Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилШосейни - суперспорт/спорт/турист (Модератор: zlati)Тема: ЗА СОБСТВЕНИЦИ НА YAMAHA FAZER
Страници: 1 ... 94 95 [96]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: ЗА СОБСТВЕНИЦИ НА YAMAHA FAZER  (Прочетена 258046 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Ganjaman
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 2007 Yamaha FZ1 1000, 2003 Suzuki DRZ-400
Публикации: 839

« Отговор #1425 -: юни 12, 2018, 07:48:46 »

Понеже ми писна да не ме чуват с оригиналната бибитка дето ако свирна с пръсти ще се чува повече, миналата година
си монтирах ей тая чудесия - Denali Soundbomb. Има я като един модул, аз си взех варианта с маркуча че нямам много място..
Сега вече ме чуват през три села, звучи доста респектиращо, буквално като влакова тромба. Дори на магистралата при висока
скорост и от голямо разстояние веднага ме отразяват и се дърпат, а в града гледам много рядко да я ползвам тъй като
пешеходците получават микроинфаркти  Smile Smile

Активен
ssoren
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Ел. поща
« Отговор #1426 -: Вчера в 18:41:12 »

Здравейте колеги!От години не бях влизал във форума , но преди 10-тина дни си продадох FZ 6 S2 "Fazer" -08 г., който бях купил от България н 18 000 км. и се започна търсене на FZ1! Видях и прочетох за проблема с рамката за 06-07 г., карах такъв / много ми хареса /, но се отказах, а няма нищо оот 08- ма нагоре! Спрях се на 05 -та, 47000 км., нов внос от Италия, но ме притесняват няколко неща:
1. Предните и задния диск са с лек ръб / моите на 33100 км. не бяха мръднали/;
2. Задната зъбчатка и веригата ми се сториха поизносени / моите не бяха мръднали/;
3. Като запали моторът - перката се включи след около 2 мин и на място, а продавачът каза, че тези били така;
4. Задният амортисьор е натегнат докрай;
5. задната спирачка не държи добре, но може да са накладки;
6. моторът е пързалян леко на лявата страна и е препръскан около фаровете, но като си пуснах ръцете вървеше направо.
Моторът дърпа добре, но не съм карал 1000 ка и нямам база за сравнение!

Активен
Страници: 1 ... 94 95 [96]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилШосейни - суперспорт/спорт/турист (Модератор: zlati)Тема: ЗА СОБСТВЕНИЦИ НА YAMAHA FAZER

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.048 секунди с 21 запитвания.