Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 ... 11 12 [13]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Към модераторите  (Прочетена 94700 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki Vulcan 2000 Classic LT / KTM 990 Adventure
Публикации: 2875

« Отговор #180 -: март 01, 2019, 14:09:15 »

За това модератор няма как да помогне. Модовете имат по някой и друг бутон в повече но така или иначе са обикновени потребители на форума. От рекламите печели евентуално администратора и собственик на форума но все пак хостинг и поддръжка трябва да ги плаща някой. Така или иначе има универсален вариант да се справиш с досадните реклами навсякъде и във всички сайтове. Аз ползвам Adblock Plus - приставка за браузъра, една от най-разпространените. Ще ти блокира поне 90% от рекламите а и сайтовете ще ти зареждат по-бързо. От гони я ползвам и трябваше да я изключа за да разбера какъв е проблемът при теб.
Активен
galinvayov
A LONE RIDER
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki KLR 600 '85, Yamaha XS750 '78, Балкан 250
Публикации: 1258

332556697
WWW Ел. поща
« Отговор #181 -: март 01, 2019, 14:52:40 »

Наясно съм че това положение е спуснато "отгоре", ама е тъй да си споделя болката Smile
Имам я същата чудесия Adblock Plus но явно се е счупила, включено/изключено все едно и също е.
Има и други начини за плащане на разходите по форума. Такса или абонамент за побликуване на обяви, някаква месечна/годишна такса от потребителите и т.н.... Това собствениците да си го мислят. Аз през туй време ще трябва да си ремонтирам ShitBlock Plus-a.
Активен
Vladi4
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 50сс, 150сс, 175сс, 250сс, 350сс, 750сс, 850сс и сега BMW R 1100 GS
Публикации: 1305

Директор на ветрови превал.

Ел. поща
« Отговор #182 -: март 01, 2019, 15:45:45 »

На моят лаптоп съм на Линукс и ползвам Модзила Файрфокс. Синът ми е инсталирал някаква програма, не съм запознат точно каква, която чисти абсолютно всички реклами. Само в горният десен ъгъл на екрана има едно малко прозорче 5х5 мм, в което изскача една цифра при всяко щракане по мишката. Това е бройката реклами, която в момента на щракането програмата е изчистила. Very Happy
От време на време, когато съм на работата ползвам лаптопа на един приятел. Той е с Уиндоус 7 и Гугъл Хром. Там нещата са ужасяващи. Всякакви тъпотии, картинки и реклами пречат да стигна до интересуващото ме съдържание. Освен това работи бавно този лаптоп, пак навярно заради тъпите реклами, което още повече изнервя. Та така.  Very Happy
Активен
dirtlego
Ducater
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Ducati Diavel; Harley-Davidson Night Rod; Yamaha FZ1N; Yamaha FZ8; Honda Hornet
Публикации: 569

« Отговор #183 -: март 01, 2019, 15:51:34 »

Аз ползвам uBlock. Нищо не се появява (pop-ups).
« Последна редакция: март 01, 2019, 15:53:51 последно от dirtlego » Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #184 -: март 01, 2019, 17:52:20 »

Те повечето браузъри имат вградено блокиране на рекламите. Аз ползвам Опера и тя сама ги блокира а в комбинация с Adblock Plus вече блокира всичко. Чак ми е странно да видя как изглеждат сайтовете които обикновено посещавам, като седна на чужд компютър.
Активен
koceeeii
Мразя мишкарите!!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki VL 1500 LC
Публикации: 1457

« Отговор #185 -: март 01, 2019, 18:00:59 »

Аз също работя с браузер Опера, забранил съм всички реклама, и не ми излиза нищо.

Има разни сайтове в които не ми дава да вляза заради забраната на рекламите. Very Happy
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #186 -: март 01, 2019, 18:10:57 »

Все пак за да е безплатно на потребителя някой трябва да плати. Малко досадна симбиоза ама иначе с тия блокери си е паразитизъм за това ни пъдят. Ако е толкова важно да посетиш конкретният сайт може да настроиш да не блокира рекламите в него. В настройките на плъгина има изключения. 
Активен
Serpentine
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki Bandit 600 S
Публикации: 141

« Отговор #187 -: март 01, 2019, 18:50:13 »

Аз съм с Chrome и Adblock. Никакви реклами не ми излизат.
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5750

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #188 -: март 05, 2019, 23:47:32 »

От 10-на дни всеки път като ми излезе прозорец за лично съобщение и като му чукна окей и ми отваря още една страница на форума със съобщенията ми...
Преди не беше така...
И някак виждам  най- горе над снимката ми и "Мотофорум 17г" празен квадрат.
Просто има още нещо над форума Surprised
Какво е т'ва чудо?
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #189 -: март 06, 2019, 08:39:55 »

Предполагам че пак е от рекламите. Пробвай с някой друг браузър да видиш дали имаш същият проблем. При мен всичко работи. Или дай скрийншот за какво става дума.
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #190 -: март 09, 2019, 08:13:16 »

Предполагам че пак е от рекламите. Пробвай с някой друг браузър да видиш дали имаш същият проблем. При мен всичко работи. Или дай скрийншот за какво става дума.

Това е през Гугъл Хром:

Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #191 -: март 10, 2019, 20:42:46 »

Нямаш блокиране на рекламите предвид другите, които ти се визуализират. Ако имаше, този големият сивият квадрат нямаше да се покаже. Освен това най-вероятно и флаш плеърът ти е забил защото рекламата е анимирана, обикновено са някакви сайтове за залагания. Предполагам, че телефонът ти е с Андроид инсталирай си Опера и включи блокирането на реклами. При мен на телефона форумът изглежда така:

Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #192 -: март 10, 2019, 21:23:18 »

Нямаш блокиране на рекламите предвид другите, които ти се визуализират. Ако имаше, този големият сивият квадрат нямаше да се покаже. Освен това най-вероятно и флаш плеърът ти е забил защото рекламата е анимирана, обикновено са някакви сайтове за залагания. Предполагам, че телефонът ти е с Андроид инсталирай си Опера и включи блокирането на реклами. При мен на телефона форумът изглежда така:

Мндааа...
Сега през Puffin видях, че отгоре е някаква реклама на сайт за спортни залагания.
И интересното е, че не ми отвори нова страница като цъкнах окей на получено лично съобщение както е през Гугъл Хром....
На стария телефон имах и Опера инсталиран, но не съм я ползвал...
Може да я метна и тук, ни не може голям проблем и така да ми е форума...

« Последна редакция: март 10, 2019, 21:26:13 последно от Grobarq » Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #193 -: март 10, 2019, 21:38:39 »

Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgЗа ФорумаМнения, предложения, съветиТема: Към модераторите

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.144 секунди с 21 запитвания.