Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 ... 10 11 [12]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Към модераторите  (Прочетена 71919 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 14116

« Отговор #165 -: март 29, 2018, 01:39:15 »

Три цилиндровите какво, да ги блокират и тях, или ще ги черпиш? Не стана ясно. Surprised
Активен
warrick
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSF650 Bandit
Публикации: 137

« Отговор #166 -: март 29, 2018, 12:31:32 »

Три цилиндровите какво, да ги блокират и тях, или ще ги черпиш? Не стана ясно. Surprised

Мчи кък!?! Трицилиндрови, какво е това? 4 такта в 3 цилиндъра. Е нема такова нещо!!!  Cool
Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 14116

« Отговор #167 -: март 29, 2018, 21:53:05 »

Ц, тритактови са. Smile

П.П. Сигналите за ботове ги подвайте към Ратто. Само той може да ги блокира.
Активен
warrick
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSF650 Bandit
Публикации: 137

« Отговор #168 -: март 30, 2018, 12:18:16 »

Ц, тритактови са. Smile

П.П. Сигналите за ботове ги подвайте към Ратто. Само той може да ги блокира.

Остави се, такъв коментар съм чувал наживо и с напълно сериозен тон, при това от човек с много години мотоциклетен стаж... кошмарно.
Активен
krasimir77
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: YAMAHA XJR 1300
Публикации: 566

Live to ride

« Отговор #169 -: юни 05, 2018, 08:25:27 »

От няколко седмици нещо не мога да качвам снимки  Surprised - при мен ли е проблема или?
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki Vulcan 2000 Classic LT
Публикации: 2407

« Отговор #170 -: юни 05, 2018, 17:41:01 »

От няколко седмици нещо не мога да качвам снимки  Surprised - при мен ли е проблема или?

Активен
ai siktir
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: много мощен
Публикации: 418

« Отговор #171 -: юни 15, 2018, 19:24:48 »

Понеже не разбрах защо ни бяха изтрити постовете в темата с клиповете, на 2 пъти, без никакво обяснение, съм писал на форумния титуляр Ратто, следното съобщение:

"Извинявайте, не разбрах, защо се трият информативни постове, по темата, без никакво обяснение?

Без никакви обиди или квалификации?

В темата с видеоклиповете ?

Пречим на обявите на клошарите да се показват ли ?

Вижте си форума какво се публикува, вижте и моите постове, ако смятате, че това, което пиша аз е нежелано, а това, което е 90% като ново съдържание е желано, моля да получа бан, вкл и по IP, за да не се изкушавам да влизам в този форум, просто няма смисъл, аз не бих желал да участвам в такова нещо.

Ако сме по втория сценарий и няма повече да комуникираме, ви желая всичко най-добро и успешно развитие на форума.

Поздрави!"

Да няма скрито-покрито, а имаше и други засегнати.

Ако изгубим връзка, желая на всички, всичко най-добро и безаварийно каране!
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #172 -: юни 15, 2018, 19:36:33 »

Писал си на правилният човек. Припомни ни само какво беше толкова ценното в тези да кажем 1-2 коментара, че се стигна до такава драматична реакция от твоя страна. И за протокола аз изчистих темата!
Активен
ai siktir
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: много мощен
Публикации: 418

« Отговор #173 -: юни 15, 2018, 20:51:20 »

Тъкмо се бях напънал да "припомням", но гледах клипа който сте споделил в темата с мото-клиповете и на "6" се отказах, предавам се:

Това бяха 7 от най-безмислените минути в живота ми, за които се сещам, дори без да броим, че е публикувано в мото-форум, но вие сте видели нещо ценно, което ви е провокирало да го споделите и аз не мога да изтрия, а и не знам дали бих го изтрил, ако можех.

Г-не, светът е шарен, модерацията не е лесно нещо, много трудно се намират, хора, които да влагат време, без да получат нищо насреща, често да срещат недоволство и да продължават мотивирани да отделят време в полза на останалите, форумът не може без модерация, така, че ви НАСЪРЧАВАМ да продължавате, ще си позволя само една препоръка, много проста, тя идва от буквалното значение на тази дума - Мoderate, тя идва от латинското moderātus - което буквално означава УМЕРЕН, така, че ви препоръчвам просто да бъдете УМЕРЕН в намесите си господине, за да сте по-успешен модератор, умерен във всичко, във възгледи, в действия по отношение на форума.

Умерени действия в случай, че няма провокации и обиди биха се подредили в следния ред:
1. Предупреждение в самата тема
2. Евентуално преместване в отделна тема
3. Предупреждение с лично съобщение
4. Едва тогава изтриване придружено с обяснение

Затова реакцията ми е драматична, тя отразява вашето действие, което беше крайно - последното, което трябваше да направите в случая, само, ако предходните не са "проработили".

Още повече, че съм стар потребител и познавам динамиката във форума, мненията, които изтрихте без предупреждение и без обяснение не бяха единствени в тази тема без клипове и за протокола, ценното е комуникацията, общуването, окуражаването, полезната информация, споделянето на възгледи, а това са идеалните цели на един форум.

