Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 53   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: За загубата на maprilq  (Прочетена 314404 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Skywlak
Георги
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XJ 600 s Yamaha TDM 900
Публикации: 2151

бавно с усмивка :-)

Ел. поща
« Отговор #720 -: декември 14, 2015, 20:14:39 »

Грешно е темата да се трие!!!
Просто всеки трябва да спре за миг преди да пише....
Активен
ivchotr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX 1100 E
Публикации: 5548

Ел. поща
« Отговор #721 -: декември 14, 2015, 21:13:49 »

Грешно е темата да се трие!!!
Просто всеки трябва да спре за миг преди да пише....

Темата дразни най-вече с непрекъснатите нападки към всеки дръзнал да пише и непрестанните обвинения в задкулисие и прочие. Ако се помества само информация за хода на делото, ще е далеч по-добре. А ако бях модератор, досега да съм разчистил всичко излишно.
Активен
PepeLopez
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Четиритактов
Публикации: 1614

Няма работа да не става и жена да не дава.

« Отговор #722 -: декември 14, 2015, 21:15:43 »

Темата дразни най-вече с непрекъснатите нападки към всеки дръзнал да пише и непрестанните обвинения в задкулисие и прочие. Ако се помества само информация за хода на делото, ще е далеч по-добре. А ако бях модератор, досега да съм разчистил всичко излишно.

Хладно, точно и прагматично.  Mad

П.П. Не темата дразни. Дразни отправящата нападки. Държа госпожата да докаже принадлежността на колегата IwanTT, към така нареченото задкулисие. С факти. Госпожо?
« Последна редакция: декември 14, 2015, 21:21:35 последно от PepeLopez » Активен
IwanTT
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 963

« Отговор #723 -: декември 14, 2015, 22:20:08 »

Допуснах грешка, като Ви "приших" непристойна дума. Извиних се пред всички.

Ако можех да Ви блокирам, щях да го направя и нито аз Вас щях да дразня, нито Вие мен - добре ще е за всчики.

Бях написал едни очевадни въпроси, но....

След като прочетох апела на Koceto,  осъзнах колко  по-мъдър е той от мен и за това изтрих всичко, което бях написал.

Изтрих го, защото въпреки че е логично, би  Ви причинило болка. Да.... човек трябва да се извисява. За съжаление аз трудно успявам

Ще гледам да не се включвам в тази тема....  при каквито и да е провокации. Не искам да съм част от  процеса  на  оскверняването й . Не катализирайте това, като хапете  всеки, който мисли иначе, защото тя, темата, за Вас е тъждествено  равна с паметта на сина Ви.
« Последна редакция: декември 14, 2015, 23:20:20 последно от IwanTT » Активен
Koceto
алкохолът е единственият враг които обичам след моя Triumph
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Triumph Daytona 955 i , Kawasaki KDX 220 R , Kawasaki KLF 300 Bayou , Beta 390 RR - S
Публикации: 495

Ел. поща
« Отговор #724 -: декември 14, 2015, 22:32:46 »

Момчета , нека да не падаме на това ниво, до което падна създателят на тази тема и да се сипят обвинения и обиди. Темата достатъчно се осра от създателят и (тя) , изгубвайки се идеята и превръщайки се от възпоменателна тема в писарческо криминален кенеф. Направете едно правилно нещо и изтриите или заключете тази тема защото направо е - срамота.
Активен
maika
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: honda
Публикации: 524

« Отговор #725 -: декември 15, 2015, 11:15:46 »

