Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2008 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: ЯМБОЛ 01.05 - 04.05.2008 СНИМКИ МАТЕРЯЛИ ВПЕЧАТЛЕНЯ
Страници: 1 [2]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: ЯМБОЛ 01.05 - 04.05.2008 СНИМКИ МАТЕРЯЛИ ВПЕЧАТЛЕНЯ  (Прочетена 26932 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
an_n
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Ymaha FZ8, 2011
Публикации: 349

« Отговор #15 -: май 08, 2008, 11:07:35 »

И ако ви направи впечатление,вечерта и някъде до към 9.00 сутринта,нямаше прекъсвачи и излишна гирултия. Smile

Весо, за прекъсвачите не съм съгласен, петък срещу събота запивах с приятели до 5:00 сътринта, през цялата нощ до сутринта през интервали все се намираше някой да надуе масура и да дразни спящите, лично на мен тогава не ми пречиха защото бях на масата, но тези които са се опитвали да спят едва ли са доволни. В съботната вечер не спря да вали и може би това охладили или изгони дразнителите(чуваха се доста по-рядко), а и ако съдя по това колко пистарки бяха наврени под шатрите на "сухо", водата не им влияе добре, топят се нещо, може би някой от частите им са захарни. Намерихме им цаката! За да няма прекъсвачи, трябва да вали! А ако няма дъжд, двама тръгват с една пръскачка и който не слуша - под душа!  Very Happy

Ето и снимки :
http://picasaweb.google.bg/nikolovanatoli/2008
« Последна редакция: май 08, 2008, 11:09:28 последно от an_n » Активен
kawa_maniak89
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha YZF R1
Публикации: 1195

Ямбол-Варна

« Отговор #16 -: май 08, 2008, 11:09:44 »

И ако ви направи впечатление,вечерта и някъде до към 9.00 сутринта,нямаше прекъсвачи и излишна гирултия. Smile
Ооо не тук не съм съгласен!!!Много ме хвана яд дето бехте пуснали некви лапета 7-8 клас с некви балканчета и тем подобни дето си бяха махнали ауспосите! :-(Напрао на 2-3 пъти малко остана да ги изхвърля в някои село на път. Very Happy
Активен
kel4o
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Varadero
Публикации: 566

253461715
Ел. поща
« Отговор #17 -: май 08, 2008, 13:19:53 »

Smile една некритика, а пожелание : твърде много коли имаше за МОТО-събор. Мястото е тесничко за моторите, какво остава за разминаващи се коли в двете посоки.Наложи се един все да ги пази(не се знае колко е почерпен шофьора на колата).
Миналата година доста се писа по този въпрос,дано на следващите събори някой реши този проблем
Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Race Custom
Публикации: 7040

atheism-bg.com/

« Отговор #18 -: май 08, 2008, 13:38:45 »

какво очакваш от селки събор ? отдавна мото съборите не са мото събори. в момента са се превърнали в селски събори за куцо,кьораво и сакато. чудно как все още няма стрелбища, захарен памук и подобни.
Активен
moni666
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 9

свобода........

« Отговор #19 -: май 08, 2008, 16:24:18 »

Smile и аз да допълня.
А бе много боища, бе хора. Що народ се посини на тоя събор. Това е първия МОТО-събор с толкова много гневни хора. Уж разпускаме, а то.....
 boxing
Ние си изкарахме супер Very Happy
Активен
Satanislav
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda VT 1100 Shadow
Публикации: 173

Ел. поща
« Отговор #20 -: май 08, 2008, 20:37:11 »

Smile и аз да допълня.
А бе много боища, бе хора. Що народ се посини на тоя събор. Това е първия МОТО-събор с толкова много гневни хора. Уж разпускаме, а то.....
 boxing
Ние си изкарахме супер Very Happy

Чесно казано аз пък не видях никой да се бие ..... но не се и учудвам. На такива масови мероприятия винаги има по някое и друго изпълнение. По-скоро трябва някой да пусне клипа с онова Сузуки което се окоти, че да е за назидание на другите с прекъсвачите  Very Happy
Активен
kawa_maniak89
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha YZF R1
Публикации: 1195

Ямбол-Варна

« Отговор #21 -: май 08, 2008, 21:15:06 »

