Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2010 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Мотосъбор Варна - 23-29 Август
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Мотосъбор Варна - 23-29 Август  (Прочетена 76967 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
CJ_
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Мотоциклетаджията ....
Публикации: 4029

« Отговор #15 -: юли 10, 2010, 18:31:47 »

KO ще го издаваш ? Като видим мъж с женски мотор значи е той  Smile
Активен
boris_vn
0898 647 384
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: cbr900rr- 97
Публикации: 1804

САМО ХОНДА МОЖЕ ДА УБИЕ ХОНДА

223
Ел. поща
« Отговор #16 -: юли 10, 2010, 20:41:25 »

KO ще го издаваш ? Като видим мъж с женски мотор значи е той  Smile
много грубо КАПИТАНЕ  , Very Happy но разбирам те до камчия трябва винетка да си взимаш с големия кораб  Smile Smile Smile че и за товарните е 1500 лв. да те закарам ако искаш  Very Happy Very Happy
Активен
CJ_
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #17 -: юли 10, 2010, 20:57:30 »

Iskаш да съм ти кучката и да ме возиш на мотопеда си ?
хммммммммм да него скърша все пак съм 120 кила  Smile Smile Smile
Активен
boris_vn
0898 647 384
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: cbr900rr- 97
Публикации: 1804

САМО ХОНДА МОЖЕ ДА УБИЕ ХОНДА

223
Ел. поща
« Отговор #18 -: юли 10, 2010, 21:02:56 »

ами има време ,минаваи на диета  Smile Smile Smile ади ади ще ти дам да направиш едно кръкче с колелото да видиш какъв е кеф  Smile Smile Smile
Активен
CJ_
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #19 -: юли 10, 2010, 21:07:23 »

Мислиш ,че незнам ли ?
Като дете и аз обичах малолитражните играчки Very Happy
Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 14116

« Отговор #20 -: юли 10, 2010, 22:03:13 »

Входа може да е безплатен, но пък е забранен за азисовци. Very Happy Ще се обичте от вън. Very Happy
Айде стига спамихте.
Активен
CJ_
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #21 -: юли 10, 2010, 22:17:45 »

E to togawa i ti 6te si otwan  Very Happy
Активен
Lancer4o
:)
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Aprilia Leonardo 300, Suzuki GSX-R 600 k4
Публикации: 1203

« Отговор #22 -: юли 11, 2010, 11:07:13 »

Ще има ли обиколка на града  Smile
Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #23 -: юли 11, 2010, 12:55:21 »

Твърде рано е за такива въпроси. Тези неща се решават в последния момент, но вероятно няма да има. Във Варна по традиция обиколка правим само на закриване и откриване на сезона. Обаче ако стане работата с кушиите пред Метро тогава ще има едно ходене до там. Бонбона води преговори с кмета за тия кушии. Повече подробности ще има през август. Very Happy
Активен
CJ_
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #24 -: юли 11, 2010, 13:07:58 »

E da Му бутне един рушвет 12000-15000 лева и предполагам ,че ще стане ;)
Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #25 -: юли 11, 2010, 14:01:21 »

Не бе трябва да стане. Той по принцип е обещал. Surprised Ама от друга страна нали е политик, а те са си курви по подразбиране, та винаги може да се отметне. Дано да греша. Абе, бонбона си знае работата.
Активен
andrian^^
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha R6 '07 ;Yamaha R1 '05 ;Honda CBR 929 RR Fireblade ;Suzuki GSX-R 600 SRAD '00
Публикации: 795

« Отговор #26 -: юли 11, 2010, 23:45:40 »

Да питам ,някаква такса за палаткуващите на къмпинга ще има ли,че нещо неми стана ясно. Вход няма да има ако неси от Варна. Ако има някаква такса каква е тя ,добре е да се упомене  Very Happy
Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #27 -: юли 12, 2010, 10:47:30 »

Край разкрихте къде е уловката. Sad АБЕ НЯМА НИКВИ ТАКСИ БЕЕЕЕЕЕЕ!!!! НЯМА УЛОВКА!!! Very Happy Very Happy Smile Smile Smile Smile

За палатки не се плаща. Ако някой иска бунгало си го плаща на шефа на къмпинга. Няма уловка момчета. Организаторите наистина не искат да печели от събора. Както казах Дивите деца си имат клубхаус, който е добре и редовно посещаван от варненските мотористи и всички си харчим парите за бира при трях. Овен това всеки петък и събота при тях има рокгрупи и привличат и рокфеновете. Освен това имат мотосервиз, мотомагазин и мотоморга. По този начин клубният им бизнес им е достатъчен, че клуба да се самоиздържа. Всички мероприятия, които правят го правят за чест и слава. Просто нямат нужда да печелят от там. Surprised Не ме разбирайте погрешно. Нито един от тях не е богаташ. Съвсем обикновени хора са като всички нас. Ако го правиха за пари, то нямаше да се хвана д аим помагам, или поне не безплатно. На откриването на сезона ме помолиха да им помогна със шоупрограмата и аз се съгласих, за което не съм взел и една стотинка. Не съм балък, че някой да печели на мой гръб, а аз да опъвам каиша без пари. Ако печелеха от това, то и аз бих си търсил заплата за труда. НО НЕ!!! Те го правят ей така FOR FREE и за това аз, както и още ,много хора им помагаме за едното мерси. Няма уловка момчета. Просто им доставя удоволствие от нищо нещо да правят и да събират народа да се весели.

Прави ми впечетление, че на много хора не им се вярва, че няма уловка. Питайте смело за каквото ви хрумне и аз ще се постарая да отговоря на всеки. Ако се наложи ще се допитвам и до организаторите. Не се притреснявайте да питате.
Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #28 -: юли 12, 2010, 10:56:01 »

....Вход няма да има ако не си от Варна.....
И ако си мотор!!! Автомобилистите си плащат.

Целта е да няма автомобили. Никой не ги харесва и всички се дразнят от автомобили. Освен това всеки може да дойде с кола и да се представя за рокИер. Колко му е да метне едно кожено яке на гърба, една метълска тениска и да се домъкне с опелчето при рокИерите. После като влезе вътре и става най-великия рокИер, нищо, че мотор е виждал само на картинка. Такива клоуни не ни трябват. Така ограничаваме входа на случайни външни лица.

Разбира се като дойде някой например с инвалидна количка или нещо от сорта ще му се направи компромис, но е и за всяка глупост и прищявка.
В общи линии ще бъде доста либерален събор, но като цяло с колите компромис няма да има. Плащат си и туй то. Моторите влизат без пари.
Активен
venci79
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 309

WWW.EXTREME-ATTACK.COM

« Отговор #29 -: юли 12, 2010, 13:54:11 »

Mad Mad
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2010 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Мотосъбор Варна - 23-29 Август

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.131 секунди с 21 запитвания.