Стоим 617-ти ден на протест пред Съдебната палата в Благоевград. Пред входа на съда е паркиран автомобил на Българска национална телевизия. След известно време излизат оператор с камера, помощник и репортер с микрофона в ръка. Гледат към нас, към плаката, и невъзмутимо се качват в автомобила.
- Вие не осъзнавате какво правите – подвикна съпругът ми.
Не можаха да прикрият сконфузването, вследствие отправените от нас упреци, че медията не е обективна. Национална медия – в сервилнечене и слугинаж на статуквото и сляпа за протеста на пострадали от статуквото.
Свидетел на „диалога” беше един възрастен мъж, който приближи и каза:
- Знаете ли, преди години, през 64-та, бяхме със съпругата ми в Югославия, в Белград. Минава едно вестникарче и подава вестници на минаващите. Пишело за нещо важно. Отворихме и не видяхме нищо такова, но наш познат от Белград ни разказа за убийството на някакво момче. Оказало се, че е убито от сина на полицейския началник на Полицията в Белград. Минало едно дело - нищо. Минало второ – пак нищо. На третото дело, дядото на убитото момче /навремето партизанин/, сам раздал правосъдие. – Е, сега вече аз съм подсъдим – казал.
87% от хората подкрепиха дядото - продължи разказа си възрастният мъж. В днешно време хората се страхуват.

Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Race Custom
Публикации: 7040

atheism-bg.com/

« Отговор #726 -: декември 15, 2015, 12:37:26 »

Темата няма да бъде пипана. Форумът е отворен за всички спазващи добрият тон. Това, че са на различни мнения е нормално, все пак сме хора.
Активен
ivchotr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #727 -: декември 15, 2015, 12:54:11 »

Стоим 617-ти ден на протест пред Съдебната палата в Благоевград. Пред входа на съда е паркиран автомобил на Българска национална телевизия. След известно време излизат оператор с камера, помощник и репортер с микрофона в ръка. Гледат към нас, към плаката, и невъзмутимо се качват в автомобила.
- Вие не осъзнавате какво правите – подвикна съпругът ми.
Не можаха да прикрият сконфузването, вследствие отправените от нас упреци, че медията не е обективна. Национална медия – в сервилнечене и слугинаж на статуквото и сляпа за протеста на пострадали от статуквото.
Свидетел на „диалога” беше един възрастен мъж, който приближи и каза:
- Знаете ли, преди години, през 64-та, бяхме със съпругата ми в Югославия, в Белград. Минава едно вестникарче и подава вестници на минаващите. Пишело за нещо важно. Отворихме и не видяхме нищо такова, но наш познат от Белград ни разказа за убийството на някакво момче. Оказало се, че е убито от сина на полицейския началник на Полицията в Белград. Минало едно дело - нищо. Минало второ – пак нищо. На третото дело, дядото на убитото момче /навремето партизанин/, сам раздал правосъдие. – Е, сега вече аз съм подсъдим – казал.
87% от хората подкрепиха дядото - продължи разказа си възрастният мъж. В днешно време хората се страхуват.

Правосъдие се раздава при наличие на доказателства. Не на косвени улики. Щом вие имате доказателства, защо убийците са на свобода?
Активен
PepeLopez
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Четиритактов
Публикации: 1614

Няма работа да не става и жена да не дава.

« Отговор #728 -: декември 15, 2015, 18:35:27 »

Форумът е отворен за всички спазващи добрият тон. Това, че са на различни мнения е нормално, все пак сме хора.

Лаконично и кристално ясно, казано от модератор. Различните мнения са напълно нормални и допустими, а добрият тон е закон.

П.П. Надявам се, че сме интелигентни хора и няма да се налага отново модератор, да дефинира какво означават "различно мнение" и "добър тон". Мир  Mad!
Активен
maika
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #729 -: декември 16, 2015, 14:14:30 »

Правосъдие се раздава при наличие на доказателства. Не на косвени улики. Щом вие имате доказателства, защо убийците са на свобода?

За целта е редно да се изчете темата, доказателствата са публикувани. За да си обективен не може да четеш само определението на съда, трябва и жалбата. А след това да прегледаш доказателствата и да прецениш кой лъже. Но трябва да си обективен.

atamana също е в течение, правораздава директно от прокуратурата.
Абсурдно е, че е налице доказателство, че от този профил отговаря телефон на прокуратурата... Но за полицейска държава такива абсурди са нормални.
Активен
atamana
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: honda cbr 1000
Публикации: 27

062/62-00-85
WWW Ел. поща
« Отговор #730 -: декември 16, 2015, 20:13:10 »

Не бъди много сигурна от къде съм и що съм.Явно това по-те интересува, отколкото да разбереш истината по случая.
А за протокола, ще кажа, че липсват ама каквито и да било доказателства в представените от теб документи, за умишлено или неумишлено убийство на сина ти!

