Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилМотоспорт (Модератори: joro-600rr, Ice_queen^^)Тема: Track Days - писта Serres
Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Track Days - писта Serres  (Прочетена 32789 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Mean
http://na2gumi.blogspot.com
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM 690 SMC R
Публикации: 1616

WWW Ел. поща
« Отговор #45 -: май 28, 2013, 10:00:12 »

Пистата е в доста окаяно състояние. По информация от първа ръка: затварят за ремонт на 1-ви Юли и се очаква да се ремонтира до кр. на ме. август, или най-късно до средата на август. Към този момент пистата е с намалени размери (стеснена), като на местата, където е изкъртен асфалта (на най-добрите завои от К5 натам) апексът е смален, като е разчертан с бяла боя. Можете да видите за какво става въпрос от клипчето:

Има и доста каманяк. Макар че в края на април беше повече, сега като разчертаха завоите има по-малко камъни!
Активен
Vort
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki ZX10R
Публикации: 287

Ел. поща
« Отговор #46 -: юни 18, 2014, 17:45:19 »

Здрасти, информация ми трябва за писта серес, като цена, резервации за самата писта и какви документи трябват за самия мотор ако е на ремарке. Благодаря!
Активен
rado_929
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: HONDA CBR929RR
Публикации: 151

Ел. поща
« Отговор #47 -: юни 18, 2014, 20:50:54 »

Здрасти, информация ми трябва за писта серес, като цена, резервации за самата писта и какви документи трябват за самия мотор ако е на ремарке. Благодаря!
Отговорил съм ти изчерпателно във фейса ;)
Активен
Vort
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki ZX10R
Публикации: 287

Ел. поща
« Отговор #48 -: юни 19, 2014, 06:23:16 »

Само се чудя дали мотора може да мине граница с генерално пълномощно и дали му трябва ГО .
Активен
Mean
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM 690 SMC R
Публикации: 1616

WWW Ел. поща
« Отговор #49 -: юни 19, 2014, 10:07:08 »

Само се чудя дали мотора може да мине граница с генерално пълномощно и дали му трябва ГО .

Не му трябва ГО, щом си на ремарке. Пълномощното трябва да е с апостил и преведено, ако искаш да служи пред гърците.
Активен
Spaz
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR 954 RR
Публикации: 274

253382910
« Отговор #50 -: юли 17, 2014, 11:29:19 »

Аз съм минал яко между капките като ходих в началото на Юни. С мотор на чуждо име, без преглед, без гражданска, без голям талон, камо ли "апостил" (дето дори не знам какво е Razz) и преведено пълномощно...

Предишната вечер мой приятел написа във фейса че търси втори човек за Серес и има свободно място на ремаркето и в комбинация с почивния ми ден не можах да устоя, а не го бях карал две години. Не го бях ВИЖДАЛ, буквално - над една година... Обаче беше много яко (с изключение на първия стинт от обиколки, който беше ужасен и мислех да го паркирам и да не карам повече) и от тогава чопля по мотора за да го приведа в адекватна форма за каране на писта! Явно ще е добре и документите да оправя, че да не стане фал на границата!
Активен
toshky
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR 600 RR
Публикации: 19

Ел. поща
« Отговор #51 -: септември 16, 2014, 14:34:48 »

Пистата отваря на 26.09 ще има free practice ден(днес звънях по телефона да питам) .

Отиваме няколко човека да покараме малко на писта и събота сме на CSS. Някой друг ще ходи ли ?
Активен
The Duke
Red Brigades
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: ...etc.
Публикации: 2806

ZEDMOTO.COM

« Отговор #52 -: септември 28, 2014, 01:34:06 »

29 и 30 сме там.
Активен
maikal
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: KAWASAKI 636
Публикации: 22

FIRE WALK WITH ME!

« Отговор #53 -: октомври 13, 2014, 18:27:40 »

някой желаещ за утре(14.10.)да покараме на Серес!ако е с ремарке или бус,най-добре.....ще разделиме пътните разходи!мога да дойда до София или околността ако има някой,телефона ми е 0878186103....
хайде хора,топлите дни са малко! Very Happy
Активен
Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилМотоспорт (Модератори: joro-600rr, Ice_queen^^)Тема: Track Days - писта Serres

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.219 секунди с 20 запитвания.