Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилChoppers (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Yamaha "Chopper\Cruiser" Riders
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Yamaha "Chopper\Cruiser" Riders  (Прочетена 149705 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
доц.Кожухаров
Мотоциклета е като бирата ! Консумирайте с удоволствие и мярка !
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: VN1600 Nomad - Скитника
Публикации: 497

Safe drive - Long ride ! VBA Member#03630

« Отговор #480 -: август 10, 2017, 08:16:19 »

От вчера минах от Хондата към тази Ямаха:

Най-хубавото тепърва предстои. Very Happy

Честито !!!
Със здраве да си го караш, мнооого удоволствия да ти донесе,
и на хиляди безаварийни километри да те отнесе !
Активен
NikDaPhreak
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Балкан М1, Kawasaki VN15, Suzuki LA650, Балкан С2
Публикации: 1621

« Отговор #481 -: август 10, 2017, 10:16:12 »

P.S. Не ми пали чивиите с този лед, че се сещам за едни ленти, дето...  Smile

Тоо па! Ирански тираджия? Или ша стреляш за дъвка? Ледове ше слага... Тва да не е голдуинг? Тоя си е красив и така!  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Активен
ippmpawo
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki VN 2000 Classic LT Yamaha V Star 1100 Classic,Yamaha Virago XV 535 ,Yamaha XV 500 SE,Аво Турист ,Аво Спорт ,Иж Спорт ,Иж Планета,Ява 250,Балкан 75,Simson KR50,Балкан 250,ИЖ 49
Публикации: 433

Ел. поща
« Отговор #482 -: август 10, 2017, 10:46:51 »

Честито ! Пожелавам ти много безаварийни километри ! Машината е перфектна.
Активен
Petrarca
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha V-Star Classic 650
Публикации: 51

WWW Ел. поща
« Отговор #483 -: август 15, 2017, 15:18:03 »

Малко късно, но  и аз да ти пожелая дълги и безаварийни километри. Ямахата е страхотна - много много красива. Добре дошъл в отбора на Звездите - сигурен съм, че няма да останеш разочарован.
Активен
BIKER
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 405

« Отговор #484 -: октомври 17, 2017, 18:27:15 »

Колеги, имам два мотора Ямаха, 650 къстъм, които искам да продам както са. Или казано по друг начин:
2006 Черен, има и стъкло отпред 21000 мили, работи на един цилиндър, причината може да е от - до. 4000 лв.
2006 Сив/Син, на около 4000 мили, имал е някакъв проблем, който е довел до лек изгаряне около акумулатора, предполагам и инсталацията. 4300 лв.
И двата мотора се намират в София, прибрани в един сервиз, само като склад. Обмитени. Евросертификат и регистрация без проблем ще минат. Ако на някого му се струва добра оферта да ми пише. Аз не съм в България и нямам възможност да се занимая с тях. Всички документи са там.

Активен
BIKER
ниво 4
Неактивен Неактивен

« Отговор #485 -: октомври 26, 2017, 17:48:16 »

Ето обявите: Черен http://www.cars.bg/offer/m223215 оказа се бубина, вече работят и двата цилиндъра.
Сив: http://www.cars.bg/offer/m223217
Ако имате някакви въпроси по моторите, моля пишете на лични. При желание за оглед звънете на телефона от обявите.
Активен
BIKER
ниво 4
Неактивен Неактивен

« Отговор #486 -: март 27, 2018, 17:57:06 »

Колеги, ако на някого му трябва читаво моторче с нисък пробрег сивата Ямаха е ремонтирана - подменена инсталация, нови пластмаси, нов капак на аукумулатора и всичко там каквото трябваше да се смени. Разбира се и чисто нов акумулатор Exide от по-скъпите. Извадил съм му и всички сертификати за регистрация, не искам да го регистрирам, защото ще натовари сметката с нотариус, номера и евентуално някакъв данък. В обявата по-долу съм публикувал два мотора, като единия остава за мен поне до средата на сезона, освен ако някой колега не е супер на зор за мотор, да чукна на дърво има на какво да се повозя, а като се има предвид, и колко често го правя ще го преживея. Цената за колеги от тук ще я намаля малко, но нямам много място след всичките части, труд и документации. Със сигурност ще се продадат, но за съжаление става все по-трудно да ги намирам с нисък пробег. Ето обявата към двата мотора:

https://www.mobile.bg/51509406708741673
« Последна редакция: март 27, 2018, 18:00:36 последно от BIKER » Активен
JOHNY
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha Road Star 1700XV
Публикации: 1075

http://alltimecams.com

« Отговор #487 -: април 13, 2018, 19:25:54 »

