Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратМото енциклопедия (Модератор: Terziev)Тема: Как да пазаруваме от Ю Ес Ей
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Как да пазаруваме от Ю Ес Ей  (Прочетена 7286 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Peicho
If everything seems under control, you're just not going fast enough
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 207

58097354
« -: март 30, 2005, 22:02:20 »

Колеги след като първата ни доставка с брат Кеко на разни хубавини моторджийски от щатско е вече факт от днес, реших да споделя опит, та да може който иска и той да си купи истински, маркови неща на истинска нормална цена. Стига са си пълнили гушите разни ганьовци-псевдо-търговци. Поне аз повече нямам намерение да им се набутвам
Та на темата-мястото е: www.kneedraggers.com. Изборът е огромен, а цените в евтиния за момента долар, като ми прави впечатление, че особено добри са цените на родното им производство, например ICON що се отняся до екипировка :wink:
Как става поръчката за международни доставки:
1. Пуска им се имейл с предварително избраните артикули. Как точно става това е добре обяснено в раздела "Info". Хората са любезни, отговарят бързо и на всички въпроси.
2. След това уточнявате с тях начина на транспорт: има 2 алтернативи-DHL, за които забравяме, цифрата там е голяма и щатската редовна поща-USPS. За доставка до България ни взеха 72$ за 10 килограмов пакет за услугата Airmail parcel post-обещават 4-8 работни доставка и го спазиха. Има и по-втина услуга с наземен транспорт, но е много бавна-от 4 до 6 седмици и не си струва щото не е много по-тънко.
2. Плащане: приемат само банкови преводи за международните си доставки, което не е лощо, защото аз например нямам кредитна карта, а и не ми се занимава да си вадя. Тук е място да спомена, че за да стане всичко за което говоря е необходимо да се съберат поне двама-трима човека, защото си има константни разходи, които като се разделят стават приемливи, а и е необходимо някой да си направи банкова сметка в $ в банката откъдето ще се прави превода, който излиза м/у 40-50$, поне на нас толкова ни излезе в ПИБ, мисля че може да се намери и по-добра оферта. Тука включвам и 8-те$, които банката на получателя взима като комисина и които трябва да се имат предвид.Аз например си купих зверски яка слюда в огледален хром, която ми излезе 69$ + 30$ за транспорта и банковия превод.
След като направихме превода минаха около 10 работни дни докато пристигне там и го потвърдят от kneedraggers. 5 дена след това ни пратиха нещата и след още 5 пристигнаха, невероятно добре опаковани в глям кашон, вътре всяко нещо отделно опаковано и сложен стирропор помежду им.
С две-три думи да обобщя: струва си усилията, защото в крайна сметка цената пак идва доста по-добра от тук, а качеството наистина е на високо ниво.
Ако някой има въпроси с удоволствие ще отговоря Very Happy
Активен
бат Димо
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda VTX1300 S
Публикации: 1601

« Отговор #1 -: март 30, 2005, 23:25:31 »

Добра тема  Cool

Само дето няма нищо за чопър  Crying or Very sad    Но щом сте проиграли схемата ще може да се поръчва и от други места.
Активен
LoveHate
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 220

Ел. поща
« Отговор #2 -: март 31, 2005, 10:15:09 »

takovata... neshto za razkazvane vav vrazka s BG mitnicata ?
Активен
Tonyco
Модератор LoW
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Varadero XL 1000 VA '10
Публикации: 2459

« Отговор #3 -: март 31, 2005, 10:20:48 »

Много добре звучи, ама аз съм беден моторист и немога да си позволя панталоните които си харесах за 200 $ да ми излезат 300 $ след всички луди разходи дето описа и накрая да не ми станат.
Активен
Peicho
ниво 3
Неактивен Неактивен

58097354
« Отговор #4 -: март 31, 2005, 18:29:50 »

Tonyco къде ги измисли тези 100$ допълниелно бе пич? :roll:
Аз просто исках да споделя от къде си пазарувам вече, не търся никого за партия, просто исках да споделя опит и да предпазя накой беден моторист да се набута зверски в БГ магазин.
Активен
EMO
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ1 Fazer 2010
Публикации: 476

Следвай мечтите си!!!

