Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 ... 335 336 [337] 338 339   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Почна се....  (Прочетена 1099610 пъти)
0 Членове и 8 Гости преглежда(т) тази тема.
Esper
Fuelly
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XVS650 DragStar;Suzuki DR650 SP46;Honda Super Cub C 125cc
Публикации: 2126

7183168
Ел. поща
« Отговор #5040 -: април 19, 2020, 11:05:34 »

Съгласихте ме, че е по-вероятно милицията да ритне моториста отколкото обратно.
Най малко те са много по-изнервени.
Ако е така не вярвам да са толкова безочливи, че да завъртят нещата...
Знам ли. Има си там правораздаване, да го избистрят те.

Иначе по мен веднъж  полюционер ми хвърли палка... До последно си мислеше, че ще спра.
А и не съм сравнявал ябука с милиционер.
Беше просто забавно.
Обаче с камъните не е. Хем знам, че боли хем се случи да го направя от време на време.
Точно гЯволска работа ;)
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 5337

Ел. поща
« Отговор #5041 -: април 19, 2020, 13:21:21 »

Съгласихте ме, че е по-вероятно милицията да ритне моториста отколкото обратно.
Най малко те са много по-изнервени.
Ако е така не вярвам да са толкова безочливи, че да завъртят нещата...
Знам ли. Има си там правораздаване, да го избистрят те.

Иначе по мен веднъж  полюционер ми хвърли палка... До последно си мислеше, че ще спра.
А и не съм сравнявал ябука с милиционер.
Беше просто забавно.
Обаче с камъните не е. Хем знам, че боли хем се случи да го направя от време на време.
Точно гЯволска работа ;)
ами ако го е ритнал и си е счупил крака,нали е трябвало да замаже положението.как да обясни,че му се е счупило коляното по време на работа.щото със сигурност му се е наложило да обясни

и следва тая глупост с ритнаха ме
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 6426

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #5042 -: април 26, 2020, 11:48:12 »

https://bnr.bg/plovdiv/post/101265340/peshehodec-udaren-ot-motorist-zagina-v-stamboliiski

Спазвайте дистанция!
Сега заради някакъв чичко олигофрен, който не си гледа огледалата, загина млад мъж, а моториста сигурно ще го пишат  съучастник. И най-вероятно той ще отнесе вината.
Активен
mimom
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FJR 1300; Honda VF700C Super Magna; Honda Hornet 600; Suzuki Bandit 250
Публикации: 343

Ел. поща
« Отговор #5043 -: април 26, 2020, 18:17:22 »

https://bnr.bg/plovdiv/post/101265340/peshehodec-udaren-ot-motorist-zagina-v-stamboliiski

Спазвайте дистанция!
Сега заради някакъв чичко олигофрен, който не си гледа огледалата, загина млад мъж, а моториста сигурно ще го пишат  съучастник. И най-вероятно той ще отнесе вината.
Така, както са го написали, отговорността е споделена между колегата и водача на колата. Така или иначе, ще бъде назначена експертиза, на база на която съдът ще вземе решение. Отдавна съм на мнение,че маневрата ляв завой, обратен завой, или изпреварване, на забранен участък, трябва да се криминализира! Сума хора си отидоха от този свят заради олигофрени!
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 2374

« Отговор #5044 -: април 26, 2020, 20:08:11 »

Ако чичката с колата не е заплашвал с маневрата си пешеходеца, макар и да е неправилна, едва ли ще го обвинят в съпричастност за смъртта на човечеца. От друга страна мотористът се е движил без необходимата дистанция. Чичката с колата можеше да спре рязко и заради паднал на шосето човек и мотористът пак щеше да му налети, да се опита да избяга от удара, да не успее и да утрепе пешеходеца. Не пожелавам на никого да попада в такава ситуация. Затова по шосетата трябва да се внимава много, особено когато встрани има разни пресечки, а колите са с местната регистрация. Последното скоро ще стане не много показателен признак за неочаквани малоумщини.
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #5045 -: юни 07, 2020, 20:08:29 »

Минах от там малко след инцидента. Човека го бяха покрили с одеало. Моторът не беше много смазан. Явно човекът се е ударил лошо.

https://www.bnr.bg/post/101287929/katastrofa-mejdu-avtobus-i-motoristi-na-stolichnia-bul-carigradsko-shose
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 6426

