Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 2 [3]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Предложение?!  (Прочетена 10638 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
BoneCollector
VT1100C '94
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 626

Loud pipes save lifes

« Отговор #30 -: септември 19, 2008, 15:43:16 »

ок, дай акъл, моля те, спрямо този потребител как би трябвало да се отнесеме
http://forum.moto-zone.bg/index.php?action=profile;u=8417

При сегашните правила - модераторите да преглеждат и решават кой нейн пост да остане и кой не. И не само нейните, но това е друга тема...
Активен
Stupid_boy
Модератор
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 4620

« Отговор #31 -: септември 19, 2008, 16:06:09 »

юли, бана не нарушава ли човешките права и личната свобода на каквото се сетиш? не е ли недемократичен? няма нарушение на каквото и да е че да се налага такова сериозно наказание. вярно е че няма нищо общо с моторите, но пък спазва добрия тон и т.н.
BoneCollector, по какъв принцип да решиме? щом не е за мотори, да триеме ли или ако не се спазва добрия тон? ако е по първия критерии, да изтриеме всичко, ама ако е по втория, нищо не може да пипнеме.
примерите ми далеч не са случайни и на посоки.
Активен
sme6ko
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XT 600E
Публикации: 237

Пурко

« Отговор #32 -: септември 19, 2008, 18:39:05 »

Сефте...

Пълно е с пешки, ама просто не виждам какво може да се направи.

А и едва ли някой би си ограничил достъпа до сайта просто хей така. Все пак целта на всеки сайт /а този има и търговска част/ е максимум потребители, максимум реклама, максимум печалба.

Тъпа работа.
Като целта е максимум печалба , някой да се занимава с тоя сайт.Не може само да се лапа.
Активен
DeniChka
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha YZF R1
Публикации: 512

МОРАЛНИЯТ ПОБЕДИТЕЛ!!!

« Отговор #33 -: септември 19, 2008, 18:51:28 »

Квота на постовете на ден за новорегистрираните, докато не получат "удобрение" от модератор ?
колко хубаво щеше да  бъде ако стане така, но зажалост няма да стане реалност Surprised
Активен
toxigen
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: f4izzy
Публикации: 738

« Отговор #34 -: септември 19, 2008, 19:29:56 »

някои от тях и не знаят какво е мотор

Може някои за това да се регистрират. Да научат от вас великите "рокери-мотористи" , що е то мотор и има ли то почва унас...
Активен
RUMEN yamaha
жис
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: никакъв
Публикации: 3314

YAMAHA YZF-R1

« Отговор #35 -: септември 19, 2008, 19:49:55 »

Бах тая трета световна война, дето стана.. Мен лично ми дреме колко новорегистрирани пешки има във форума и кой не влизал вече заради тях. Пиша където имам какво да кажа и чета каквото ми е интересно. На останалото не обръщам внимание. Не виждам къде е проблема. Във всеки форум е пълно с олигофрени и мисля, че е напълно нормално. Просто и държавата ни е пълна с олигофрени. Просто е. Аз не виждам какво толкова искате от модераторите. Да им плащахте по 500лв. заплата-хубаво, ама да се занимават всеки ден с нови регистрации и т.н. според мен е прекалено. Всеки да си пише и да чете каквото му е кеф и толкоз.
Активен
kawasaki 750
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: RSV mille & zx10r
Публикации: 420

Прост народ, слаба държава

Ел. поща
« Отговор #36 -: септември 20, 2008, 02:54:01 »

"Са" и аз ще се изцепя Smile Предлагам ЧЛЕНСКИ внос 50лв, каса бири4ка и преминаване на тест на тема: що е това велюсипед и има ли по4ва у нас. И модераторите са хора нищо, че понякога ни се карат. Шегата настрана ,  в крайна сметка всеки има право да е прост(в пост), а в тази държава дал бог от този вид индивиди. Замислете се , ако го няма никитоо и компания с кого ще се занимаваме  в студените януарски нощи. Тази тема също е с ясен "изход" задънена улица  Very Happy
 п.п. даже започнаха да крадът и запазени марки като тази на Изрода. "Ох котьооооооооооо" Smile Заключ...........
Активен
BoneCollector
VT1100C '94
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 626

Loud pipes save lifes

« Отговор #37 -: септември 20, 2008, 10:18:22 »

Ступиде, така е. Проблема е, че май вече сме малцинство хората, които искаме да няма чак толкова простотия във форума. Иначе нямаше да е така, предполагам  Surprised Ако хипотетично го направите както аз казах, веднага ще възроптаят ебаващите се с новаците и новачките...
Активен
niki_XL400V
жис
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: L4 1000
Публикации: 3450

« Отговор #38 -: септември 20, 2008, 11:06:25 »

юли, бана не нарушава ли човешките права и личната свобода на каквото се сетиш? не е ли недемократичен?

Популист  funny funny
Активен
emilkost
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: BMW K1200RS
Публикации: 862

свободата Санчо е на седлото на мотора

Ел. поща
« Отговор #39 -: септември 20, 2008, 15:02:24 »

При положение , че има доста теми от рода - с какъв мотор да почна , каква екипировка да си купя , от коя страна на мотора да се кача и други глупости , не е ли добре да се трият често повтарящите се теми
първо потърси и тогава пускай тема
в крайна сметка броя на постовете не значи нищо , а само може да си навлечете омразата на някой колега или колежка
ако няма какво да кажете не го правете тук
най-мразя специалистите по-всичко - всичко знаят , всичко могат и по всичко въпроси за компетентни
нема такова животно у наше село
Активен
Atyla
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki ER-5
Публикации: 109

260306963
Ел. поща
« Отговор #40 -: септември 20, 2008, 17:18:23 »

Нека си дрискат хората ... да се види , кой колко има в главата и в крайна сметка затова са модераторите да бършат.
Активен
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgЗа ФорумаМнения, предложения, съветиТема: Предложение?!

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.071 секунди с 21 запитвания.