Щатски е... И май няма номер... Та там друг ще е цирка с регистрацията.
Активен
Искрен
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #217 -: април 07, 2017, 09:08:52 »

Принципно не е отказал да го оглеждаме или да си заведа някой, който да го прегледа, но отказа да чака 2 часа в Бултрако. При положение, че вчера сутринта беше дошъл с мотора, в студа и дъжда, за да направим този преглед в Хонда и накрая се обади и каза, че можел да отдели максимум 1 час, с което се и отказахме от прегледа. А пък тези от Бултрако не измервали компресия, та то остана само една диагностика, което не мога да си направя сам, защото нямам с какво.
И се чуда да рискувам ли, мотора си работи перфектно, пали си, ускорява си прилично.
Активен
Юлката
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda VTX1300R
Публикации: 51

Ел. поща
« Отговор #218 -: април 08, 2017, 13:05:24 »

Един приятел казва,че да купиш употребявано МПС е като да купиш котка в торба - не знаеш дали е бяла или черна. Тъй де, винаги рискуваш при такава сделка и опита го показва. Предишната си кола е харесах едва ли не само по цвета, дори не я бях карал. Никакви технически тестове. Служи ми вярно 11 години и 6 години още я ползва тъста ми. Още се движи перфектно. Нищо и никаква Вектра от 1990г. Сега карам Тойота. Преди да я избера не бяха компютърни тестове, замервания на компресии, щателен преглед в сервизи на всички важни агрегати, механизми и прочее дяволии. Всички показатели идеални. И след месец открих, че пие масло като ирландец Гинес. Прецака се маховика. Имах проблеми с паленето.
Не казвам, че тестовете са излишни, напротив. Само си мисля, че има Късмет в цялата тая работа с покупката на МПС. Че понякога и чисто ново МПС.

П.П.Да чукна на дърво с моторетката след прецизни настройки по карбуратора нямам никакви грижи!
Активен
jagobi
Bubz
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Victory Judge
Публикации: 670

Ел. поща
« Отговор #219 -: април 08, 2017, 20:40:25 »

тоя мотор го знам още като е внесен в бг,беша на бат Димо от морски братя (бог да го прости)после го купи Веригата от Райдерс Ямбол ама той е от София после замина за Испания и го продаде на някой явно този Продавач че,мотора беше доста добре подържан и в добро състояние сега прецени сам -успех
Активен
Искрен
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #220 -: май 03, 2017, 13:11:24 »

Привет отново,
Тъй като не си намерих мотор до сега из известните сайтове за обяви, бих искал да пусна и тук тема, че си търся VTX 1800 в добро състояние и да е модификация различна от ретро.
Намирам се в София, а телефонния ми номер е 0895 222 372.
Ако някой си продава машината и тя е "читава" да звънка или пише.

Поздрави.
Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07',Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 2814

« Отговор #221 -: септември 12, 2017, 21:46:00 »

Здравейте момчета! Търси се някой с VTX1300 от Пловдив или региона! Искаме само да чуем двигателя и да направим една малка проба за звуковете от двигателя при изкачване на рампа (малък наклон) или ускорение под товар,за да направим съпоставка с двигателя на наш познат! Черпенето се подразбира от самосебе си  Mad!
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилChoppers (Модератор: puna_kazanlak)Тема: HONDA VTX RIDERS

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.15 секунди с 20 запитвания.