Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратЗакони, Данъци, Застраховки, ТаксиТема: За бъдещите собственици на мотоциклети от Америка!!!
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: За бъдещите собственици на мотоциклети от Америка!!!  (Прочетена 77811 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kando
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1265

бах таа ала

« Отговор #15 -: май 25, 2008, 23:41:38 »

Цитат
това е временно положение. няма законово основание и скоро ще отпадне.
дали?????.....наистина няма законово основание ебаси...скръндзите

п.п.да вземем да спретнем една стачка за тея тайтъли ли????то се е видяло че за бенза ще си плащаме,ама поне да сме на оферта със закупката на мотор.....егати евтините к6-и има в тая америка ве
Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Race Custom
Публикации: 7040

atheism-bg.com/

« Отговор #16 -: май 25, 2008, 23:45:50 »

дали?????.....наистина няма законово основание ебаси...скръндзите

п.п.да вземем да спретнем една стачка за тея тайтъли ли????то се е видяло че за бенза ще си плащаме,ама поне да сме на оферта със закупката на мотор.....егати евтините к6-и има в тая америка ве

мда.. и на тая стачка ще сме само аз и ти Smile
това е ясно че не може да е вечно. просто ще мине месец и всичко ще си е като преди.
въпроса е да се пресече търсенето на такива мотори в началото на сезона когато е най-силно.
Активен
Tuti
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha R1
Публикации: 4499

« Отговор #17 -: май 25, 2008, 23:48:17 »

Днеска един ме корка че не можело вече и нови да се регистрират от САЩ, фабрично нови с фактура. Трябвало да имат талон, иначе - не.

Дани има ли нещо такова или само си плямпат?
Ще глобят търговеца в САЩ който ти го е продал, и още една далавера ако незнаете, ако отидеш в КАТ не с оригиналната митническа декларация, а с ксерокопие и печат ВЯРНО С ОРИГИНАЛА плащаш такса 200лв. На печелившите честито.
Активен
kando
ниво 5
Неактивен Неактивен

бах таа ала

« Отговор #18 -: май 25, 2008, 23:50:29 »

Цитат
въпроса е да се пресече търсенето на такива мотори в началото на сезона когато е най-силно.
дали да заложа на тая карта тогава а??????да не бързам сега,да почакам до края на годината.....щот най-много ми се иска к6 по дяволите......или поне к3.......може и 954....нема да откажа и на рр 1000.....а бе на оферта да е мамицата им
Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

atheism-bg.com/

« Отговор #19 -: май 25, 2008, 23:51:30 »

Ще глобят търговеца в САЩ който ти го е продал, и още една далавера ако незнаете, ако отидеш в КАТ не с оригиналната митническа декларация, а с ксерокопие и печат ВЯРНО С ОРИГИНАЛА плащаш такса 200лв. На печелившите честито.
Smile тия яко треа да са закъсали Smile само се чудят от каде да лапнат некой лев.
Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

atheism-bg.com/

« Отговор #20 -: май 25, 2008, 23:52:59 »

дали да заложа на тая карта тогава а??????да не бързам сега,да почакам до края на годината.....щот най-много ми се иска к6 по дяволите......или поне к3.......може и 954....нема да откажа и на рр 1000.....а бе на оферта да е мамицата им

ми щеш не щеш ти вече си заложил Smile
щом не ти се плаща по-скъпо ще чакаш кво да правиш.
Активен
freethedoom
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Бивш собственик на R6 2005
Публикации: 707

Ел. поща
« Отговор #21 -: май 25, 2008, 23:53:59 »

Ко са закъсали еба ги у устата са не моа си вкарам мотор да е*а  Sad Sad Sad
Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

atheism-bg.com/

« Отговор #22 -: май 25, 2008, 23:56:26 »

Ко са закъсали еба ги у устата са не моа си вкарам мотор да е*а  Sad Sad Sad

не ти дават да ядеш на хлеба мекото а ?
Активен
kando
ниво 5
Неактивен Неактивен

бах таа ала

« Отговор #23 -: май 25, 2008, 23:58:44 »

Цитат
ми щеш не щеш ти вече си заложил Smile
не съм още бе....карам още сегашния и се чудя дали да го продавам сега....щото ще треба да тегля пак заеми да донаждам....докато Хамериката излиза доста по на оферта,ама а де........еййййййййй са побъркам веееее.........баси
Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

atheism-bg.com/

« Отговор #24 -: май 26, 2008, 00:04:52 »

не съм още бе....карам още сегашния и се чудя дали да го продавам сега....щото ще треба да тегля пак заеми да донаждам....докато Хамериката излиза доста по на оферта,ама а де........еййййййййй са побъркам веееее.........баси

ми чакай. щом не ти е на зор. само тези дето са предплатили са преебани. щото сега ще чакат докато си подкарат машините а ти си имаш какво да караш.
пък ако не щеш да чакаш - плащай си мотор от друго място.

Активен
zdraF
Mr. Psycho
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: 1990 Yamaha XJ 600
Публикации: 187

You can run but you can't hide! (Psycho™)

55983664
« Отговор #25 -: май 26, 2008, 00:08:38 »

Аз не съм от тези, които скоро ще сменят мотора, но ми е интересно, така и така имаш мотора (като цялост), не може ли да набуташ частите от него на друга рама и да минеш ТехноТест?
Активен
kando
ниво 5
Неактивен Неактивен

бах таа ала

« Отговор #26 -: май 26, 2008, 00:12:15 »

пък после като те питат кво ти е виновна държавата.......ами не е виновна да еба и държавата му.....най накрая ще взема да джиткам на шано и те така........моя страна,мояяя българияяяяя.....неразумния юрод поради що ли се срами да се нарече българин......не можело било със савидж на тайтъла......не стига че не спират да крадат,ами се и скръндзят
Цитат
Аз не съм от тези, които скоро ще сменят мотора, но ми е интересно, така и така имаш мотора (като цялост), не може ли да набуташ частите от него на друга рама и да минеш ТехноТест?
ама проблема е във талона а не във мотора....
Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

atheism-bg.com/

« Отговор #27 -: май 26, 2008, 00:12:35 »

в талона има номер на рама И номер на двигател.
без да "пренабиваш" няма да стане.
Активен
kando
ниво 5
Неактивен Неактивен

бах таа ала

« Отговор #28 -: май 26, 2008, 00:21:11 »

единствения номер който се сещам е да използваш талона на друг мотор....ама съответно самия той става незаконен един вид

п.п.пренабиването е най-малкия проблем
Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

atheism-bg.com/

« Отговор #29 -: май 26, 2008, 00:24:45 »

единствения номер който се сещам е да използваш талона на друг мотор....ама съответно самия той става незаконен един вид

п.п.пренабиването е най-малкия проблем

на мотора имаш номер на рама и номер на двигател. на талона имаш същото. без едно от двете да промениш няма как да стане.
вярно е че на мотор номерата не се проверяват често ... но нищо не се знае.
а пренабиването не е толкова лесно.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратЗакони, Данъци, Застраховки, ТаксиТема: За бъдещите собственици на мотоциклети от Америка!!!

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.127 секунди с 21 запитвания.