Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилРетро (Модератор: Restavratora)Тема: Мануали(Ръководства)на Стари Мотори !?!
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Мануали(Ръководства)на Стари Мотори !?!  (Прочетена 105428 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
калигула2
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: балкан250
Публикации: 107

Ел. поща
« Отговор #105 -: април 06, 2016, 15:06:15 »

Погледни тук http://balkan-motors.ovo.bg/forum/7 , колега. Ако не търсиш нещо специално това може да ти свърши работа.
Активен
Hico
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: MZ RT 125
Публикации: 4

Ел. поща
« Отговор #106 -: май 17, 2016, 10:52:23 »

Здравейте, нов съм във форума.
Притежавам една наследствена MZ RT 125, която карахме с брат ми докато бяхме ученици. След това се скъсаха спици на задната капла, а вече нямахме толкова свободно време и я прибрахме на сухо. Искам сега да започна да я реставрирам, но ми е нужна документация на нормален език (не немски). Моторът е 57 година.
Благодаря предварително.
Активен
Доберман
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 2154

« Отговор #107 -: май 17, 2016, 17:49:56 »

Едва ли ще има ръководство за такъв стар немски мотор на български или английски. За това по картинките и данните от немското ръководство, с Google Translate и с помощ от форума.
Активен
spongi
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: стари мотори
Публикации: 1607

Ел. поща
« Отговор #108 -: май 17, 2016, 20:22:15 »

Щом мотора е продаван в България няма как да няма упътване за експлоатация, лошото е, че дедовците които караха тези мотори вече ги няма, иначе във форума има доста хора които могат да ти окажат помощ, макар и от далече, между другото ти от къде си ?
Активен
MSR32
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha Virago XV 535; MZ 125 RT 3
Публикации: 21

Ел. поща
« Отговор #109 -: май 17, 2016, 20:44:43 »

Здравейте, нов съм във форума.
...

Виж това:
MZ 125 RT3
http://www.2shared.com/file/C8V55a-n/MZ125RT3.html
Активен
Hico
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: MZ RT 125
Публикации: 4

Ел. поща
« Отговор #110 -: май 18, 2016, 11:06:10 »

Благодаря за бързите отговори.
От София съм. Баща ми е родом от Русе и мотора бесше седял 25 години в мазето в къщата там. Намерихме го там и го стегнахме да го караме. Не беше ръждясал жестоко и го боядисахме криво-ляво. Сменихме всички кабели, защото бяха изгнили. Беше отдавна, но помня, че бакелитната кутия с реле регулатора, другите джаджи и ключа и се наложи да правим модификации. Иначе спиците са много зле заради престоя в мазето. Сега са скъсани няколко на задната капла. За това и спряхме да го караме. Дядо ми е купил мотора на баща ми за 16-тата годишнина. В момента моторът е на вилата и мисля да го докарам в София за да ми е под ръка.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилРетро (Модератор: Restavratora)Тема: Мануали(Ръководства)на Стари Мотори !?!

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.073 секунди с 21 запитвания.