Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилШосейни - суперспорт/спорт/турист (Модератор: zlati)Тема: Добрите пътища в България (за каране)
Страници: 1 [2] 3 4 ... 16   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Добрите пътища в България (за каране)  (Прочетена 77605 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
CJ_
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Мотоциклетаджията ....
Публикации: 4029

« Отговор #15 -: януари 10, 2009, 00:31:30 »

Сега се сетих ! от Търговище към Търново има приятна отсечка  Very Happy на много чубанска газ се минава  Smile
Активен
sturmabteilungent
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: R6
Публикации: 410

Ел. поща
« Отговор #16 -: януари 10, 2009, 00:55:58 »

с.Зверино - с.Игнатица
Уникален нов път без почти никакъв трафик, 4 км е отсечката.

Тоя трябва да го провбам,иначе и аз карам Враца-Монтана обаче много движение.
Активен
Vinny
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki ZX6R 2007
Публикации: 194

Ел. поща
« Отговор #17 -: януари 10, 2009, 09:33:33 »

Сега се сетих ! от Търговище към Търново има приятна отсечка  Very Happy на много чубанска газ се минава  Smile

Абсолютно вярно!!! На 2-3 места само трябва да внимаваш да не ти изкочи някой джигит  glasses
Активен
Vinny
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki ZX6R 2007
Публикации: 194

Ел. поща
« Отговор #18 -: януари 10, 2009, 09:37:57 »

заебете тия магистрали Very Happy
завоите към карандила и стара река(пътя сливен -търново.през елена) не ги давам на никой!
пътя повечето го знаят.едно време беше ралито албена-златни пясъци-сливен.високопланинския манш
пътя е разтоварен щото всички минават през прохода на републиката-хаинбоаз

браво саше,хубава тема Very Happy

Жоро там е страхотно и почти няма движение един път съм го карал с мотора! Друго подобно място от вашата страна е Хаин Боаз през лятото докато тече ремонта от търновската страна. Страхотен асфалт и ебаси яките завои!!! Само трябва да се внимава с пясъка отстрани и е добре преди рендето да минеш по целия път да огледаш за разни мизерии по пътя.
Активен
Stambo919
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Кawasaki Z750
Публикации: 140

Ел. поща
« Отговор #19 -: януари 10, 2009, 11:26:08 »

асеновград-кърджали ,
отсечката с.тополово-черноочене

чисто нов асфалт, само завои малко движение направо не вярвах че това е път в българия
Активен
sergo
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX1300R Hayabusa
Публикации: 4989

Suzuki 1100FR

« Отговор #20 -: януари 10, 2009, 11:31:42 »

Златица - Панагюрище като отсечката е нов асфалт 2 ленти,нечовешки завои,абе направо уникално...дължината помня колко е но за 3.4 минути бързо каране се взимат..ето снимка и клипче да добиете представа Very Happy
http://gsxr600.hit.bg/aaa.jpg
http://vbox7.com/play:c25625ee

Тази отсечка още не е довършена,хубав асфалт има около 6км. другия си е още кофти,като стане работата ще пиша.
За сега по нашия регион има хубави маршрути по подбалкана от с.Челопеч към Карлово(чисто нов асфалт,не се минава вече през Клисура),Пирдоп-Копривщица,Кърнаре -Троян(Беклемето),нов асфалт от разклона на с.Чавдар до самото село с лек завой.
Активен
hayden
Hayden
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: KAWASAKI ZX 10 R 2006
Публикации: 145

Ел. поща
« Отговор #21 -: януари 10, 2009, 11:47:57 »

На Беклемето ми е супер.
Активен
RadoShopa
Радостин Славов
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX-R 1000 'K9 Limited Edition
Публикации: 695

Kраста си е да го еВа...

