Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилРетро (Модератор: Restavratora)Тема: ЛАФОВЕ НА ХИТРИ ПРОДАВАЧИ НА МОТОРИ
Страници: 1 [2] 3 4 ... 158   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: ЛАФОВЕ НА ХИТРИ ПРОДАВАЧИ НА МОТОРИ  (Прочетена 395701 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Еомер
Малко Шуши, тигри има ли?
жис
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 3232

Support your local 00

355901912
« Отговор #15 -: август 16, 2010, 11:18:02 »

Същата работа и аз с едно жигули исках да купувам и оня ме качи в жигулата и почна да ме разкарва по околовръстния път да ми покажел "колко върви извън града" тядигна 90 и вече не се стоеше в нея и презцялото време ми дрънкаше как закупуването на тази жигула било свързано с една много интересна история и случайност,ч е тя била за началника на Мототехника.... абе все неща дето слабо ме вълнуват и накрая за изгнилата кочина като ми каза 500 лева като дори и газова нямаше  Sad
Активен
Che_
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM SX 250
Публикации: 4196

« Отговор #16 -: август 16, 2010, 12:36:43 »

отиваме с бащата да гледаме една Алфа във Велинград, по телефона казаха че колата е ок, няма проблем да се види, коментар на мято...ааа ууу всичко точно
С пристигането продавача ни чака, с друга кола за да ни закара до мястото, с думите -"тя, жена ми, не знам дали ви е казала, но колата има забележки, ама и затова цената е такава...."
стигаме- Алфата е с удар от зад-бронята на парчета, а багажника свит-"това лесно ще се залепи"-обеснява джамбазина
отиване да я пробваме, преди това ни предопреждава, че има "лек" проблем с окачването, ни би трябвало да можем да се стигнем до Пазарджик с нея Smile
колата е пълна талига-върви на където си иска а окачването направо го няма
адска жега, пускаме климатика- духа топло...пробваме прозорците че ще се издушим ама копчетата ги няма Surprised
слизаме от колата-от предния капак пуши яко
има езерце от масло върху капака на джигателя и пуши като комин
бащата пита-"къв е тоя пушек?????"
отговор-"къв пушек, аз нищо не виждам" Smile Smile

Активен
iwo
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1230

мразя кариеристки!!!!

« Отговор #17 -: август 16, 2010, 14:43:04 »

ДО РАБОТАТА МИ ИМА АВТО КЪЩА В КОЯТО СОБСТВЕНИКА ОСТАВЯ БАСТУНИ И ПАТЕРИЦИ В АВТОМОБИЛИТЕ УЖ СЛУЧАЙНО ЗАБРАВЕНИ И ЛЪЖЕ ЧЕ СА БИЛИ НА ВЪЗРАСТНИ ХОРА  И СА ГИ ИЗПОЛЗВАЛИ САМО ЗА ПАЗАР И ЗАТОВА СА САМО НА ПО70 000 ГОЛФОВЕТЕ 3-КА Sad

ТАКИВА ТЪРГОВЦИ НАРИЧАМ МАЙСТОРИ НА КРАТКИЯ РАЗКАЗ Very Happy  ЕЛИН ПЕЛИН   ПАСТИ ДА ЯДЕ rulez2
« Последна редакция: август 16, 2010, 14:49:28 последно от iwo » Активен
Еомер
Малко Шуши, тигри има ли?
жис
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 3232

Support your local 00

355901912
« Отговор #18 -: август 16, 2010, 16:03:55 »

Друг хитър лаф "колата е карана само от жена" - лошо няма, жените карат много по-бавно и внимателно, не пържат колата, не опъват ръчни и тнт, НО това значи и че подръжката е равна на НУЛА - колата се води на ремонт само като баталяса тотално и се закърпва да се избегнат големите суми и така докато колата стане гроб!
Активен
ivo_batkata
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSXR 1000 K1
Публикации: 87

Ел. поща
« Отговор #19 -: август 16, 2010, 16:24:27 »

