Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилШосейни - суперспорт/спорт/турист (Модератор: zlati)Тема: Suzuki GSX-R 1300 HAYABUSA Фен-клуб
Страници: [1] 2 3 ... 20   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Suzuki GSX-R 1300 HAYABUSA Фен-клуб  (Прочетена 66027 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mitiracing
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR 1100 XX Blackbird and GSX-R 750
Публикации: 189

Honda Senigallia

WWW Ел. поща
« -: февруари 22, 2010, 23:31:49 »

Привет на всички фенове и собственици.От доста време си мисля за подобна тема,която да обедини всички собственици и фенове на този прекрасен мотоциклет.По подобие на другите клубни теми,се надявам да се опознаем,да организираме мероприятия както у нас така и в чужбина,да споделяме опит информация и всичко свързано с товва чудо на техниката влязло в рекордите на Гинес.
Ще си позволя да публикувам малко история за модела,както и линк към Американският и Англииският форум на Хаябуса.

http://www.busanation.com/forum/register.php?a=act&u=5245&i=40822697

http://www.hayabusa.org/forum/forum.php

http://209.85.129.132/search?q=cache:5YfSWl0cL4kJ:www.suzukicycles.org/GSX-R-series/GSX1300R-Hayabusa.shtml+gsx+r+1300&cd=13&hl=bg&ct=clnk&gl=it
Ималко история на модела.

Поздрави на всички.
Активен
kancho46
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: suzuki hayabusa
Публикации: 15

Ел. поща
« Отговор #1 -: февруари 24, 2010, 00:53:32 »

Здрасти. Сега видях темата и реших да те подкрепя аз също сам горд собственик на буса.Тази година ще ми е 3 с този мотор и сам супер доволен от него. Very Happy Ще се радвам да споделяме радости и проблеми. Да си помагаме кои с каквото може.Поздрав
Активен
nasko76
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 326

nasko76@mail.bg nasko76
Ел. поща
« Отговор #2 -: февруари 25, 2010, 01:11:58 »

това е прекрасна идея краино време беши и ния да си направим една клубна тема и да се запознаем както да си обменяме информация за машинките ни
Активен
mitiracing
ниво 3
Неактивен Неактивен

Honda Senigallia

WWW Ел. поща
« Отговор #3 -: февруари 25, 2010, 03:29:20 »

http://www.marcellocarucci.it/index.html
Ето един интересен сайт който доказва че тези мотоциклети могат да се използват и за друго освен невероятни скоротси.А лично на мен Хаябусата ми е много по удобна от XX il ZZR,без да обиждам колегите от другите клубове разбира се .Въпрос на вкус.
« Последна редакция: февруари 25, 2010, 03:32:27 последно от mitiracing » Активен
mitiracing
ниво 3
Неактивен Неактивен

Honda Senigallia

WWW Ел. поща
« Отговор #4 -: февруари 25, 2010, 03:31:48 »

1 Moto e 2 Cuori (Marcello Carucci)DQ
Активен
kancho46
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #5 -: февруари 25, 2010, 18:14:48 »

Супер. Вече сме трима. Не разбирам защо така никакав интерест кам наща тема. Surprised 
 Нищо де ние пак можем да си пишем и да коментираме.
Имам вапрос какви свещи е по добре обикножени или иридиумни,по каталог ги дават обикновени но пак маи иридиумните са по добри. Някои да има опит с това?
И с Митиреисинг вече зачекнахме темата за гумите. Идеи? Very Happy
Активен
gazibarev
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: SUZUKI GSXR 750 K5
Публикации: 334

Ел. поща
« Отговор #6 -: февруари 25, 2010, 18:25:47 »

хехе интерес има ама още няма възможност за буса..... догодина живот и здраве.....
Активен
kancho46
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #7 -: февруари 25, 2010, 18:34:44 »

Жестоко клипче.Много ми хареса rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 Mad Mad
Да това е правилното използване на този мотор. А елените как си джиткат по шосето
Активен
kancho46
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #8 -: февруари 25, 2010, 18:39:56 »

