Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 2 [3]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: за спортните филтри  (Прочетена 8420 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 4607

Ел. поща
« Отговор #30 -: октомври 30, 2019, 08:04:36 »

просто се зачудих,защо продавача не искаше да ми продаде кита,като го има наличен,а няма за моя филтър?

иначе това за китовете е вярно за съжаление Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Активен
evilution
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki
Публикации: 2450

« Отговор #31 -: октомври 30, 2019, 12:18:25 »

Може да има различен вискозитет маслото на BMC и K&N.
Има едни https://www.sprintfilter.net/, които нямат нужда от масло, и май са по-добри от всички останали спортни.
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #32 -: октомври 30, 2019, 12:29:47 »

Може да има различен вискозитет маслото на BMC и K&N.
Има едни https://www.sprintfilter.net/, които нямат нужда от масло, и май са по-добри от всички останали спортни.
тоя обясняваше,че маслото на КН щяло да ми разсипе филтъра на БМЦ
ама нали яко владея енглиш...а и си ми беше нервно,та...нищо не разбрах
Активен
evilution
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki
Публикации: 2450

« Отговор #33 -: октомври 30, 2019, 14:43:49 »

И BMC и K&N са памучни. Не вярвам чак да повреди филтъра, ама различен вискозитет масло може да му влоши характеристиките доста.
Sprint са синтетични, и синтетиката издържа повече, по-малко се цапа, по-лесно се чисти.
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 1431

« Отговор #34 -: октомври 30, 2019, 16:23:09 »

Жар-птицо, те за филтри си пишат, какви свещи те гонят...
Kit-an просто е решил без четене да купи всички Kit-ове за филтри  Smile

Имах предвид, че никой производител не прави важни неща като филтри и свещи по начин, по който да не могат да се ползват в чуждоземски ДВГ. Препоръките да се ползва това или онова са по-скоро политически, отколкото технически. Както каза колегата по-горе, без проблеми е ползвал масло на едната марка, за да маже филтъра на другата.
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #35 -: октомври 30, 2019, 19:53:38 »

Имах предвид, че никой производител не прави важни неща като филтри и свещи по начин, по който да не могат да се ползват в чуждоземски ДВГ. Препоръките да се ползва това или онова са по-скоро политически, отколкото технически. Както каза колегата по-горе, без проблеми е ползвал масло на едната марка, за да маже филтъра на другата.
Абе то и аз съм го правил и няма проблем.просто ме учуди,че има продукт,а не иска да ми го продаде.а няма заместител с който да ме набута.
Та се притесних,да не съм си съсипвал филтрите до сега и за какво точно става въпрос

понеже на единия ми мотор беше с КН,а на другия с БМЦ и двата ги миех и смазвах с кит на КН и нямаше никаква разлика.ама да не се окаже,че при дългосрочна употреба,разсипвам нещо
Активен
Skywlak
Георги
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XJ 600 s Yamaha TDM 900
Публикации: 2203

бавно с усмивка :-)

Ел. поща
« Отговор #36 -: октомври 30, 2019, 21:42:43 »

Абе то и аз съм го правил и няма проблем.просто ме учуди,че има продукт,а не иска да ми го продаде.а няма заместител с който да ме набута.
Та се притесних,да не съм си съсипвал филтрите до сега и за какво точно става въпрос

понеже на единия ми мотор беше с КН,а на другия с БМЦ и двата ги миех и смазвах с кит на КН и нямаше никаква разлика.ама да не се окаже,че при дългосрочна употреба,разсипвам нещо
щом ти първи.мотора с 200 нон стоп...едва.ли го съсипваш с филтри....
Активен
stan4o_12
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1918

« Отговор #37 -: октомври 30, 2019, 22:11:35 »

Surprised к’во точно викаш?
Активен
SimonX
Agent Orange
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 472.5, RD07, FLSTS
Публикации: 1014

« Отговор #38 -: октомври 30, 2019, 22:20:49 »

Щото ако ти продаде нещо грешно(различно) ти ще го отвориш, ще попръскаш и после не стига, че ще му го върнеш, ами и ще го обвиниш, че не зачита третия пол. За т'ва - филтър K&N, - кит за K&N.
Такова е мисленето, никой не се прави на Макгайвър. Че у мое село ги мием с меглио и ги мажем с м10д, тях слабо ги интерсува...
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #39 -: октомври 31, 2019, 00:27:16 »

Щото ако ти продаде нещо грешно(различно) ти ще го отвориш, ще попръскаш и после не стига, че ще му го върнеш, ами и ще го обвиниш, че не зачита третия пол. За т'ва - филтър K&N, - кит за K&N.
Такова е мисленето, никой не се прави на Макгайвър. Че у мое село ги мием с меглио и ги мажем с м10д, тях слабо ги интерсува...
аз и не питах за съвет.само попитах къде са китовете и тоя като ме почна...къв ти е мотора,къв ти е филтъра...

но най-вероятно си прав де
ама кво точно може да съсипе другия кит си ми остава мистерия
Активен
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратРемонт, тунинг, въпроси, моточасти и аксесоари (Модератор: KokoVmaxa)Тема: за спортните филтри

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.174 секунди с 20 запитвания.