В този ред на мисли се сещам за две истории на автоджамбази. Първата е със "забравена" кучешка кайшка в багажника. Следва обеснение от рода: Собственикът е ползвал колата само в съботите да води кучето на излет,някъде извън града... Втората история е с трион в багажника... Защото колата е стояла дълги години в гаража и пред вратите е поникнало дърво. И за да изкарат колата се е наложило да купят трион, за да отрежат дървото... Чудо
Активен
Che_
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM SX 250
Публикации: 4196

« Отговор #20 -: август 16, 2010, 16:33:26 »

Друг хитър лаф "колата е карана само от жена" - лошо няма, жените карат много по-бавно и внимателно, не пържат колата, не опъват ръчни и тнт
не сменят както трябва скорости, не умеят да паркират, забравят ръчната вдигната и не се усещат, но опръщат внимание на лампите или на странни шумове

аз чуя ли карано от жена и бягам.....
Активен
georgiev86
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 460

най-добрия циганин е мъртвия циганин!

« Отговор #21 -: август 16, 2010, 16:35:29 »

ооо ,тва за патерицата и за жената е стар лаф...
ония ден научих най-новия...:в колата се оставя "случайно паднал" на земята лутариен билет от италия(или от Германия)...и на тебе ти се обяснява ,че тая кола ,предишния собственик не я е сменил щото нещо и е имало ,а защото просто е спечелил от лутарията и си е взел нещо по-новичко ,иначе колата е перфектна... Sad
...най-интересното в случая е ,че има хора ,които наистина вярват Sad
Активен
peshimyra
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: YAMAHA FJ1200
Публикации: 1397

Ел. поща
« Отговор #22 -: август 16, 2010, 16:38:00 »

...най-интересното в случая е ,че има хора ,които наистина вярват Sad
Или просто им се иска да е така......
Активен
Satanislav
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda VT 1100 Shadow
Публикации: 173

Ел. поща
« Отговор #23 -: август 16, 2010, 16:42:05 »

Друг хитър лаф "колата е карана само от жена" - лошо няма, жените карат много по-бавно и внимателно, не пържат колата, не опъват ръчни и тнт, НО това значи и че подръжката е равна на НУЛА - колата се води на ремонт само като баталяса тотално и се закърпва да се избегнат големите суми и така докато колата стане гроб!

И още нещо, само повечето жени шофьори които познавам карат като бесни, на полусъединител, дърпат ръчната, после забравят да я свалят и карат и се чудят защо колата не върви и вместо да освободят ръчната спирачка, настъпват още повече ..... Surprised
 ПС: Така че, по-далеч от кола карана от жена, или с много големи резерви.(Не искам да обидя жените, защото има и много читави шофьори между тях.)
Активен
iwo
ниво 5
Неактивен Неактивен

мразя кариеристки!!!!

« Отговор #24 -: август 16, 2010, 16:59:04 »

ТОВА ЗА ПАТЕРИЦАТА НЕЕ СТАР ЛАФ А ТЪЖНА ДЕЙСТВИТЕЛНОСТ Surprised НА КОЯТО ОЩЕ СЕ ВРЪЗВАТ ХОРА
Активен
Painter
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki DL V-Strom650, ex: Honda Bros, Kawasaki KLE 500.
Публикации: 1022

Live to live. Ride to ride. Never mix these 2

« Отговор #25 -: август 16, 2010, 19:15:56 »

Ааааа, чудесна тема, ама какво ще правим цяла зима, като я гръмнем още през август??
 Понеже 6  месеца избирах и се ослушвах преди да си взема нещо, обявите в MOBILE.BG ги знаех почти наизуст. Попрегледах и някой-друг "пирфектен" мотор докато вдяна, че повечето търгаши по дефиниция смятат околните за по-прости и неинформирани от тях.   Като че ли най-масовата болест на продавачите е амнезия относно годината на производство.  В Мобил БГ 15-20 годишните мотори масово се подмладяват с от 3 до 7 години. Има и по няколко обяви-шедьоври, но сладкото е когато сам ги откриеш  Very Happy затова няма да ги цитирам.

И един-два лафа от срещи за оглед:

- МНО'О ВЪРВИ ТВА, ТОЧНО КАТО ЗА ТЕБ!

