Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 2 [3]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Относно регистрацията...  (Прочетена 12890 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
CJ_
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Мотоциклетаджията ....
Публикации: 4029

« Отговор #30 -: август 05, 2008, 00:40:20 »

И като модерираш или изтриеш мнението на някой, той почва да вдига врява до небесата, и да иска обяснения, защо му е бил изтрит поста или темата или за какво му е било направена забележка.

На такива, отсега мога да им кажа, че няма въобще да им се обяснявам, защо съм изтрил мнение или тема.

Отговор: Защото така съм преценил!
Има правила,като несе спазват си има последици ............ форима е безплатен за потребителите така , че който плаща той поръчва музиката !
Модераторите са избрани от него и е предценил , че ще си вършат безкомпромисно и безпристрасно работата и техните решения не подлежат на коментар ............
Активен
RODRIGUEZ
"Rodriguez Motors"
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KLX650, ZX9R
Публикации: 3089

НЯМА ЛОШИ МАРКИ, ИМА ЛОШИ СТОПАНИ!!! 0889289511

WWW Ел. поща
« Отговор #31 -: август 05, 2008, 01:45:21 »

И като модерираш или изтриеш мнението на някой, той почва да вдига врява до небесата, и да иска обяснения, защо му е бил изтрит поста или темата или за какво му е било направена забележка.

На такива, отсега мога да им кажа, че няма въобще да им се обяснявам, защо съм изтрил мнение или тема.

Отговор: Защото така съм преценил!
На няколко юзъра съм се извинявал лично за действията си като модератор!!!
Но за всички, ако искат да се сърдят, нещата стоят и при мен така!!!
Има правила,като несе спазват си има последици ............ форима е безплатен за потребителите така , че който плаща той поръчва музиката !
Модераторите са избрани от него и е предценил , че ще си вършат безкомпромисно и безпристрасно работата и техните решения не подлежат на коментар ............
Мдааа, що си мисля, че така трябва да бъде!?!
Активен
baivennie
jedi master
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki VX 800, DKW NZ 350, ИЖ 350
Публикации: 275

Ел. поща
« Отговор #32 -: август 05, 2008, 01:53:25 »

Ами направете го без свободна регистрация. Само с препоръка от действащ потребител, може и от двама
Активен
R-генерация
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 146

« Отговор #33 -: август 05, 2008, 09:10:59 »

Ами направете го без свободна регистрация. Само с препоръка от действащ потребител, може и от двама
Ами аз не познавам никой от този форум, няма да мога дори да попитам нещо? Пък инак имам и годините и мотори имам...  Smile
Активен
Wolfy
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 443

Ел. поща
« Отговор #34 -: август 05, 2008, 09:11:57 »

Под аватарчето линк към снимка с мотора и книжката, ведно с днешен вестник. Няма ли го - знаеш за какво иде реч.  Very Happy
Активен
XaZarD
"Качествен човек"
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: ------------
Публикации: 2007

Ел. поща
« Отговор #35 -: август 05, 2008, 21:35:12 »

Имам следното предложение:
Регистацията да се прави след снимка с днешния вестник ,с мотора и книжката ...тогава наистина ще има за какво да си говорим с потребителите  Smile
...че на последък сме заприличали на форум към погребална агенция и сбирка на пуританите  Smile
Това с книжката не може да стане , защото някой може да снима нечия друга примерно. Very Happy
Активен
Stupid_boy
Модератор
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 4620

« Отговор #36 -: август 05, 2008, 23:40:08 »

Под аватарчето линк към снимка с мотора и книжката, ведно с днешен вестник. Няма ли го - знаеш за какво иде реч.  Very Happy

все още искам да видя теб и твоите възможности на пътя. знам че вече имаш тапия, но, какво имаше когато ни тормозеше БЕ?
сега вече си равноправен? а тогава? май друга песен пееше много до скоро? много лесно се обръщаш май.....
за теб, все още знам за какво иде реч.
Активен
Johny Bravo
Genuine Shop!
жис
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1931

www.expertmotors.bg

« Отговор #37 -: август 15, 2008, 01:55:08 »

Стюп, няма смисъл да  пАлиш моторетката пич  Very Happy Още малко и на мен ще ми се разсърдиш че към Търново миналата година фаровете ми те заслепяваха и не ги свалих своевременно?  Very Happy
Според мен новите кандидати за форума трябва да минат одобрение от ЖИС! Без майтап! Там е локализирана най-качествената прослойка от форумистите!  Smile
Ето ме мен! Книжката и мотора да си снимам ли?

Активен
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgЗа ФорумаМнения, предложения, съветиТема: Относно регистрацията...

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.167 секунди с 21 запитвания.