Някой преди да си представя, че искам да се заяждам или нещо такова, не, това е моят принос към форума, смятам, че съм се постарал да доставя критика, която да е наистина градивна.

Лека на всички !  Mad
« Последна редакция: юни 15, 2018, 20:53:56 последно от ai siktir » Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #174 -: юни 15, 2018, 21:18:44 »

Критика приемам, особено градивна но в случая не стана ясно къде е проблема. Поне ти отказа да споделиш, защото аз не се сещам. А клипа с Китодар е една закачка, която явно не е била възприета. Както и да е извинявам се ако съм те засегнал теб лично по някакъв начин. Твърде много емоции за съвсем баналани, неща като смотаното каране на някакъв  гуру влогър. А за останалите неща наместо да бягаш от форума предложи да станеш модератор и действай. Бан няма да получиш така или иначе. Тук буквално трябва да си седнеш на врата за да те изгонят и пак не е сигурно дали ще стане.
Активен
RaTTo
началник
Администратор
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSXR1000
Публикации: 905

MotoZone

69253274
« Отговор #175 -: юни 15, 2018, 23:43:24 »

Г-не, светът е шарен, модерацията не е лесно нещо, много трудно се намират, хора, които да влагат време, без да получат нищо насреща, често да срещат недоволство и да продължават мотивирани да отделят време в полза на останалите, форумът не може без модерация, така, че ви НАСЪРЧАВАМ да продължавате, ще си позволя само една препоръка, много проста, тя идва от буквалното значение на тази дума - Мoderate, тя идва от латинското moderātus - което буквално означава УМЕРЕН, така, че ви препоръчвам просто да бъдете УМЕРЕН в намесите си господине, за да сте по-успешен модератор, умерен във всичко, във възгледи, в действия по отношение на форума.

Умерени действия в случай, че няма провокации и обиди биха се подредили в следния ред:
1. Предупреждение в самата тема
2. Евентуално преместване в отделна тема
3. Предупреждение с лично съобщение
4. Едва тогава изтриване придружено с обяснение

Затова реакцията ми е драматична, тя отразява вашето действие, което беше крайно - последното, което трябваше да направите в случая, само, ако предходните не са "проработили".

Още повече, че съм стар потребител и познавам динамиката във форума, мненията, които изтрихте без предупреждение и без обяснение не бяха единствени в тази тема без клипове и за протокола, ценното е комуникацията, общуването, окуражаването, полезната информация, споделянето на възгледи, а това са идеалните цели на един форум.

Някой преди да си представя, че искам да се заяждам или нещо такова, не, това е моят принос към форума, смятам, че съм се постарал да доставя критика, която да е наистина градивна.

Лека на всички !  Mad
Точно така, напълно съм съгласен и моето предложение към Вас, ако имате желание разбира се, да станете модератор на форума. Може би тогава ще Ви стане по ясно защо Оги е предприел подобни действия. Не искам да взимам крайни позиции в този случай, но да бъдеш модератор не винаги означава да си умерен, колкото и да ти се иска, ако си краен нещата пак не се получават изящно. Предлагам да успокоим топката, въпреки че е разгара на Световното по футбол.
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #176 -: юни 16, 2018, 00:16:54 »

Напълно подкрепям! Готов съм с най-голямо удоволствие да предам щафетата на всеки, който ще бъде максимално последователен, добронамерени и балансиран, като човек да поеме отговорностите по поддържането на форума в приятен за всички вид. Такъв вид който ще накара старите потребители напуснали по една или друга причина да се върнат а новите да намерят смисъл да се регистрират и да намерят добър прием. Форум който ще накара хората да бъдат малко по-старателни и да покажат добрата си страна, защото ще има някой, който последователно и гарантирано ще кастри плевелите. Или поне да отговаря да се спазват правилата, доброто възпитание и евентуално грамотно писане без да издребняваме с граматика, поне колкото да се разбира за какво става дума. Не сме толкова много и един човек може да се справи. Чакам си заместника.
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 3924

Ел. поща
« Отговор #177 -: юни 16, 2018, 00:21:58 »

честно казано и аз не виждам какъв е проблема,да ни се изтрият постовете(моя първия)
какво лошо има,ако се обсъждат клиповете...дори и спор не водехме Surprised Surprised Surprised Surprised

специално за тая тема,няма проблем да я залея с клипове,и без това фейса ми е пълен,но предпочитам да пускам,само тея,които са наистина интересни за мен

са втория ми пост си беше чисто провокативен и ми беше ясно,че ще се изтрие,още преди да го напиша Smile Smile Smile Smile Smile

не искам поста ми да звучи като оплакване от Оги,щото честно казано за сега ми е любимия модератор,от всички,от как съм във форума.просто в случая,според мен,можеше да си затвори очите и те така

ъъъ световното по какво е започнало????това нещо по телевизията ли е Surprised Surprised Surprised
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgЗа ФорумаМнения, предложения, съветиТема: Към модераторите

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.201 секунди с 21 запитвания.