Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилРетро (Модератор: Restavratora)Тема: ЛАФОВЕ НА ХИТРИ ПРОДАВАЧИ НА МОТОРИ
Страници: 1 ... 150 151 [152] 153 154 ... 158   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: ЛАФОВЕ НА ХИТРИ ПРОДАВАЧИ НА МОТОРИ  (Прочетена 411598 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5228

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #2265 -: февруари 02, 2018, 17:02:11 »

Я гледайте, по скоро само четете - яката работа https://www.cars.bg/offer/m160185

Случайно знам за какво става въпрос и знам къде е в момента този самолетен двигател Very Happy
Нищо чудно или лъжливо няма в обявата.
Просто Борката не е намерил раздел в който да я пусне.
Мислеха да правят триколка, но си е голяма играчка...
Не знаех, че е решил да го продава...

П.П. По едно време пишеше във форума ...рядко
« Последна редакция: февруари 02, 2018, 17:05:58 последно от Grobarq » Активен
mikluho
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha V-max 1200
Публикации: 344

Vmax owner

« Отговор #2266 -: февруари 03, 2018, 08:18:39 »

Не е за мотоциклет ......
Ама  Smile
https://www.mobile.bg/11513858400228384
"Продавам ауди 90 2. 3 quattro 88'
Това не е кола, а машина на времето, която ще ви закара обратно в Група Б, докато чичо Валтер Рьорл ви е навигатор и ви съветва да пуснете двата допълнително монтирани зад декоративната решетка, чисто нови WESEM халогени. Звука на пет цилиндровият двигател със съвсем скоро подменено гофре и ревизирана " глава" на инжекциона,гали нежно слуха, както пет годишен совиньон блан гали сомелиерски език, а гладкостта на работата му би впечатлила, дори и най-притенциозните хейтъри. Шасито по което липсват ръжда и което е в изключително запазено състояние за годините си, е решено в този ярък и привличащ окото червен " компетишън" цвят, като цялата композиция е довършена от напълно функциониращ, ръчно задвижван люк. Коравата външност крие още по-корава 4x4 система, подпомагана от торсен среден диференциал + ваакумно заключване на задният диференциал и зимни гуми с височина на грайфера като дупето на Ники Минаж в легнало положение, монтирани на 15 цолови , 5 лъчеви супер леки " рондел" -и. Комфортът е подсигурен от спортни рекаро седалки с подгрев, ел. стъкла, ел. огледала, оригинален и доста рядък RS ауди моторспорт трилъчев волан, оригинален за VAG group becker traffic pro със сателитна навигация и уникалните по рода си тройка вдо-та които ни държат " в час" със случващото се в 5 цилиндровото сърце. Парното е толкова силно, че съблича и най-зиморличавите девойки. Колата е гледана като осиновена дъщеря след първи брак и първороден син. Изключително обгрижвана и галена, но каквото и да правим първородната " синьо-бяла" рожба си ни остава най-много на сърце, което е и основната причина за продажбата, но въпреки това ще бъде дадена с " чеиз" от някои полезни и не толкова нужни аксесоари и части.
Спирачната система е обслужена е като хотелска стая след ергенско парти- ВСИЧКО е смено. Почти 30те години служба бяха накарали 1ва и 2ра степен на парното да се откажат от работа, но след хитро подмамване с ново управление и 4 часово кандардисване - решиха да останат за още 3-4 години. За жалост времето е оставило следите си под формата на някои дребни забележки по интериора и екстериора на автомобилът, но за радост аз съм разумен човек и това разбира се ще бъде съобразено при формиране на крайната цена, която ще бъде коментирана само на място и след оглед.
Колата ще покори сърцето на един истински фен с лекотата с която се движи и в 20 см. сняг. Просто това е нейното амплоа."
Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 14115

« Отговор #2267 -: февруари 03, 2018, 12:06:34 »

Толкова ласкави приказки за един немски котор. Smile Чак ми се прииска да я купя. Добре, че съм имунизиран срещу немски кенефи. Smile Smile Smile
Активен
OGN
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 85