- МОТОРА Е ПУШКА, В МНОГО ДОБРО СЪСТОЯНИЕ!!  (Крива задна  джанта, падал в движение и на двете страни, строшена ръкохватка на спирачката, другата огъната... вдлъбнат резервоар,  някакъв стоп от нещо, неработещи мигачи.. огледалата с ръжда.. абе мъка неизказана.. )

- ТУЙ СЕ ОПРАЯ ЗА ПЕ'ЕСЕ-ШЕЙСЕ ЛЕВА..  (разбита предница с прецакан кол, японски)

- НЯ'А КВО ДА МУ СЕ ЧУПИ НА ТОЯ МОТОР, САМО КАРАШ, ЧУЕК..
Активен
iwo
ниво 5
Неактивен Неактивен

мразя кариеристки!!!!

« Отговор #26 -: август 16, 2010, 20:23:30 »

повечето търгаши по дефиниция смятат околните за по-прости и неинформирани от тях.   Very Happy МНОГО ТОЧНО КАЗАНО Very Happy
Активен
Venci
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 622

« Отговор #27 -: август 16, 2010, 21:12:26 »

Преди години мой познат си купи Опел Калибра. Обяснението за счупения фар и смачкан калник беше, че докато бабата карала, получила инфаркт и колата отишла в канавката. И понеже вратите останали заключени, се наложило да я вадят през люка - това беше обяснението за разбития люк   Smile
Активен
dimo-m
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Dnepr-16 , Dnept-11, Honda vtx-1800, Kawasaki KLR750, Nsu OSL200, Nsu OSL251 , ajs-350 , Norton-500 , Awo , Bmw r35 , BMW r71 , BMW r75 , BMW r27 , Ariell 350 , Sorolea 500 , Durkop98 , Herkules98 , Viktoria350 , DKW50 , Balkan/lulin 50 , M-72 , Ural m-63 , Sacsonet 30 (Sparta) , RT-125 , Motobegne 50(Soleh) , Yamaha XJ750 , Ardie200 , Sachs98 , Triumph 500 , Jawa 50 , Sachs125 , EMW r35 , MZ BK-350 i dr.
Публикации: 1061

тел.0898440913

« Отговор #28 -: август 17, 2010, 02:39:36 »

Е какво.Значи аз съм най-итиотоустойчивия.Надлъгването за мотор който съм решил ,че непременно ,ще е мой -продължава с горини.На всичките лафове съм се наслушаллллллл.Рекорда за надлъгване още  не е сигурен(кога).От 1988г. се боря за един Биесей-и още сме до под кривата круша.Лошото е, че разни байове,са пазили моторите си повече от половин човешки живот
(а в повечето случаи и повече) и като решиш да му го поискаш(все едно му отнемаш детето).Като се занимаваш дълго време с ретро--Чесно да си кажа и на мен не ми се дават неща, за които съм орал и копал с нокти и зъби.Най лошото е,когато някой пишлигар дойде и за мотор 1915г.,каще дай да го върнем на вторични, или дай да го сменим са топка и темподобни,че пречи (просто ми иде да му извадя гръцмуля).
Активен
speed1981
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: mz es175,IJ49,Panoniq,Jawa Z,KTM-Pony и др.
Публикации: 575

GSM 0895959239

Ел. поща
« Отговор #29 -: август 17, 2010, 08:23:36 »

Наскоро бях при маистора които ни прави хондите във Варна,при него имаше една хонда,гордия собственик човек на 50-55г,тъкмо сдобил се с нея от автосалон,знаете ли какво разправя-колата била на 30 000км,била служебна на някакъв манастир в италия,монахинята я карала само веднъж месечно да ходи за свещи с нея Smile Smile Smile Smileе па такъв лаф не бях чувал посмяхме се с маистора на воля-за хонда 95г говорим,ръждите и тръгнали по веждите,калника смачкан като запали пуши отзаде...багажника пълен с косми,а вътре мърлява яко на всичко отгоре на задната кора зеят огромни дупки от колони ... Surprised
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 158   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилРетро (Модератор: Restavratora)Тема: ЛАФОВЕ НА ХИТРИ ПРОДАВАЧИ НА МОТОРИ

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.127 секунди с 20 запитвания.