Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратЗакони, Данъци, Застраховки, ТаксиТема: Може ли да се смени цвета на мотора преди регистрация в КАТ?
Страници: 1 [2]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Може ли да се смени цвета на мотора преди регистрация в КАТ?  (Прочетена 2818 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5039

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #15 -: февруари 13, 2018, 00:53:06 »

не забравяй и за срока за прехвърлянето,мисля че 2 седмици беше
иначе за цветовете си пишат на къде им сочат патките

в ИТ талона пиеш един,в БГ нещо съвсем различно

чак ми се е случвало двама кибици да се съберът да обсъждат тва къв цвят е Smile Smile Smile Smile Smile

единия ми мотор се водеше бял...ама всичко живо му викаше синия мотор,та с кат е ка случиш на цвят.

ако не успееш да го боядисаш,си го регистрирай и после си ходи за смяна на цвета само.или им кажи да ти го запишат еди какъв си цвят,че ще го боядисваш,не мисля че ще е проблем.проблема ще е за теб,ако не го направиш после

Чувал съм за случай в който някой иска мотора му да се пише черен, а той в момента е зелен и като се закелешът в КАТ,че е зелен, да хване да го напръска със спрей на място Smile Smile Smile
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 3856

Ел. поща
« Отговор #16 -: февруари 13, 2018, 01:11:44 »

Чувал съм за случай в който някой иска мотора му да се пише черен, а той в момента е зелен и като се закелешът в КАТ,че е зелен, да хване да го напръска със спрей на място Smile Smile Smile
по яко е преди това с някакви боички дето се измиват с вода

а цялата смяна на цвят по-принцип става за половин час(ако няма опашка) и на дали струва повече от 12 лева

и не виждам какъв му е проблема на чичко катаджия,ако ми запише мотора какъвто аз си поискам цвят,нали после ако ме хванат с друг цвят мотор,ще си имам акт

пример-хаябусата ми я записаха черна...а тя в по-голямата си част е сива
белия мотор...гсхр 1100 от 92...ми син си е мотора да го еба,ма поне имаше допълнителен цвят,за разлика от хаябусата

пълни глупости пишат за тия цветове,не мислех че се заяжда някой и за това,ма то...кво ли се учудвам
Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07',Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 3164

« Отговор #17 -: февруари 13, 2018, 09:27:41 »

Колата ми се води виолетово-червено по табелки! В КАТ-Пловдив я писаха лилава  Smile! Интересно,че цвета го казваш първо на гишетата,пиат го листа за регистрация,а после на каналите сравняват писаното с реалноста! Априлята,като я регистрирах,казвам основен цвят тъмно зелен,допълнителен сив (предницата е в сиво)! На канала,човека е застанал пред мотора и чете зелено,гледа сиво и вика: -Какво става? -Ами погледнете го отстрани",казвам...
  По темата: Боядисваш преди да отидеш в КАТ и го регистрират направо с новия цвят и готово!
Активен
M.Yankov
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki
Публикации: 784

Ел. поща
« Отговор #18 -: февруари 13, 2018, 16:08:27 »

Благодаря ви!
Днес прехвърлихме мотора. Ще се постарая в рамките на 14 дена да го боядисам.
По талон е тъмно син. По него обаче има 15 нюанса синьо + бяло.. Абе чиста чалга.

Ако не ми стигне времето да го направя, както трябва, ще взема два спрея да го намацам, колкото, докато мине кат - да го впишат поне в желания от мен цвят. и после тръканьеее

Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07',Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 3164

« Отговор #19 -: февруари 14, 2018, 14:25:16 »

По-лесно ще ти е да го облепиш с фолио! Горе-доло,5 за 4-ри,както се казва! После махаш фолиото и боядисваш,когато ти е кеф,без да бързаш!
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратЗакони, Данъци, Застраховки, ТаксиТема: Може ли да се смени цвета на мотора преди регистрация в КАТ?

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.19 секунди с 21 запитвания.