Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: [1] 2 3 ... 53   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: За загубата на maprilq  (Прочетена 281027 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
maika
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: honda
Публикации: 522

« -: януари 26, 2009, 11:48:10 »

На 27 януари се навършват шест месеца, откакто Митко/maprilq/, не е сред нас..............................
« Последна редакция: януари 26, 2009, 18:42:59 последно от maika » Активен
kawa_maniak89
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha YZF R1
Публикации: 1193

Ямбол-Варна

« Отговор #1 -: януари 26, 2009, 13:53:55 »

На 27 януари се навършват шест месеца, откакто Митко/maprilq/, не е сред нас..............................
Да почива в мир.
П.П. Какво стана с вашия случай...доколкото се сещам имаше някъкви проблеми в съда? Surprised
П.П.2 Хораа опичайте си акъла...всеки път когато се появи тема в "черна хроника" оставам с убеждението, че за някой мотора е играчка...в каква заблуда са само тези хора!
Активен
maika
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: януари 26, 2009, 14:48:35 »

Да почива в мир.
П.П. Какво стана с вашия случай...доколкото се сещам имаше някъкви проблеми в съда? Surprised
П.П.2 Хораа опичайте си акъла...всеки път когато се появи тема в "черна хроника" оставам с убеждението, че за някой мотора е играчка...в каква заблуда са само тези хора!

Все още нищо, тези дни чакаме дознателката да оформи документите,/албум със снимки,показания на полицаи../.Лошото е,че е било тъмно и не че не е имало свидетели..Знаем от наш познат, че тогава от Петрич се е прибирал негов познат и е видял  частни коли на мястото, преди да пристигне Благоевградската патрулка, след това и патрулката от Сандански е била там.../От дознателката знаем, че Бл. патрулка е тръгнала след Митко и са позвънили на полицаите от Сандански да го спрат, защото е карал бързо/.А полицаите от Бл-д се представят пред дознанието като единствени свидетели на катастрофата.
« Последна редакция: май 02, 2009, 12:34:29 последно от maika » Активен
IwanTT
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 956

« Отговор #3 -: януари 26, 2009, 15:16:00 »

До колкото разбирам от думите на майката на Митко е възможно патрулката от Благоевград  да го е подгонила, което е предпоставка за катастрофата. Ако наистина е така, няма  никога да се докаже  "Гарван, гарвана око не вади" , за съжаление е така. Дори и бягащия  да е виновен, полицаите ще предпочетат да не декларират тяхното присъствие на мястото в момента на катастрофата, това ще им спести много, много писане.  Дано не съм прав!
Иначе..... да почива в мир, много е бил млад!
Активен
sergo
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX1300R Hayabusa
Публикации: 4989

Suzuki 1100FR

« Отговор #4 -: януари 27, 2009, 20:41:10 »

Да почива в мир!
Активен
joro1
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha yzf R1 2005
Публикации: 171

Yamaha YZF R1 2005

Ел. поща
« Отговор #5 -: януари 27, 2009, 20:59:58 »

Да почива в мир.Лично го познавах супер човек аз на 26 бях на Серес в Гърция и го чаках да доиде за неделя да караме на пистата трябваше да ми се обади в неделя сутринта да се чуем по телефона но незвъна за което много се учудих защото когато казваше нещо го правеше и вечерта ми се обади един приятел от Благоевград Тони се казва и ми съобщи неприятната новина.

Моите съболезнованиа.
« Последна редакция: януари 27, 2009, 21:01:35 последно от joro1 » Активен
sub_eleven
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: x-max 400
Публикации: 778

« Отговор #6 -: януари 27, 2009, 22:40:12 »

Почивай в мир  Confused
Активен
maika
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: март 13, 2009, 12:12:34 »

Въпреки протакането на дознанието цели 6 месеца и опитите да приключат случая с Митко, буквално за 1 седмица, съдът върна делото на ОП  Благоевград за преразглеждане- нови експертизи, нови разпити на полицаи... Моля Ви, ако някой от Вас е разбрал случайно нещо за нашия случай през това време, нека пише. Сигурни сме, че Митко и хондата са местени, но защо, все още не знаем...
Активен
RadoShopa
Радостин Славов
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX-R 1000 'K9 Limited Edition
Публикации: 695

Kраста си е да го еВа...