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #5046 -: юли 02, 2020, 09:20:28 »

https://blitz.bg/intsidenti/katastrofi/strashna-tragediya-s-devoyka-i-mladezh-do-krnskoto-khanche-video_news755527.html
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #5047 -: август 03, 2020, 09:25:05 »

https://www.monitor.bg/bg/a/view/motorist-zagina-pri-katastrofa-v-sofija-217143

Май пак ляв завой е в дъното на случая Surprised
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #5048 -: август 04, 2020, 15:38:20 »

Май трябва да я затрием тази тема. Вчера някакво 22 годишно момче е останало без ръка при удар в автобус до УНСС Surprised
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #5049 -: август 04, 2020, 16:08:29 »

Май трябва да я затрием тази тема.
ще се сетиш

Той Оги отдавна предложи

АЗ лично съм ЗА с двете ръце
Активен
Esper
Fuelly
ниво 5
Неактивен Неактивен

7183168
Ел. поща
« Отговор #5050 -: август 04, 2020, 16:27:40 »

Пропуснал съм но и аз съм за затваряне.
И то с капака на коша за боклук.
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM 990 Adventure
Публикации: 3399

« Отговор #5051 -: август 04, 2020, 16:44:28 »

Има нещо извратено в тая тема. И мен ме дразни отдавна но ако четете назад много хора се обявиха да остане и за това си седи.
Активен
Vladi4
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 50сс, 150сс, 175сс, 250сс, 350сс, 750сс, 850сс и сега BMW R 1100 GS
Публикации: 1493

Директор на ветрови превал.

Ел. поща
« Отговор #5052 -: август 04, 2020, 18:21:04 »

Kaто прочета заглавието на тази тема - "Почна се", винаги ми се иска да напиша: "Ами, че то никога не се е спирало"!  Surprised  Както казваше един мой приятел: "Избиват се, като кучета по пътищата пистаркаджийте, но не намаляват, а напротив. Увеличават се."
Миналата година имаше едно момче тук в селото, където сега живея. Караше пистарка на Сузуки. Даже не знам колко кубика беше. Май 750. То не беше пилене на гуми, вдигане на 150 км/час в центъра на селото, вдигане на задна гума и разни други изпълнения. Мислех си: "Тоя няма да устиска дълго"... Surprised  След два-три месеца изхвърча на прав и равен път с нулев трафик, в храстите със 180 км/час и край. Почина на място.  Sad Сега се е появил друг такъв "състезател" в селото. Тоя даже нарочно е издънил ауспуха на някаква 600 куб пистарка, та се чува от 2-3 км, като минава. Ще видим тоя, колко ще устиска.
Та мисълта ми е, че аз карам вече над 45 години мотори. Безброй пъти са ме засичали и са се опитвали да ме избутват от пътя, и какви ли още не изпълнения са ми правили с всякакви тенекии, и със селскостопански машини, но още съм жив и здрав, да чукна на дърво, и още карам мотори...
Но никога не разчитам на това, че аз съм някъде с предимство, и поради тази причина някой ще ме пази, и освен това никога не пробвам мотора си, колко ще вдигне, особено пък в населено място. Ако искате да изживеете живота си, набийте си в главите, че СКОРОСТТА УБИВА!
« Последна редакция: август 04, 2020, 18:23:34 последно от Vladi4 » Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #5053 -: август 04, 2020, 18:30:21 »

Има нещо извратено в тая тема. И мен ме дразни отдавна но ако четете назад много хора се обявиха да остане и за това си седи.
махай я,няма нищо полезно в тая тема

Ако загине някой познат,по-добре си му пусни негова тема(има цял раздел) и в негова памет си пиши там като се сетиш,но това тук е наистина извратено
Активен
Esper
Fuelly
ниво 5
Неактивен Неактивен

7183168
Ел. поща
« Отговор #5054 -: август 04, 2020, 19:18:17 »

Владич на ората по различни причини и дреме коги ше мрият!
На младежта и е през курец поне е такава.
На мен понеже все още съм под 50, нямам деца и в същото време имам живи родители.
Но иначе всеки ще мрие рано или късно.
Все си мисля, че не е нужно ча толкова късно.

Тая тема е е излишна.  Гадна.
Активен
Страници: 1 ... 335 336 [337] 338 339   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратЧерна хроникаТема: Почна се....

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.099 секунди с 21 запитвания.