Чесно казано аз пък не видях никой да се бие ..... но не се и учудвам. На такива масови мероприятия винаги има по някое и друго изпълнение. По-скоро трябва някой да пусне клипа с онова Сузуки което се окоти, че да е за назидание на другите с прекъсвачите  Very Happy
Ай стига бе Sad Това съм го пропуснал май?!Я раздуй малко
Активен
iunga-moto
жис
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: tuning yamaha r1-много бега
Публикации: 1782

маиката му е въртящия момент:)))))))))

« Отговор #22 -: май 08, 2008, 22:35:13 »

че кои се е бил Surprised
тъкмо тази вечер коментирахме
че по съборите няма побоища а всичко е мирно и тихо
Активен
iunga-moto
жис
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: tuning yamaha r1-много бега
Публикации: 1782

маиката му е въртящия момент:)))))))))

« Отговор #23 -: май 08, 2008, 22:39:51 »

няма се обиждаме еииииииииииииии   an_n
Активен
Satanislav
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda VT 1100 Shadow
Публикации: 173

Ел. поща
« Отговор #24 -: май 09, 2008, 07:40:17 »

Ай стига бе Sad Това съм го пропуснал май?!Я раздуй малко

Ами клипчето със Сузукито го гледах още на събора. Един колега от Бургас от нашия клуб го е записал. Като го видя ще му кажа да го пусне тук. Общо взето от пилене на гуми и от прекъсвачи мотора сдаде багажа. Запали се и го гасиха. Гръмнаха май колекторите ..... не съм 100% сигурен. Но се видя огъня и пушилката ....
Активен
Julia
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 181

Ел. поща
« Отговор #25 -: май 09, 2008, 20:25:33 »

До сега си мислех, че това да вземаш на някой снимките, да си ги сложиш в сайта и да ги публикуваш като свои собствени не е много нормално! Най-малкото, което е би трябвало да искаш разрешение от първоизточника, както направиха "Райдърс" от Светльо. Това твоето е меко казано...нагличко! И...да, проблем е принципно! Ако правиш твои снимки и ги пускаш - чудесно, но другото не е редно, както предполагам вече си усетил! Това, че никъде не си казал, че тези снимки не са твои / "аиде и от мен малко хубавинки разбира се " /, не означава, че си казал на кой са! Не се заяждам, просто пояснявам! Very Happy
Активен
Ganjaman
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 2007 Yamaha FZ1 1000, 2003 Suzuki DRZ-400
Публикации: 861

« Отговор #26 -: май 10, 2008, 00:56:10 »

Направо не е истина за к'ви глупости се заяждате.

Какво ви става напоследък бе, хора?...
Активен
zaba
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: SUZUKI GSXR 1200cc
Публикации: 763

Moto-Z

Ел. поща
« Отговор #27 -: май 10, 2008, 07:30:17 »

Направо не е истина за к'ви глупости се заяждате.

Какво ви става напоследък бе, хора?...
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
правси и още как
Активен
Дамяна
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki ER5
Публикации: 245

Fahr nicht schneller als dein Schutzengel fliegt!

Ел. поща
« Отговор #28 -: юни 11, 2008, 14:38:57 »

Съборът беше върхът ! Както винаги много добре организация ,много шоу.....и много дъжд . Аз много се изкефих ,а другите от поповската група малко се вкиснаха заради времето ,но карай .
Нои аз не съм видяла никой да се бие .Обаче до нашия палатков лагер имаше една група момчета от Ямбол . Едното от тях беше дошло на събора с R1 . В петък вечерта тези момчета малко се понапиха и това с ямахата му щукнала идеята да ходи някъде посред нощ . То докато слезе по баирчета под хижата успя да падне поне 3 пъти . Приятелите му видяха как е  момчето и не му взеха ключа за мотора , а го пуснаха да си ходи на някъде . Момчето е катастрофирало и веднага са ги приели вболница с тежки травми . В събота дойде една кола да му прибере мотора , който незнам как се е озовал отново на събора след катастрофата , но беше в окаян вид . Ако някой знае повече , да каже как е момчето и дали всичко е така , както го разказвам ( по думите на едно друго момче от компанията им).
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2008 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: ЯМБОЛ 01.05 - 04.05.2008 СНИМКИ МАТЕРЯЛИ ВПЕЧАТЛЕНЯ

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.114 секунди с 22 запитвания.