Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 ... 304 305 [306] 307 308 ... 314   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Почна се....  (Прочетена 782201 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
sam_g
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda VFR 800 V-tec, (ABS, 2006); Ex: Honda CB600F - Hornet '01
Публикации: 492

V-ery F-#cking R-eliable

« Отговор #4575 -: септември 08, 2017, 11:41:38 »

https://dariknews.bg/regioni/dobrich/26-godishno-momche-ot-tutrakan-zagina-pri-katastrofa-2046769

Пак малък град, пак неправоспособен водач.
Активен
Георги Петков
Жоро
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ6 Fazer 2004
Публикации: 383

Ел. поща
« Отговор #4576 -: септември 10, 2017, 12:19:19 »

Преди 15мин малко след Кърнаре посока Карлово, където има крайпътни заведения колега с пистов мотор изглежда се беше ударил в излизаща кола. Имаше група спрели мотористи,а колегата изглеждаше контактен.
Не спряхме за да не става калабалък и се надявам да е ок.
Активен
ivobivo
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: 2001 Suzuki GSX-F 750
Публикации: 411

КАСКА оставена на пътя означава "СПИРАЙ И ПОМАГАЙ"

WWW Ел. поща
« Отговор #4577 -: септември 10, 2017, 20:22:30 »

и аз минах от там идвайки от Карлово в посока София може би 3-4 минути след като е станал инцидента и по същата причина не спрях след като видях, че за колегата се полагат грижи и е контактен. Съдейки по пораженията на Еспейса и положението му на пътното платно предполагам, че колегата се е ударил в него идвайки по осевата линия към Карлово, когато Еспейса е искал да направи ляв завой и да спре на паркинга на заведението...дано и колегата да е добре и пораженията да са минимални
Активен
Vladi4
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 50сс, 150сс, 175сс, 250сс, 350сс, 750сс, 850сс и сега BMW R 1100 GS
Публикации: 1099

Директор на ветрови превал.

Ел. поща
« Отговор #4578 -: септември 12, 2017, 20:05:21 »

Пловдивчани, някой нещо знае ли? Приятели ми споменаха, че Орлето е катастрофирал тежко с неговият мотор в Гърция. Някъде, около Комотини. Бил в гръцка болница и тези дни щели да го докарат в България. Май е карал с висока скорост, както обикновено.
Активен
PULSE
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: KX250, BANDIT 1200, Aprilia Atlantic 500
Публикации: 445

Ел. поща
« Отговор #4579 -: септември 13, 2017, 09:05:47 »

Не съм чувал нищо, дано всичко да е наред и да се възстанови бързо. Той ходи в Гърция едва ли не всяка седмица и гаранция познава пътя отлично. Ако е истина, то ще има и друга причина освен високата скорост.
Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07',Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 2861

« Отговор #4580 -: септември 13, 2017, 11:39:28 »

В неделя сутринта,на влизане в Гърция! Малко преди да се качат на магистралата...Карал е с около 180,били са няколко човека! Тръгва да изпреварва кола,която леко кривва към него! Той отбива в ляво,за да не се удари в нея,но навлиза в насрещното и там има кола,мантинела и т.н....  Ударен е много лошо,лежи в болницата в Александропулис! Говори адекватно,но крака му е зле! Някъде около глезена... Илийката (адаша),сина му, е върнал мотора тук,Орлето ще го приберат по-късно! В момента той предпочита да лежи там,заради много по-добрите "условия"! Като си дойде ще мислим варианти,кеде ще е най-добре да лежи! Дано нещата не са толкова страшни с крака му  rulez1!

П.П. Това,че някой познава пътя отлично не е гаранция за нищо! По пътищата се движат и други хора! Не сме сами!
Активен
phoenix
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 167

« Отговор #4581 -: септември 13, 2017, 13:15:26 »

Онзи ден един познат попаднал с мотора в някакво задръстване на кръговото на магистрала "Люлин", преди Перник. Докато чакал да се разместят колите, го връхлетял румънец с лека кола. Моторът излетял нанякъде, нашият по гръб. Разминал се с натъртвания и охлузвания, но без счупвания. Румънецът избягал от местопроизшествието, ама не много далеч. Някакви момчета с Мерцедес го настигнали, спрели го и си "поговорили" малко с него да му обяснят, че у нас не се бяга така. После и други си поговорили с него на същата тема Smile, а като дошли ченгетата, тоя вече отмарял в багажника на колата си  Smile Smile Smile
Активен
Oggie
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki Vulcan 2000 Classic LT
Публикации: 2079

« Отговор #4582 -: септември 13, 2017, 13:46:39 »

Онзи ден един познат попаднал с мотора в някакво задръстване на кръговото на магистрала "Люлин", преди Перник. Докато чакал да се разместят колите, го връхлетял румънец с лека кола. Моторът излетял нанякъде, нашият по гръб. Разминал се с натъртвания и охлузвания, но без счупвания. Румънецът избягал от местопроизшествието, ама не много далеч. Някакви момчета с Мерцедес го настигнали, спрели го и си "поговорили" малко с него да му обяснят, че у нас не се бяга така. После и други си поговорили с него на същата тема Smile, а като дошли ченгетата, тоя вече отмарял в багажника на колата си  Smile Smile Smile