WWW Ел. поща
« Отговор #5 -: март 31, 2005, 18:39:14 »

Абе Пейчо, дрънни една жица или пусни нещо като поръчваш пак нещо от Големия Бял Брат!
Искам да си взема K&N филтър за змея!
Апропо тел ми е 0898746374 или мейла:[email protected]
Активен
Peicho
ниво 3
Неактивен Неактивен

58097354
« Отговор #6 -: март 31, 2005, 18:54:36 »

EMO за K$N-а немаш грижа братче, шти уредя от тука от официалния вносител с отстъпка, пък ше почерпиш. Цената ще дойде колкото от щатско с доставката така че нема смисъл да се поръчва от там. Между другото аз съм с такъв филтър и ми се върти в главата цената от 195 лв. за краен клиент, от която ще взема отстъпка поне 20%.
Активен
EMO
ниво 4
Неактивен Неактивен

Следвай мечтите си!!!

WWW Ел. поща
« Отговор #7 -: март 31, 2005, 19:01:24 »

добре де дай някъкви координати
Активен
Peicho
ниво 3
Неактивен Неактивен

58097354
« Отговор #8 -: март 31, 2005, 19:04:38 »

0888901868
Активен
Keko
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 339

47776367 Phronkkk@yahoo.com
« Отговор #9 -: март 31, 2005, 21:31:05 »

Стефане,
нямаше никви разправий на митницата ...Дойде един мустакат чичко каза всичко,което над 150 евро се таксува ...попита кво има вътре като казахме едно стъкло и едни дънки и той вика добре аиде ше ви пусна да не си ги платите още веднаж и готово ...
лошото само е ,че там за чопари нема нищичко Sad
Активен
BURANAGA R1
CorelDRAW MASTER
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: R1 2010
Публикации: 1785

Да на будизма, агресията и миш-маша...

Ел. поща
« Отговор #10 -: април 01, 2005, 01:13:55 »

И сайта е добър и цените добри....Мале само като си помисля как ни дерат тукашните "вносители" Evil or Very Mad
Активен
IzrodGaden
Red Brigades
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 3236

От цебеерите, най ма кефи нинджата

74305798
« Отговор #11 -: април 01, 2005, 06:16:08 »

Eh Emo, да беше чел темата за тунинга по добре... КиН за 65$
Активен
EMO
ниво 4
Неактивен Неактивен

Следвай мечтите си!!!

WWW Ел. поща
« Отговор #12 -: април 01, 2005, 06:48:02 »

АБЕ Изроде и ти ли доставяш филтри/четох темата пак/!
Добре дай и теб да видим координатите ми ги има!
Ако е наистина така нямаш грижи, щото от Германия един приятел може да донесе ама 75 euro дебело ми се видя ама май от USA така ще излезе!
Ти си на ход! :roll:
Активен
IzrodGaden
Red Brigades
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 3236

От цебеерите, най ма кефи нинджата

74305798
« Отговор #13 -: април 01, 2005, 06:56:41 »

Говорех в минало време, по времето когато писах темата, събирах поръчки понеже имаше неща които трябва да пристигат за мен и да не пътуват самички. Благодарение на Големия Бухал всичко пристигна както трябва. Едно момче си поръча джет кит и КиН филтър, други желаещи нямаше. Аз не съм търговец пък и ми е неудобно да притеснявам гаргата непрекъснато. Може би Байкъра ще ти помогне по този въпрос, но ще ти се върже по евтино филтъра от 160лв ( 20% дето говори Пейчо )
Активен
EMO
ниво 4
Неактивен Неактивен

Следвай мечтите си!!!

WWW Ел. поща
« Отговор #14 -: април 01, 2005, 07:00:21 »

OK!
С BIKER-а се свързахме, благодаря все пак!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратМото енциклопедия (Модератор: Terziev)Тема: Как да пазаруваме от Ю Ес Ей

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.15 секунди с 21 запитвания.