Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 ... 308 309 [310] 311   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Почна се....  (Прочетена 771592 пъти)
levskara и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
JOHNY
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha Road Star 1700XV
Публикации: 1005

http://alltimecams.com

« Отговор #4635 -: септември 21, 2017, 20:06:16 »

Отделяйте повече време на карането и по-малко на меренето на чурките и ще живеем в един по-добър свят.  Very Happy
Активен
Painter
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Bros, Kawasaki KLE 500, Suzuki DL V-Strom650
Публикации: 971

Live to live. Ride to ride. Never mix these 2

« Отговор #4636 -: септември 21, 2017, 21:50:09 »

Отделяйте повече време на карането и по-малко на меренето на чурките и ще живеем в един по-добър свят.  Very Happy

По-точно и ясно казано отдавна не съм го чувал. Mad

Трошене на огледала няма да промени ничии шофьорски навици, но със сигурност ще озлоби човека. Ако е  по-елементарен - към всички на мотор. Преди години някой ми натроши задните мигачи на мотора, паркиран чинно пред едно варненско заведение... бях в недоумение защо, кому съм попречил и с какво?
Е , после разбрах за тия практики с огледалата и ми просветна.
И така, драги ербап кибритлии,  агресията винаги поражда агресия. Грешки правим всички, агресията  не е адекватен отговор. Тя произвежда основно желание за мъст. Особено при  първосигналите "батки" и "пичове" без значение на колко колела са се качили. За жалост тия стават все повече.

ПП: Така грозно са ме засичали, че и с детето отзад...идвало ми е не огледалата а глави да троша. Но не е решение.
« Последна редакция: септември 21, 2017, 22:00:26 последно от Painter » Активен
Esper
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XVS650 DragStar; CH Racing WXE 125 4T; Suzuki DR650 SP46
Публикации: 1323

7183168
Ел. поща
« Отговор #4637 -: септември 21, 2017, 21:59:18 »

Трошенето и изобщо агресията не в възпитателна мярка.
Тя младежта така си плямпа колко да става течение.
Обаче когато адреналина ти излиза през ушите вследствие на нещо, по-добре огледала отколкото кокали.
Активен
IliyanskiBG
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki Intruder VS800
Публикации: 3

Ел. поща
« Отговор #4638 -: септември 22, 2017, 22:46:49 »

естествено левото му огледало напусна обекта на парчета.....
и аз съм на мнение че това е единственото разумно действие в такъв момент.без нерви доколкото може и ако е кола чупене на цялата конструкция на огледалото и така.

преди се занимавах та им чупех и ръчките за мигачите...кат не ги ползват за какво са им Surprised Surprised Surprised Surprised

Аз пък наскоро, приближавм кола изотзад бавно и ония пред мен както си караше в платното мина в другото и не ме пуска, минах вдясно и там не ме пуска, абе как да го кажа не се ядосах ама ме полазиха тръпки, и спира на теобразното кръстовище и аз зад него от лявата му страна гледам стопа му се клатеше един шут и то си падна самичко на пътя на парчета. Аз не съм го чупил то само си падна на пърчета и онзи мслко се приъесни да излезе от колата и си караше така. Не че нещо ама да правиш нещо нарочно тръпки ме полазват кво да направя
Активен
yavor20v
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Z1000
Публикации: 431

Ел. поща
« Отговор #4639 -: септември 23, 2017, 08:26:23 »

Когато е с умисъл, много си прав..... и на мен така ми действа
Например онова лайно Павлинчо, за който всички бързо забравиха,......ако ми кръшне така с ясната цел да ме трепе, ами направо не моо го мислим, на първото кръстовище дето спре!
Активен
apollo11
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TDM (900)
Публикации: 2299

Ел. поща
« Отговор #4640 -: септември 23, 2017, 09:22:53 »

Не е забравен,тъпака.. просто защотонвсекнден някой от мотористите ср среща с негов клонинх,дпри и да не е толкова агресивен!
Истината е че  го пребиеш на светофара, ще съдят теб, защото тинси започнал боя,а той се е Ащитавал..за съжсление трябва да стснем като брстушките- всеки с камера,щото то нашите закони се извъртст според парите
Активен
бат Ицо
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: V-Strom, X-Max ex: Transalp, CB750F2, няколко 251, 250 и Simson Schwalbe
Публикации: 1070

пастафариански моТурист

« Отговор #4641 -: септември 23, 2017, 10:17:04 »

За съжаление този път не мога да виня моториста https://trafficnews.bg/plovdiv-krimi/news/85028/ Истината съм я написал в първия коментар отдолу.