WWW Ел. поща
« Отговор #8 -: март 13, 2009, 12:52:14 »

Въпреки протакането на дознанието цели 6 месеца и опитите да приключат случая с Митко, буквално за 1 седмица, съдът върна делото на ОП  Благоевград за преразглеждане- нови експертизи, нови разпити на полицаи... Моля Ви, ако някой от Вас е разбрал случайно нещо за нашия случай през това време, нека пише. Сигурни сме, че Митко и хондата са местени, но защо, все още не знаем...

Нямам думи.... Surprised отдавна искам да изкажа съболезнования,но ми беше трудно...няма да забравя как му четях постовете в темата за Хонда,след като си купих моята!Ако живеех по близо край вас-щях да помогна с каквото мога за разнищване на случая-какви са тия премествания на машина и човек???Нещата не могат да се върнат-УВИ,но ако има виновни-дано се намери истината!Прекланям се пред НЕГО и също и пред вас-неговите родители  rulez1 и дано Господ ни пази,че с тия машини малките грешки са много фатални-всички знаете!
« Последна редакция: март 13, 2009, 12:55:37 последно от radoshopa » Активен
Svetkoo1
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Malaguti
Публикации: 6

Ел. поща
« Отговор #9 -: март 14, 2009, 23:12:19 »

Моите саболезнования  Confused
Активен
cybersound
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda VFR 800FI RC46
Публикации: 150

Ако е гарга, да е рошава !

WWW Ел. поща
« Отговор #10 -: април 06, 2009, 20:07:14 »

Ами доста е трудно да се пише в такъв тежък момент, но ще се помъча и аз да напиша няколко реда.... Непознавам момчето, не чета тези хроники редовно но тази темичка ме човъка вече доста време... Може ли да има такива хора, които да не си понасят наказанието...???? Как така ще "местят" това е много глупаво и безотговорно... цялата държава е такава..... никакво правосъдие няма... Искам да изкажа искрените съболезнования на цялото семейство. Това е много тежко.... А за МАЙКАТА искам да кажа, че е невероятно силна жена искрените ми съболезнования... Лека му пръст на момчето...
И дори да карате разумно се пазете...
Активен
THE ONE
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda NSR
Публикации: 258

« Отговор #11 -: април 22, 2009, 11:21:32 »

Ох .. Много ми е мъчно за всички млади хора които са загинали така нелепо ..
Какво стана по вашето дело ? Излезе ли нещо ново или всичко се разми във времето ?
« Последна редакция: април 22, 2009, 11:37:59 последно от THE ONE » Активен
rusnache
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki TL1000R 00"
Публикации: 183

« Отговор #12 -: април 22, 2009, 11:35:51 »

Сигурен съм, че е на едно доста по-добро място. Мойте съболезнования.
Активен
THE ONE
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda NSR
Публикации: 258

« Отговор #13 -: април 22, 2009, 12:28:24 »

Затова се учудвам как можеш да причиниш смъртта на толкова младо момче/ако наистина има нещо такова, все още не знаем/,или да си причина това да се случи и да продължаваш да живееш, какво е това сърце, имат ли съвест въобще такива хора. Ако Митко е сгрешил в нещо, защо са го измъчвали с това влачене тогава, защо, от какво са се уплашили? Та той може да е бил все още жив, представяте ли си може просто да е имал нужда от адекватна помощ. Паднал е около 1,15часа а са се обадили на линейка чак в 2часа. ЗАЩО????????
Има такива хора за съжаление .. Ако изобщо могат да се нарекат хора ! Виждала съм и съм чувала полицейски коментари за загинали в катасрофи ... Не искам даже да ги коментирам защото са потресаващи  Sad
Искрено се надявам това последното да не е истина , защото ако е така просто не намирам думите .. Наистина .. Моля се да се разбере истината когато и да е ! Стискам палци и ако мога да ви помогна с нещо съм насреща !
Активен
Psiharche
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Ел. поща
« Отговор #14 -: април 26, 2009, 16:34:55 »

Това е едно клипче на Митката........
     God REST his soul ! ! !  Confused
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 53   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратДа си спомним за тях.Тема: За загубата на maprilq

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.216 секунди с 20 запитвания.