Когато някой ти напише- намерен е алкохол в кръвта и в стомаха при аутопсията, ти отговаряш- кой им е дал правото да аутопсират?
Когато някой те попита, от къде си сигурна че полицаите са подгонили сина ти и че са го засекли или препречили пътя му-ти отговаряш едно птиченце ми каза,пък и понеже след няколко месеца поправяли калника на техния автомобил!
Общо взето нито едно от доказателствата по делото НЕ се тълкуват от тебе еднозначно.Винаги си против всяко категорично доказателство-протокол от аутопсия, автотехническа експертиза и т.н.И си ЗА за всичко което е на границата на доказателствата или дори ги прехвърля."Обяснение" на милиционер-катаджия за теб е светая светих!Мъ то няма никакво значение щом е повторено от протокол за разпит....Ако съдия или прокурор в актовете си се позоват на такова нещо, директно са за наказание!
Аз мисля, че и преди ти писах- нямам случай на убит на пътя мой приятел, родителите или жена му да не измислят версии извън оригиналната за случката.НЯМАМ.В реда на нормалното е да се съмняваш, но не е нормално да не разчиташ на наличните доказателства, щото в противен случай-извънземните са виновни.
Активен
maika
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #731 -: декември 16, 2015, 20:36:59 »

Не бъди много сигурна от къде съм и що съм.Явно това по-те интересува, отколкото да разбереш истината по случая.
А за протокола, ще кажа, че липсват ама каквито и да било доказателства в представените от теб документи, за умишлено или неумишлено убийство на сина ти!

Когато някой ти напише- намерен е алкохол в кръвта и в стомаха при аутопсията, ти отговаряш- кой им е дал правото да аутопсират?
Когато някой те попита, от къде си сигурна че полицаите са подгонили сина ти и че са го засекли или препречили пътя му-ти отговаряш едно птиченце ми каза,пък и понеже след няколко месеца поправяли калника на техния автомобил!
Общо взето нито едно от доказателствата по делото НЕ се тълкуват от тебе еднозначно.Винаги си против всяко категорично доказателство-протокол от аутопсия, автотехническа експертиза и т.н.И си ЗА за всичко което е на границата на доказателствата или дори ги прехвърля."Обяснение" на милиционер-катаджия за теб е светая светих!Мъ то няма никакво значение щом е повторено от протокол за разпит....Ако съдия или прокурор в актовете си се позоват на такова нещо, директно са за наказание!
Аз мисля, че и преди ти писах- нямам случай на убит на пътя мой приятел, родителите или жена му да не измислят версии извън оригиналната за случката.НЯМАМ.В реда на нормалното е да се съмняваш, но не е нормално да не разчиташ на наличните доказателства, щото в противен случай-извънземните са виновни.

Ако живеехме в правова държава, ти нямаше да пишеш тук. А останалото е голословие, неподкрепено с нищо.
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 4480

Ел. поща
« Отговор #732 -: декември 17, 2015, 01:16:33 »

не че нещо,ма защо не напишеш кой си?мотористите се познаваме,все някой ще потвърди че те познава и ще се свърши с подозренията на жената.
Активен
ivchotr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #733 -: декември 17, 2015, 14:16:54 »

Ба! И мен що народ ме познава и пак ме изкара агент - провокатор на мракобесната съдебна система.
Активен
maika
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #734 -: декември 23, 2015, 09:54:10 »

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=603730479765288&set=pcb.603731599765176&type=3&theater

Активен
Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 53   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратДа си спомним за тях.Тема: За загубата на maprilq

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.474 секунди с 20 запитвания.