Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 ... 335 336 [337]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Почна се....  (Прочетена 1065200 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Esper
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XVS650 DragStar;Suzuki DR650 SP46;Honda Super Cub C 125cc
Публикации: 1904

7183168
Ел. поща
« Отговор #5040 -: април 19, 2020, 11:05:34 »

Съгласихте ме, че е по-вероятно милицията да ритне моториста отколкото обратно.
Най малко те са много по-изнервени.
Ако е така не вярвам да са толкова безочливи, че да завъртят нещата...
Знам ли. Има си там правораздаване, да го избистрят те.

Иначе по мен веднъж  полюционер ми хвърли палка... До последно си мислеше, че ще спра.
А и не съм сравнявал ябука с милиционер.
Беше просто забавно.
Обаче с камъните не е. Хем знам, че боли хем се случи да го направя от време на време.
Точно гЯволска работа ;)
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 5090

Ел. поща
« Отговор #5041 -: април 19, 2020, 13:21:21 »

Съгласихте ме, че е по-вероятно милицията да ритне моториста отколкото обратно.
Най малко те са много по-изнервени.
Ако е така не вярвам да са толкова безочливи, че да завъртят нещата...
Знам ли. Има си там правораздаване, да го избистрят те.

Иначе по мен веднъж  полюционер ми хвърли палка... До последно си мислеше, че ще спра.
А и не съм сравнявал ябука с милиционер.
Беше просто забавно.
Обаче с камъните не е. Хем знам, че боли хем се случи да го направя от време на време.
Точно гЯволска работа ;)
ами ако го е ритнал и си е счупил крака,нали е трябвало да замаже положението.как да обясни,че му се е счупило коляното по време на работа.щото със сигурност му се е наложило да обясни

и следва тая глупост с ритнаха ме
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 6334

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #5042 -: април 26, 2020, 11:48:12 »

https://bnr.bg/plovdiv/post/101265340/peshehodec-udaren-ot-motorist-zagina-v-stamboliiski

Спазвайте дистанция!
Сега заради някакъв чичко олигофрен, който не си гледа огледалата, загина млад мъж, а моториста сигурно ще го пишат  съучастник. И най-вероятно той ще отнесе вината.
Активен
mimom
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FJR 1300; Honda VF700C Super Magna; Honda Hornet 600; Suzuki Bandit 250
Публикации: 341

Ел. поща
« Отговор #5043 -: април 26, 2020, 18:17:22 »

https://bnr.bg/plovdiv/post/101265340/peshehodec-udaren-ot-motorist-zagina-v-stamboliiski

Спазвайте дистанция!
Сега заради някакъв чичко олигофрен, който не си гледа огледалата, загина млад мъж, а моториста сигурно ще го пишат  съучастник. И най-вероятно той ще отнесе вината.
Така, както са го написали, отговорността е споделена между колегата и водача на колата. Така или иначе, ще бъде назначена експертиза, на база на която съдът ще вземе решение. Отдавна съм на мнение,че маневрата ляв завой, обратен завой, или изпреварване, на забранен участък, трябва да се криминализира! Сума хора си отидоха от този свят заради олигофрени!
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 2123

« Отговор #5044 -: април 26, 2020, 20:08:11 »

Ако чичката с колата не е заплашвал с маневрата си пешеходеца, макар и да е неправилна, едва ли ще го обвинят в съпричастност за смъртта на човечеца. От друга страна мотористът се е движил без необходимата дистанция. Чичката с колата можеше да спре рязко и заради паднал на шосето човек и мотористът пак щеше да му налети, да се опита да избяга от удара, да не успее и да утрепе пешеходеца. Не пожелавам на никого да попада в такава ситуация. Затова по шосетата трябва да се внимава много, особено когато встрани има разни пресечки, а колите са с местната регистрация. Последното скоро ще стане не много показателен признак за неочаквани малоумщини.
Активен
Страници: 1 ... 335 336 [337]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратЧерна хроникаТема: Почна се....

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.191 секунди с 20 запитвания.