Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилChoppers (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Suzuki "Chopper\Cruiser" Riders
Страници: [1] 2 3 ... 33   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Suzuki "Chopper\Cruiser" Riders  (Прочетена 143215 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
werty
Кулинарен рокер
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Intruder М800
Публикации: 1716

Летя ниско с .... 90

495290597
Ел. поща
« -: декември 31, 2008, 13:40:42 »

Допадна ми темата на колегата посветена на Ямаха , та затова реших да пусна същата и за Сузуки .Да видим колко от нас карат "Suzuki Chopper\Cruiser"? Кой модел, коя година и какви са му впечатленията от машината .Когато преди време пуснах темата за "Чопърите в БГ" замисъла ми беше това да се превърне в нещо като тема каталог , но поради обема който достигна , наистина е по-добър вариант темите да са по марки .

Това е моя :

Сузуки Интрудер VS800GL / 1997 - вярна машина . Откакто го карам  съм сменял само консумативи , изключая някои козметични подобрения , които гледам че е модерно да се наричат тунинг .

« Последна редакция: декември 31, 2008, 14:00:53 последно от werty » Активен
harley.d
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Hаrley Davidson custom
Публикации: 191

Кокала
Ел. поща
« Отговор #1 -: декември 31, 2008, 14:48:49 »

Интрудер-1400.....Карах го 4 годинки и признавам,че е голямата ми любов...Служи ми вярно 94хиляди км.Обикалях всяка година Европа...Взех го на 8000км...На 52000км. му смених ангренажи,ризи,бутала,сегменти,клапани,лагери,маркучи и други вече по дребни нещица.Появи се клиент с добри пари и е ясно каква му е съдбата..Имах едно малко неудобство....На дълаг път за повече време ти трябва повече багаж,а той няма кой знае какъв капацитет...Ще ти пасне и по-голямата кубатура..Що не се пробваш..Просто си едър за кончето.. Mad
Активен
Russian
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha Royal Star Venture
Публикации: 49

Venture

Ел. поща
« Отговор #2 -: януари 02, 2009, 10:02:37 »

Първият ми мотор изобщо е Suzuki Intruder VL250!Първата любов ръжда не хваща, невероятна машина, изпипана до последният детаил!
Активен
KbPBAB^HOKbT
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: "Ink Dragon" VL 1500 LC
Публикации: 139

Не е страшно да умреш.Страшно е да не живееш...

« Отговор #3 -: януари 02, 2009, 12:34:34 »

Ей го на и моя интрудер :DМодела и годината на производство са същите като на мотора на werty,само че при мене има малко тунинг:изнесени степенки,право кормило,удължена предница,и разни други дреболии като мигачи и тъй нататък  :grin:За няколкото месеца откак го имам от нищо не мога да се оплача,само напролет мисля да му сменя акумулатора че тоя осезаемо е почнал да си заминава.

П.П:За снимката,знам че изглежда ужасно,ама ме валя зверски дъжд докато си го докарам,а други снимки засега нямам качени никъде.
Активен
dundee
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 234

Freedom is just another word for “Nothing to lose”

Ел. поща
« Отговор #4 -: януари 02, 2009, 17:24:36 »

Ето и моя мотор:

Suzuki Marauder VZ800, произведен 2000 г. Не съм имал никакви проблеми с мотора. Доста удобен е за дълъг път с пътник и много багаж. Направил съм и доста оптически тунинг.
Активен
Beowulf
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki Intruder VS1400
Публикации: 77

Eat, drink, be merry, for tommorrow we ride!