Брех да се неначудиш какви работи стават тук таме в нашата държава. Обикновено при всичките произшествия които съм имал с коли и мотори все съм попадал на хора гледащи като телета в железница. Първо им е забавно, че някой се е прецакал, после чакат да се случи нещо, след това тъпотията, която ги е движила първоначално се завръща и си поемат по пътя. Как па един път някой не дойде да помогне или поне да попита. Даже и полицията не идва което вече върха. Преди седмица едни заспали кифли спряха в задната броня на колата ми. Аз си чакам на светофар 5та 6та кола бях а кифлите без никакъв спирачен път както са си карали с 30-40 просто така си спряха в мен. Понеже бяха крайно тъпи и бях в пълна невъзможност да се разбера с тях като бял човек викнах полиция. Час пик, централен булевард, задръстване - един час чакахме полиция. Никой не дойде. Майтапа е че за това време докато чакахме дойде бащата на едната и ми предложи щедро 20лв и да му пусна детето да си ходи щото то толкоз си можело.
Активен
phoenix
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 167

« Отговор #4583 -: септември 13, 2017, 15:13:04 »

Те повечето си управляват колите през смартфоните и затова не са те видяли.

А пък иначе в Перник си посрещат гостите направо в болницата, за да не ги разкарват насам - натам Smile Smile Smile

Майтапъът настрана. Човекът сподели, че вече се е виждал с поникнали криле след кратък полет и приземяване по гръб. Малко е оставало да му премажат и крака. Явно това е подразнило момчета с Мерца, а пък може и мотористи да са били, знам ли? При всяко положение са показали гражданско самосъзнание, което е похвално.
Активен
PULSE
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: KX250, BANDIT 1200, Aprilia Atlantic 500
Публикации: 445

Ел. поща
« Отговор #4584 -: септември 13, 2017, 15:51:49 »

...Карал е с около 180,били са няколко човека!

П.П. Това,че някой познава пътя отлично не е гаранция за нищо! По пътищата се движат и други хора! Не сме сами!

Дано да се оправи Орлин! Точно преди да се качиш на магистралата асфалта е на вълни и отсечката е натоварена. Отделно има и кръстовище със светофар - как се кара там с 180? Surprised
Активен
Oggie
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki Vulcan 2000 Classic LT
Публикации: 2079

« Отговор #4585 -: септември 13, 2017, 18:02:56 »

..... а пък може и мотористи да са били, знам ли? При всяко положение са показали гражданско самосъзнание, което е похвално.
Най-вероятно е това, въпреки че и между нас има доста заспалници. Мен лично чужденците ме дразнят двойно повече от българите за едни и същи глупости. Особено турци и румънци пък пияните англичани ме дразнят и без да правят нищо. За такава долна постъпка с кеф бих му обяснил нагледно защо на свинските опашки във Варна им казваме мейзерки. Научихме цял свят, че тук е беззаконие и вече ни газят за кеф. Не си ли решим проблемите сами те просто остават нерешени. Българският съд е някакъв майтап а полицията я усещам, че съществува само по скъпите фотографии, които ми пращат отвреме на време.
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 4551

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #4586 -: септември 13, 2017, 18:31:08 »

Не си ли решим проблемите сами те просто остават нерешени.

Mad Mad Mad
Активен
yavor20v
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Z1000
Публикации: 444

Ел. поща
« Отговор #4587 -: септември 13, 2017, 20:46:11 »

Онзи ден един познат попаднал с мотора в някакво задръстване на кръговото на магистрала "Люлин", преди Перник.
колкото и да е чудно за доста хора, в Перник има много справедливи хора, ставайки въпрос за подобни житейски и морални неправди
естествено е силно вероятно същите тия хора при друга ситуация да му отупат палтЕто на моториста, ама в случая са защитили преебания, както трябва
Активен
warrick
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSF650 Bandit
Публикации: 114

« Отговор #4588 -: септември 14, 2017, 09:16:34 »

Поредната ужасия.
https://fakti.bg/bulgaria/259704-motorist-s-opasnost-za-jivota-otneha-mu-predimstvoto?utm_source=mobilebg&utm_medium=link&utm_campaign=firstpage
Дано се оправи колегата!!!
Активен
spongi
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: стари мотори
Публикации: 1421

Ел. поща
« Отговор #4589 -: септември 14, 2017, 09:38:49 »

Кофти работа.......и на края какво излиза, че ако убиеш някого с нож, пистолет или каквото и да е оръжие, ще лежиш в панделата между десет и двадесет години, а ако прегазиш някого с кола, не повече от пет-шест..... да ти еба и правосъдието... и в двата случая си е убийство, без значение дали е умишлено или не !!!!!!
Активен
Страници: 1 ... 304 305 [306] 307 308 ... 314   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратЧерна хроникаТема: Почна се....

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.203 секунди с 21 запитвания.