WWW Ел. поща
« Отговор #22 -: януари 10, 2009, 13:23:02 »

Севлиево-Ловеч,Плевен посока Русе,Плевен-Луковит....приятно каране  Mad
Активен
AkseL
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX-R 750
Публикации: 34

Газта до края и душата в рая

Ел. поща
« Отговор #23 -: януари 10, 2009, 14:30:00 »

Кърджали-Хасково много хубаф асвалт и яки завои движението не е натоварено става за каране  Very Happy
Активен
Gredata
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 878

0888004067
« Отговор #24 -: януари 10, 2009, 14:33:34 »

Кресненското дефиле, има и трафик за изпреварване
Лъкатник-Берковица

Гърция(сичкото дет е планина и не е магистрала)
В македонско пътищата са добри

Хора в европа сме - България вече е от Крит до Лапландия, от Бургас до Лисабон....  Smile
Активен
shumanski
skype-tedi28
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: TTR Supermoto
Публикации: 497

« Отговор #25 -: януари 10, 2009, 14:44:36 »

На Беклемето ми е супер.
и на мен/щото ми е в задния двор както се казва/ и карам си след Сопотския събор и си мисля че карам щото бая колеги изпреварих. Та по едно време ме настига колега от северната страна вече и ми вика  Surprised проблем ли има колега, и АЗ не няма. и като взе да ми дърпа ама осезаемо го губя, викам леле кво стана. видя че изоставам и ме изчакваше. евала много се накефих. после доло се поздравихме. ако се сеща някой за случката да каже.  Mad

поздрави
Активен
kawasaki 750
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: RSV mille & zx10r
Публикации: 419

Прост народ, слаба държава

Ел. поща
« Отговор #26 -: януари 10, 2009, 17:43:58 »

Shumanski поне кажи, с какъв мотор е бил въпросния човек. Аз познавам доста бързаци каращи там. Very Happy
Активен
tzssv
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha YZF-R6 RJ03
Публикации: 4572

Ел. поща
« Отговор #27 -: януари 10, 2009, 18:08:15 »

Севлиево-Ловеч,Плевен посока Русе,Плевен-Луковит....приятно каране  Mad

Ще загреем асфалта по това трасе с теб и пича с тъндъркета, надявам се пролетта  Very Happy . Дано не забравя да карам дотогава.
В моя регион става за каране навсякъде! Но само ако говорим за крос или ендуро. Серьожата ще ви каже. МъкЪ!!!
Активен
Danco
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: ну-ла
Публикации: 290

сексито :)

« Отговор #28 -: януари 10, 2009, 18:13:24 »

Пловдив - Стара Загора (по стария път)- Казанлък. Асфалта държи супер и завойте са бързи (220-240).
Незнам защо предлагате Асеновград - Смолян. Асфалта там е много хлъзгав и неможеш да се отпуснеш като хората
Активен
RadoShopa
Радостин Славов
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX-R 1000 'K9 Limited Edition
Публикации: 695

Kраста си е да го еВа...

WWW Ел. поща
« Отговор #29 -: януари 10, 2009, 18:23:13 »

Ще загреем асфалта по това трасе с теб и пича с тъндъркета, надявам се пролетта  Very Happy . Дано не забравя да карам дотогава.
В моя регион става за каране навсякъде! Но само ако говорим за крос или ендуро. Серьожата ще ви каже. МъкЪ!!!

Снощи малко маневрирах "новият" мотор в групата ни там до гаражите и вярно ми се стори,че малко съм позабравил движенията  Surprised  Very Happy Ходихме чаааак до Кюстендил да го взимаме и минахме през Кнежа-адски студ и голяма жега,градчето с най-високи амплитуди!А познаваш ли Матей?Има сега Трансалт,а преди FZR 1000,който купих...и продадох  Smile?Както и да е,групата се увеличава,живи и здрави ще кръстосваме Дунавската равнина,има доста добри отсечки  Mad
А ето и "новия ветеран"

Honda VFR 750 F Rc36 1994
П.П А взимали ли сте мотор без да имате възможност да го пробвате поради климатичните условия(сняг 15-20 см)?Е те тоя е такъв.....да видим какъв ще му е късмета  Very Happy
« Последна редакция: януари 10, 2009, 18:32:38 последно от radoshopa » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 16   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилШосейни - суперспорт/спорт/турист (Модератор: zlati)Тема: Добрите пътища в България (за каране)

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.123 секунди с 20 запитвания.