Все забравям да покажа новият мотор на съпругата (черният естествено):

Активен
доц.Кожухаров
ниво 4
Неактивен Неактивен

« Отговор #488 -: април 14, 2018, 08:57:59 »

Все забравям да покажа новият мотор на съпругата (черният естествено):

Браво, браво. Със здраве и безаварийни  apl apl apl
Активен
maikallllll
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 135

« Отговор #489 -: май 17, 2018, 10:28:41 »

Вече с радост и гордост мога да представя “новия” стар драг  Very Happy . Кефя му се много , знам че конете му са малко но бюджета не позволяваше по-голям а и не исках да правя компромиси с екипировка и обслужване . Любов от пръв поглед ден се вика , доста време не бях карал (5 год) и сега се “уча отначало”  , преди това карах супер тенере и сега усещането и управлението е ново за мен . Пасна ми като ръкавица на ръка , тежък , плавен спокоен , лъскав и ШУМЕН  Surprised . Сега само живот здраве и свободно време си пожелавам  Smile .
Активен
krasimir77
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: YAMAHA XJR 1300
Публикации: 579

Live to ride

« Отговор #490 -: май 17, 2018, 19:09:20 »

maikalllll дай снимки бре, ко се срамуваш Very Happy
Активен
maikallllll
ниво 3
Неактивен Неактивен

« Отговор #491 -: май 18, 2018, 07:17:56 »

Ето го  Smile вече с дисаги и взети ролбари но степенките са изнесени встрани чрез планки , а не ми е останало време да направя  нови за да захвана ролбарите и горе за рамата . Нямам и багажник а цените на които ги намирам нещо не ме кефят , пък и повече ми е мерак да го карам зимата живот и здраве ще го накича . Обмислям да увия и колектора на задния цилиндър с термолента (голяма пърлачка е ) сваля ли левия крак и изгарянето е почти гарантирано  Surprised , притеснява ме само че ще разваля визията , ако му сложа предпазител не знам дали ще има ефект .
« Последна редакция: май 18, 2018, 07:26:19 последно от maikallllll » Активен
koceeeii
Мразя мишкарите!!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki VL 1500 LC
Публикации: 1427

« Отговор #492 -: май 18, 2018, 08:02:14 »

Ето го  Smile вече с дисаги и взети ролбари но степенките са изнесени встрани чрез планки , а не ми е останало време да направя  нови за да захвана ролбарите и горе за рамата . Нямам и багажник а цените на които ги намирам нещо не ме кефят , пък и повече ми е мерак да го карам зимата живот и здраве ще го накича . Обмислям да увия и колектора на задния цилиндър с термолента (голяма пърлачка е ) сваля ли левия крак и изгарянето е почти гарантирано  Surprised , притеснява ме само че ще разваля визията , ако му сложа предпазител не знам дали ще има ефект .
Браво Пейчо, супер избор. Mad
Гледах му обявата на този, хващаше окото Mad много да те радва, и много безаварйни км. Mad
Активен
доц.Кожухаров
ниво 4
Неактивен Неактивен

« Отговор #493 -: май 18, 2018, 08:07:33 »

Много лаченко, със здраве и безаварийни  rulez2
Активен
maikallllll
ниво 3
Неактивен Неактивен

« Отговор #494 -: май 18, 2018, 08:31:15 »

Мерси Коце , дилемата беше голяма , машината ми бе подръка , цената ме устройваше , продавача е читав и пое ангажимент да обслужва и при нужда да отремонтира мотора ако се наложи . Мотора е в напълно оригинален вид с изключение на степенките които по принцип класика е със широки степенки . Намерих и последния му собственик в Италия (тоя фейсбук бе) пича се оказа някакъв мастършеф от Милано . След разговор с него ми каза че го е ползвал основно да ходи до ресторанта с него но се е преместил в друг град със семейството и не е имал каде да го диржи ли нещо такова ми обясни , даже ме покани в новия му ресторант да черпел “паста” .
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилChoppers (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Yamaha "Chopper\Cruiser" Riders

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.155 секунди с 21 запитвания.