Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилChoppers (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Двигателите-мощност,в.момент,обороти.
Страници: 1 [2]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Двигателите-мощност,в.момент,обороти.  (Прочетена 10721 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ЗМЕЙ
паднал от Мелмак
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 2387

331230276
« Отговор #15 -: юни 11, 2007, 11:48:50 »

..Максимална скорост /по каталог/ над 170 км/ч. Нямам намерение да проверявам дали е истина.

Е, аз проверих. На два пъти  Smile

И двата пъти стрелката на километража подмина 120-те мили, а ограничителя не се включи. Не знам колко е била реалната скорост.

Над 170-180 по километраж имах чувството, че мотора се движи на 5 см. от пътя, или сякаш плува.
Активен
FATS
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XV 1700 Roadstar Silverado
Публикации: 411

Yamaha XV 1700 Roadstar Silverado

Ел. поща
« Отговор #16 -: юни 12, 2007, 16:57:30 »

Моят километраж има отчитане и в километри. Стигал съм до 160-165 км/ч с човек зад мен. Усещането не е от най-приятните при изправената стойка на тялото. Да не говорим, че след 140 км/ч не мога да си мръдна краката, даже на сантиметър навън. Моторът е стабилен, но буля зад гърба ми беше се вцепенила и добре, че не можа да види колко показва километража. Скоростта се постига доста бързо и плавно, звукът на двигателя се изчиства.
Активен
ЗМЕЙ
паднал от Мелмак
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 2387

331230276
« Отговор #17 -: юни 13, 2007, 10:48:30 »

Усещането не е от най-приятните при изправената стойка на тялото. Да не говорим, че след 140 км/ч не мога да си мръдна краката, даже на сантиметър навън.

Абсолютно, Фатс - и двата пъти бях се залепил на резервоара - позорна ситуация  Smile

Между другото, монтирах си облегалка за водача и нещата по отношение на комфорт се промениха драстично, въпреки, че още не съм се остъклил - вече над 120-130 км/час не се налага да стискам до болка ръкохватките, а кръстчето ми е комфортно подпряно  Very Happy
Активен
industrial
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 143

Човек и добре да живее един ден си купува мотор!

Ел. поща
« Отговор #18 -: юни 22, 2007, 12:57:41 »

Йе, йе, йе, и аз да се пофаля, в момента разработвам подвижна облегалка на плъзгачи, когато съм сам си я премествам напред, а като кача някой я премествам назад, като е готова ще я снимам и постна, конструкцията е простичка, но ако някой я хареса, но не може да се справи, няма проблем ще му помогна! Като гледам тоя пост май е за нова тема : "Разработки и новости", брей зехме да напредваме!
« Последна редакция: юни 22, 2007, 12:59:15 последно от industrial » Активен
Gredata
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 878

0888004067
« Отговор #19 -: юни 22, 2007, 13:26:47 »

А защо повечето чопъри са с въздушно?  Smile Smile Smile Сори за тъпия въпрос.  Surprised
Може би заради дуракоустойчивост - водното охлаждане си има помпа, маркучи ....
Представи си какво ще стане ако нещо от тази цялата система се повреди ...  Surprised
А американските чопъристи ми се виждат малко.... немърливи.... и глупави
« Последна редакция: юни 22, 2007, 13:28:32 последно от Gredata » Активен
industrial
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #20 -: юни 22, 2007, 13:31:54 »

Може би заради дуракоустойчивост - водното охлаждане си има помпа, маркучи ....
Представи си какво ще стане ако нещо от тази цялата система се повреди ...  Surprised
А американските чопъристи ми се виждат малко.... немърливи.... и глупави
Еми ходи на очен лекар да ти сложи цайси да виждаш по-добре, барем разбереш къде е истината! Аман от спамове!
Активен
Gredata
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 878

0888004067
« Отговор #21 -: юни 22, 2007, 13:36:14 »

Еми ходи на очен лекар да ти сложи цайси да виждаш по-добре, барем разбереш къде е истината! Аман от спамове!
Те на тъп въпрос какъв отговор искаш?
Активен
industrial
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #22 -: юни 22, 2007, 13:41:32 »

Те на тъп въпрос какъв отговор искаш?
Умен разбира се!
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилChoppers (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Двигателите-мощност,в.момент,обороти.

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.114 секунди с 22 запитвания.