« Отговор #2268 -: февруари 04, 2018, 12:11:08 »

не ласки, това е любов  Smile Smile Тука стила на писане и сравненията са класа Very Happy
Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07',Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 3320

« Отговор #2269 -: февруари 04, 2018, 19:24:36 »

Стила е подобен на този в обявите за недвижимо имущество! Нищо не намеквам,просто намирам приликата...
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 595

« Отговор #2270 -: февруари 06, 2018, 16:31:03 »

Флубих съ Cool
Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #2271 -: февруари 06, 2018, 19:25:20 »

не ласки, това е любов  Smile Smile....
Не, това е мазохизъм. Surprised Кой нормален и поне средно интелигентен човек би купил Ауди, или нещо друго от ВАГ? Very Happy Very Happy Very Happy
Активен
spongi
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: стари мотори
Публикации: 1618

Ел. поща
« Отговор #2272 -: февруари 07, 2018, 15:16:31 »

Дали тази обява е на колета от форума  Surprised Surprised Surprised https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=51517306715612201&slink=62od8f
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #2273 -: февруари 07, 2018, 17:35:39 »

Дали тази обява е на колета от форума  Surprised Surprised Surprised https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=51517306715612201&slink=62od8f

И к'ва е тази циганска талига  отзад Sad
Активен
OGN
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 85

« Отговор #2274 -: февруари 07, 2018, 19:43:46 »

И к'ва е тази циганска талига  отзад Sad
скъпа...
Активен
spongi
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #2275 -: февруари 07, 2018, 20:52:37 »

И к'ва е тази циганска талига  отзад Sad
Питам Smile, щото ако продавача е човек от форума може и да се разсърди ако пиша нещо против това което той е написал Surprised, пък талигата........ Surprised тя си е талига Smile Smile Smile Smile, иначе все още ми е интересно дали е някой от нас ??????? Иначе ако някой има мерак към обявата, мога да му кажа някои неща чрез които ще може да "бутне некой лев" от цената  Smile Very Happy За това да се изказва, щото ще го издъня hummer 
Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #2276 -: февруари 08, 2018, 22:41:17 »

Абе, както се кзва в оня виц - "Еби и не питай!" Smile
« Последна редакция: февруари 09, 2018, 14:59:47 последно от ЧЕФО » Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 4146

Ел. поща
« Отговор #2277 -: февруари 08, 2018, 23:03:41 »

де бе,като гледам тая талига...всъщност са две май сигурно е за мъкнене на муниции за картечницата или мини или...абе май си е набор на мотора

а като знам някои от коментиращите тук,може и с каси с бира да си я напълнят и да започнат обиколката на България

са може и циганска да е,аз вчера разбрах че съм от ретроманиаците,та още съм зелен в тая област Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Активен
spongi
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #2278 -: февруари 08, 2018, 23:18:11 »

Абе, както се кзва в оня виц "Еби и не питай!" Smile
Не бе, какво да го еба, ми ако избезе някой денджър, какво да го правя, име ли да ми излезе ??????? Пък и да питам и да не питам, като не се обажда още утре ще го издъня, да не се натресе някой друг колега на тоя "Р 71 с коШ" ! То тая пара си е бая пара !!!!!!!!
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #2279 -: февруари 08, 2018, 23:18:31 »

всъщност са две

Верно са две... Баси Surprised То за целия катун манджа може да носи Smile  Smile Smile

а като знам някои от коментиращите тук,може и с каси с бира да си я напълнят и да започнат обиколката на България

Ти такова...тука мене ли визираш Smile Smile  Smile Smile

Гузен негонен бяга, а Smile Smile Smile

spongi питай севлиевобен, той е по- в оня регион може да знае на кой е Very Happy

Ти на последната снимка видяли другия пред този?
« Последна редакция: февруари 08, 2018, 23:20:42 последно от Grobarq » Активен
Страници: 1 ... 150 151 [152] 153 154 ... 158   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилРетро (Модератор: Restavratora)Тема: ЛАФОВЕ НА ХИТРИ ПРОДАВАЧИ НА МОТОРИ

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.213 секунди с 21 запитвания.