Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: [1] 2   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: За загубата на maprilq  (Прочетена 20445 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
maika
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: honda
Публикации: 522

« -: октомври 06, 2008, 12:13:57 »

майка съм на maprilq/Митко от Благоевград  с жълто-черната хонда 954/. Често влизам в този форум.....той също го посещаваше.......Сигурна съм,че много момчета мотористи са го познавали и трудно могат да повярват, че вече го няма..........толкова много боли....липсва ми безкрайно много....................
В събота вечерта /26 срещу 27 юли/, около един часа, ние не бяхме вкъщи, той излязъл да си направи нощно дефиле и..........и то му беше последно......не мога да повярвам и да приема, че не се е справил защото много добре караше, обичашемного мотора си.......Няма никакво развитие по случая и версията , която ни се представя от полицаите/единствените свидетели!!!!/ е нереална.........
Моля Ви ако някой случайно знае нещо, нека пише...........
« Последна редакция: октомври 25, 2008, 17:15:31 последно от maika » Активен
sub_eleven
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: x-max 400
Публикации: 778

« Отговор #1 -: октомври 06, 2008, 12:41:38 »

Моите съболезнования!

Бях шокиран като разбрах!

нямам представа какво е станало, но можете да се свържете с колегата angelov80 на ЛС ТУК...

той съобщи във форума за трагедията...

Приятел с който караме заедно ми каза че на 26-ти вечерта (събота) към 23:00 часа, момче на 21год. от Благоевград със жълта 954-ка е катастрофирал в кресненското дефиле и е починал. Ние минахме от там към 21:00 часа и беше малко опасно за каране понеже беше на места мокро на места сухо... Изчаках до сега ако някой пусне тема или напише нещо но май няма кой и заради това пиша тук.  Някой ако знае нещо повече нека пише.

темата, в която се дискутира това е тази

http://forum.moto-zone.bg/index.php/topic,29902.45.html

Това е от мен... още веднъж моите съболезнования и дано намерите утеха някога...
Активен
Pepy86_GSXR
Павел Евгениев Павлов
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX-R 1000 K4 :)
Публикации: 1062

Ел. поща
« Отговор #2 -: октомври 06, 2008, 13:51:07 »

Мойте събелознования още веднъж за момчето  Confused
Не го познавах лично ,но дори и само от това ,че беше от форума и често си пишехме заедно ме кара да се чувствам ужасно  Sad Незнам какво ще помогне това ,но все пак искрено се надявам поне да разберете какво точно е станало!
Активен
тотомора
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: ямаха супер тенере ,сузуки ДР200 , хонда -100 , хонда -50 , М З - 125 , симсон , балкан - 50
Публикации: 226

Ел. поща
« Отговор #3 -: октомври 06, 2008, 15:18:49 »

моите най- искренни съболезнования , зная че каквото и да напиша нищо не може да намали майчината мъка , почивай в мир братле ,......
Активен
Vinchenzo
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 58

193560253
« Отговор #4 -: октомври 06, 2008, 18:38:51 »

Мир на прахта му...  Confused
Активен
Mad Max
Почетен член
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 331

« Отговор #5 -: октомври 06, 2008, 18:48:20 »

Нека почива в мир..... Моите съболезнования на семейството му....
Активен
Streetfightera
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: SUZUKI DR-Z 400E,Honda Transalp 600V
Публикации: 935

Чалъмар 12-ти разряд!

