Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилШосейни - суперспорт/спорт/турист (Модератор: zlati)Тема: За собственици на Honda 919;929;954
Страници: 1 ... 163 164 [165]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: За собственици на Honda 919;929;954  (Прочетена 452537 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Ganjaman
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 2007 Yamaha FZ1 1000, 2003 Suzuki DRZ-400
Публикации: 863

« Отговор #2460 -: август 31, 2017, 06:25:47 »

Сравнително лесно е - на платката има едно малко бутонче и един диод който свети в зелено или червено. Първо в калкулатора въвеждаш версията на платката (Х или М, на нея си го пише)
и определяш стойността с която искаш да промениш показанията. Аз това го направих като закачих GPS-a на мотора и отидох на магистралата. Вдигаш 100 по километраж и гледаш колко изписва
на GPS-а. Стойностите ги въвеждаш и ти излиза с колко процента + или - ти е отклонението. После в долната част на страницата излизат точни указания и с натискане на бутона определен брой
пъти и броене на миганията на лампичката стигаш до истината. Тази настройка се прави веднъж и остава дори след разкачане на акумулатора. Не е голяма сложнотия, просто трябва внимателно
да следваш написаното, а и аз мога да ти помогна ако е нужно

www.youtube.com/watch?v=y4QUjjElzIw
« Последна редакция: август 31, 2017, 06:38:19 последно от Ganjaman » Активен
Schichtleiter
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR 1000 rr
Публикации: 107

« Отговор #2461 -: август 31, 2017, 19:22:05 »

Сравнително лесно е - на платката има едно малко бутонче и един диод който свети в зелено или червено. Първо в калкулатора въвеждаш версията на платката (Х или М, на нея си го пише)
и определяш стойността с която искаш да промениш показанията. Аз това го направих като закачих GPS-a на мотора и отидох на магистралата. Вдигаш 100 по километраж и гледаш колко изписва
на GPS-а. Стойностите ги въвеждаш и ти излиза с колко процента + или - ти е отклонението. После в долната част на страницата излизат точни указания и с натискане на бутона определен брой
пъти и броене на миганията на лампичката стигаш до истината. Тази настройка се прави веднъж и остава дори след разкачане на акумулатора. Не е голяма сложнотия, просто трябва внимателно

Много ти благодаря за написаното упътване !
Ще се възползвам когато назрее момента !
Активен
Schichtleiter
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR 1000 rr
Публикации: 107

« Отговор #2462 -: септември 07, 2017, 09:57:30 »

поръчах платката , на 9.09. ще пристигне !
ако не успея сам ще пратя снимки от калкулатора за помощ !
данните от размера на гумите май няма нужда да ги въвеждам ,
защото реално ме интересува разликата в показанията на скороста !?

Активен
Страници: 1 ... 163 164 [165]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилШосейни - суперспорт/спорт/турист (Модератор: zlati)Тема: За собственици на Honda 919;929;954

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.059 секунди с 20 запитвания.