173490561
« Отговор #5 -: март 10, 2009, 17:21:35 »

Страхотна тема, тъкмо за да се завърна във форума с новия сезон, както и втори за Intruder VS1400 - 'and the bike back in the yard, well that's my wife' Very Happy

А това е една не много епична снимка как го изоставям сам на дъжда:

Но най добре ще е да се съберем и да треснем по бира и да погледаме зверовете на живо ;)
« Последна редакция: март 10, 2009, 17:24:08 последно от Beowulf » Активен
puna_kazanlak
Moderator
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: HD Electra Glide Ultra Limited
Публикации: 161

Ел. поща
« Отговор #6 -: март 10, 2009, 19:29:34 »

Ето го и моя Пънтрудер Smile
Добрият, верен, доволно хранещ се змей горянин Mad
Активен
KbPBAB^HOKbT
ниво 3
Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: март 11, 2009, 14:48:00 »

Страхотна тема, тъкмо за да се завърна във форума с новия сезон, както и втори за Intruder VS1400 - 'and the bike back in the yard, well that's my wife' Very Happy

А това е една не много епична снимка как го изоставям сам на дъжда:

Но най добре ще е да се съберем и да треснем по бира и да погледаме зверовете на живо ;)

Много,много красив интрудер!И аз много бах навит на 1400,ама пусти пари само за 800 стигнаха... Confused
Активен
Beowulf
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

173490561
« Отговор #8 -: март 11, 2009, 16:51:41 »

Да, вярно - държат цена, въпреки годината, моят е '92. За жалост ми е мааалко малък, че аз съм си дълъг, ама chopper-like визията си е убииствена.

Във връзка с това, някой да знае кой мове ефикасно да помогне с изнасяне на степенки? И изобщо нещо по темата?
Активен
hellspawn
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki Intruder VS 1400
Публикации: 109

Ел. поща
« Отговор #9 -: март 11, 2009, 17:18:50 »

Ето го и моя красавец , Intruder vs 600 модел 97-98 , карам го от 20-ти август , но вече имаме над 6000 км заедно , вярно конче до последно . Някак намерих синоним на думата любов - Интрудер  Very Happy
Активен
Beowulf
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

173490561
« Отговор #10 -: март 12, 2009, 16:54:30 »

Ей го на и моя интрудер :DМодела и годината на производство са същите като на мотора на werty,само че при мене има малко тунинг:изнесени степенки,право кормило,удължена предница,и разни други дреболии като мигачи и тъй нататък  :grin:За няколкото месеца откак го имам от нищо не мога да се оплача,само напролет мисля да му сменя акумулатора че тоя осезаемо е почнал да си заминава.

П.П:За снимката,знам че изглежда ужасно,ама ме валя зверски дъжд докато си го докарам,а други снимки засега нямам качени никъде.

Хм, а твоят километраж гледам е свален долу. ИМа ли причина за това или просто е козметика?
Активен
KbPBAB^HOKbT
ниво 3
Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: март 12, 2009, 19:33:52 »

Ами така го купих,мисля че е търсен чисто козметичен ефект когато е правено.От другата страна по същия начин за капака на главата на задния цилиндър е захванат един индикатор за температурата на маслото.
Активен
werty
Кулинарен рокер
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Intruder М800
Публикации: 1716

Летя ниско с .... 90

495290597
Ел. поща
« Отговор #12 -: март 12, 2009, 21:34:59 »

Ами така го купих,мисля че е търсен чисто козметичен ефект когато е правено.От другата страна по същия начин за капака на главата на задния цилиндър е захванат един индикатор за температурата на маслото.

А това което аз виждам от снимката ,е че за да изтеглят гумата напред са му сменени тройниците , а на новите просто не е предвидено място за колиметража /не че въобще има смисъл от него/
Активен
KbPBAB^HOKbT
ниво 3
Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: март 12, 2009, 22:38:05 »

сега като гледам и аз и се замислям,едно че наистина няма предвидено място за километража на тройника отгоре(то и безтова с тоз джам отпред е твърде тясно да се намърда километраж там)и второ с тая удължена предница жилото на километража може и да не стигне до горе,или пък да стои прекалено обтегнато...абе все тая,в сегашния му вид си ме радва много Very Happy
Активен
Beowulf
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

173490561
« Отговор #14 -: март 14, 2009, 11:12:58 »

Що бре, километража си стои добре отпред, но Werty е прав - макар и жилото ми да е прецакано вече няколко месеца...сякаш няма и нужда да го правя...
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 33   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилChoppers (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Suzuki "Chopper\Cruiser" Riders

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.058 секунди с 22 запитвания.