Ел. поща
« Отговор #6 -: октомври 06, 2008, 21:43:05 »

Да почива в мир.Сьболезнования на близки и роднини
Активен
FaFyTo*
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR250r
Публикации: 61

Ел. поща
« Отговор #7 -: октомври 06, 2008, 21:52:07 »

R.I.P
Активен
mad_muho
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 20

« Отговор #8 -: октомври 06, 2008, 22:14:46 »

R.I.P
Активен
dragon 76
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: KAWASAKI ZX7R NINJA 98
Публикации: 160

KAWASAKI ZX7R/HONDA TRANSALP 600/YAMAHA TENERE 600

Ел. поща
« Отговор #9 -: октомври 06, 2008, 23:13:39 »

Бог да го прости Maprilq,не се познавахме лично но често идваха с Благоевградската група на Петричкото летище.Свестно момче беше,и аз останах потресен от случилото се.Един приятел който се е връщал с камиона същата вечер от Франция каза че Митко го е изпреварил преди картинг пистата,според него е карал с около 180-200км.Някъде около 2 часа приятелчето е стигнало на левия завой преди Кресна където има жп спирка,и каза че патрулката е била вече там с включени лампи и полицайте търсели нещо в храстите с фенери.Приятелчето намалило и тогава видял същия жълт ЦБР които го е изпреварил да лежи насред пътя.Според него мотора е влязал с висока скорост и не е могъл да вземе завоя,ударил се е в мантинелата и се е влачил доста от мястото на удара,а моториста го нямало,той предполага че полицайте са търсели него в храстите край пътя.Това е което знам по случая,поне така ми е казано.Нека почива в мир
Активен
maika
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: honda
Публикации: 522

« Отговор #10 -: октомври 07, 2008, 12:18:53 »

Бог да го прости Maprilq,не се познавахме лично но често идваха с Благоевградската група на Петричкото летище.Свестно момче беше,и аз останах потресен от случилото се.Един приятел който се е връщал с камиона същата вечер от Франция каза че Митко го е изпреварил преди картинг пистата,според него е карал с около 180-200км.Някъде около 2 часа приятелчето е стигнало на левия завой преди Кресна където има жп спирка,и каза че патрулката е била вече там с включени лампи и полицайте търсели нещо в храстите с фенери.Приятелчето намалило и тогава видял същия жълт ЦБР които го е изпреварил да лежи насред пътя.Според него мотора е влязал с висока скорост и не е могъл да вземе завоя,ударил се е в мантинелата и се е влачил доста от мястото на удара,а моториста го нямало,той предполага че полицайте са търсели него в храстите край пътя.Това е което знам по случая,поне така ми е казано.Нека почива в мир

благодаря много за тази информация!!! ако може да ми оставите координати на вашия приятел,който е минал от там по това време...
има разминаване с нещата,които ни представи полицията и търсим свидетели, за да можем да разберем какво точно е станало..
Активен
dragon 76
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: KAWASAKI ZX7R NINJA 98
Публикации: 160

KAWASAKI ZX7R/HONDA TRANSALP 600/YAMAHA TENERE 600

Ел. поща
« Отговор #11 -: октомври 07, 2008, 20:15:25 »

Приятелчето постоянно е на път.Рядко се задържа в БГ,и аз отдавна не съм го виждал,и да се прибере едва ли ще има време да се занимава с полицията.А и не знам дали може да се нарече свидетел,все пак той не е видял как е станало произшествието,а просто е минавал от там след инцидента
Активен
niki_bike
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR-919RR fireblade
Публикации: 22

HONDA POWER BIKE

« Отговор #12 -: октомври 23, 2008, 12:20:56 »

мойте съболезнования ,сигорен съм 4е е бил страхотен 4овек
« Последна редакция: октомври 24, 2008, 08:24:52 последно от niki_bike » Активен
pavlov_playlife
KELEMETO
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR 919 RR & NSR 400
Публикации: 1021

Дядо Соичиро Хонда си знаел работата

Ел. поща
« Отговор #13 -: октомври 23, 2008, 12:59:49 »

сажалявам за момчето.моите дълбоки саболезнования.нека почива в мир
Активен
Mean
http://na2gumi.blogspot.com
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM 690 SMC R
Публикации: 1616

http://na2gumi.blogspot.com

WWW Ел. поща
« Отговор #14 -: октомври 23, 2008, 15:28:50 »

Confused Confused Confused
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратДа си спомним за тях.Тема: За загубата на maprilq

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.074 секунди с 20 запитвания.