ето снимка на обекта:

жълтата лампа не свети, а някой с много черен хумор е сложил знака в средата на кръговото.

« Последна редакция: септември 23, 2017, 10:20:47 последно от бат Ицо » Активен
Grobarq
ниво 5
Активен Активен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 4463

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #4642 -: септември 29, 2017, 15:23:50 »

https://nova.bg/news/view/2017/09/29/194263/3-години-условно-за-шофьор-убил-30-годишен-моторист-видео/

"
3 години условна получи шофьорът, убил 30-годишния моторист Йордан Николаев. Младият мъж загина през август миналата година на бул. „Ломско шосе”, след като бус с десен волан прави на забранено място обратен завой, като пресича двойна непрекъсната линия. Така засича мотора на Йордан"

Нямам думи!....
Активен
бат Ицо
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: V-Strom, X-Max ex: Transalp, CB750F2, няколко 251, 250 и Simson Schwalbe
Публикации: 1070

пастафариански моТурист

« Отговор #4643 -: септември 30, 2017, 17:50:36 »

Такива са ни законите. Явно трябва да вземем правосъдието в свои ръце и негативизма да го насочим в правилната посока - към 240-те мъдурковци дето ги пишат тези закони! Обаче до година и половина правосъдието вече няма да е това, дето беше. С нетърпение чакам двамата подсъдими в затвора. От там насетне ще е лесно. В една държава с беззаконие всеки си прави обратни завои където иска защото няма наказание. Даже се гордеее как дал 5 лв да мине преглед въпреки, че не му хващали задните спирачки... Както и за убилия се колега на горната снимка - на никого няма да дадат дори три дена условно, защото бил "без книжка", а книжката е много важно нещо - тя дава свръхспособност да виждаш в тъмното.
Активен
Rawen
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CB 600F Hornet
Публикации: 46

« Отговор #4644 -: септември 30, 2017, 22:19:21 »

Такива са ни законите. Явно трябва да вземем правосъдието в свои ръце и негативизма да го насочим в правилната посока - към 240-те мъдурковци дето ги пишат тези закони! Обаче до година и половина правосъдието вече няма да е това, дето беше. С нетърпение чакам двамата подсъдими в затвора. От там насетне ще е лесно. В една държава с беззаконие всеки си прави обратни завои където иска защото няма наказание. Даже се гордеее как дал 5 лв да мине преглед въпреки, че не му хващали задните спирачки... Както и за убилия се колега на горната снимка - на никого няма да дадат дори три дена условно, защото бил "без книжка", а книжката е много важно нещо - тя дава свръхспособност да виждаш в тъмното.
И да копират 1:1 законите от Англия, Германия, Щатите и където и да било все тая, ако мисленето на хората си остане същото.
Активен
sam_g
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda VFR 800 V-tec, (ABS, 2006); Ex: Honda CB600F - Hornet '01
Публикации: 479

V-ery F-#cking R-eliable

« Отговор #4645 -: октомври 10, 2017, 16:41:34 »

Днес към 17 ч. на "Раковски" след "Гурко" един бакшиш беше затиснал колега, в последствие полиция, застрахователи и т.н. ... Колегата е ок, разправяше се с "органите" Ама пак е грозна гледка гътнат мотор по асфалта ...

Активен
apollo11
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #4646 -: октомври 10, 2017, 18:38:26 »

Преди 10 мин гъзе и кифла с хаудищеше да ме отнесе докато се пристрояваше..а аз до дясното му огледало! Аве,като ше е.ете момите,що сте качили в колите?!  Sad
Активен
Petrarca
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha V-Star Classic 650
Публикации: 44

WWW Ел. поща
« Отговор #4647 -: октомври 11, 2017, 08:43:00 »

Така го написа, че бая зор докато разбера какво се опитваш да кажеш Smile
Активен
apollo11
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #4648 -: октомври 11, 2017, 18:16:11 »

Сори Ники,ама нямам навика да гледам какво аън сътворил" от телефона  Smile
Активен
yavor20v
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Z1000
Публикации: 431

Ел. поща
« Отговор #4649 -: октомври 13, 2017, 21:40:55 »

Казаха ми за ударен моторист на Гешов.... някой нещо? Дано е жив нашия човек
Активен
Страници: 1 ... 308 309 [310] 311   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратЧерна хроникаТема: Почна се....

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.146 секунди с 21 запитвания.