хехе интерес има ама още няма възможност за буса..... догодина живот и здраве.....
Прияетел това е идеята на фен клуба да убидини хората които харесват даден мотор. Не е задалжително да имаш такав мотор. А ако имаш някакви вапроси може да питаш. Ние с радост ще ти отговорим(ако можем разбирасе) Smile
Активен
gazibarev
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: SUZUKI GSXR 750 K5
Публикации: 334

Ел. поща
« Отговор #9 -: февруари 25, 2010, 18:44:47 »

имах възможността да покарам няколко километра такъв мотор...останах приятно очарован... а ми бяха споменавали че е доста тежък и бях малко....предубеден но ме направих особена разлика като изключим вървежа естествено.. Динамиката на двигателя беше убийствена
Активен
kancho46
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #10 -: февруари 25, 2010, 19:01:25 »

Да това е доста често срещано предубеждение че мотора е тежак ДА тои е тежак сравнен с твоят но поради ниският ми тсентар саздажа много приятно впечетление.
Много хора твардят че е труден за каране в града но това вобще не е така. Аз сам не много висок и бусате ме устроива идялно стапжам си без никакви грижи. А за динамиката и как поема от ниските вобще няма нужда да убесняваме.
    Митиреисинг виж и този италянец се е спрял на дисаги за патуване а не куфари само дето като гледам чантата на резервуара се чудя какво вобще вижда от таблото.
Активен
cek
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 152

« Отговор #11 -: февруари 25, 2010, 19:33:10 »

Здрасти, аз карам с иридиум, но не намирам разлика. Гумите са БТ021, със спортна слюда се вижда таблото, ако му сложиш куфари ще стане широко колкото полско фятче, но с дисагите си надрасках опашката преди да се сетя да сложа нещо меко.
Иначе започвам 4-ти сезон този мотор(99г.) и много се кефя.
Активен
mitiracing
ниво 3
Неактивен Неактивен

Honda Senigallia

WWW Ел. поща
« Отговор #12 -: февруари 25, 2010, 23:23:11 »

Браво,като гледам клуба се разраства това може само да ме радва.Колкото до свещите в момента съм с оригиналните CR9E,не съм се замислял за иридиум,макар че според мен с  иридиумките ще е по добре.Да тва ми направи впечатление и на мен че на тоя Италианец му е малко височка чнтата на резервоара:D и е с дисаги.Днеска се чудех какви стойки да измисля за дисагите че да не провисват,това след разговора с Канчо46 и някой идей които ми даде Very Happy.Колкото до гумите аз също мислех за BT021 на Bridgestone но в последния момент се рещих и си поръчах Michelin Pilot Power 2CT и в понеделник
ще ги слагам.Слюдата е голяма работа и си оказва доста влияние според мен аз лично като седна с оригиналната виждам полувината табло и си зарачах AirFlow,вчера я монтирах и сега съм ексра.Ще се радвам на една международна среща да се съберем по-нататък всички Буси.Поздрави на всички!!!! :grin:В Гърция си имат официален форум и клуб на Хаябуса,няма да е лошо да обменим калко опит и с тях някой ден  Very Happy
« Последна редакция: февруари 25, 2010, 23:29:27 последно от mitiracing » Активен
cek
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 152

« Отговор #13 -: февруари 25, 2010, 23:55:44 »

Вервай ми не са нужни стойки, а само един ластик през задния калник, който да ги пристяга една към друга. 90% от возенето ми на тоя мотор е с дисаги, чанти и т.н.
Активен
vasilnantchev
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: 2006 Suzuki Hayabusa
Публикации: 322

« Отговор #14 -: февруари 25, 2010, 23:56:46 »

Имаше доскоро в този подфорум фен-клуб на Хаябуса,но не знам къде изчезна...
Както и да е: +1  Very Happy
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 20   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилШосейни - суперспорт/спорт/турист (Модератор: zlati)Тема: Suzuki GSX-R 1300 HAYABUSA Фен-клуб

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.086 секунди с 20 запитвания.