Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилШосейни - суперспорт/спорт/турист (Модератор: zlati)Тема: HONDA CBR1100XX Super Blackbird - Фен-клуб
Страници: 1 ... 82 83 [84]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: HONDA CBR1100XX Super Blackbird - Фен-клуб  (Прочетена 262064 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ6N
Публикации: 1224

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #1245 -: юли 16, 2018, 13:56:12 »

В събота,колега от завода с "Блякбърд",направи разход от 4,58л/100км,карайки с две ендура и един чопър (т.е. туристически),на малката екскурзия,която си направихме! Аз лично съм впечатлен!

Ако бях дошъл с Вас,гаранция нямаше да направи тоя разход...  Very Happy
Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07',Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 3299

« Отговор #1246 -: юли 16, 2018, 14:07:14 »

Мотора е инжекционен! Предварително му казах,къде ще се спира,за да може да си кара 'нормално' и да ни чака на местата за спиране,но не искаше...

Адаш,с ендурото и на мен ми е бавно,понякога,но пък е малко по-удобно! Ако имаше повече мотори от различен тип,шяхме да се разделим на две групи и всичко да е още по-добре! Сега,те си подобряват рекордите за нисък разход  Smile!
Активен
BrainStormeR
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Doppel X
Публикации: 104

Ел. поща
« Отговор #1247 -: юли 16, 2018, 14:13:08 »

Направих немислимото... Надупчих пластмасата на ХХ-а... Надявам се, че е за добро...

Слайдера на предната ос обаче не можах да сложа, единият детайл не пасва, чакам
Тайванеца да прати по-малкия размер. Благодаря на колегата Бенчев!

Междудругото, по време на разходката до Тасос стигнах разход от 5.5, но вашия резултат е потресаващ...
Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07',Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 3299

« Отговор #1248 -: юли 16, 2018, 14:38:02 »

Мотора е и с изпускателна система 'ту брадърс'... и има хубав звук из тунелите след Маказа  Very Happy!
Активен
Judas_Priest
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: XX1100; (TDM 850, ETZ 251)
Публикации: 340

« Отговор #1249 -: юли 16, 2018, 15:49:03 »

Илийка, браво майна!
Успешно събуди темата с Птиците  Very Happy
Това с разхода е интересна тема.
Най-малкия разход, койето съм правил с Бърда (инжекция 2000г.) беше от Пловдив до Златоград. Карахме още с един чопър и един ендуро турист. Бърда, натоварен с 3 куфара и девойка даде 4.5л/100. При други условия разхода при подобни карания е към 5.5.
И като сме на тема гориво - от 3 месеца в Пловдив има бензиностанция INSAoil. Все още горивата са им страшно качествени! Личните ми наблюдения са върху бензина и газта.  С техният бензина мотора върви още по свежо, а пък колата бутна разхода с 2л/100 (при същият режим на каране) в сравнение с LPG от други вериги.
Който има път му препоръчвам да я пробва!
Активен
Skywlak
Георги
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XJ 600 s Yamaha TDM 900
Публикации: 1910

бавно с усмивка :-)

Ел. поща
« Отговор #1250 -: юли 16, 2018, 20:12:39 »

Илийка, браво майна!
Успешно събуди темата с Птиците  Very Happy
Това с разхода е интересна тема.
Най-малкия разход, койето съм правил с Бърда (инжекция 2000г.) беше от Пловдив до Златоград. Карахме още с един чопър и един ендуро турист. Бърда, натоварен с 3 куфара и девойка даде 4.5л/100. При други условия разхода при подобни карания е към 5.5.
И като сме на тема гориво - от 3 месеца в Пловдив има бензиностанция INSAoil. Все още горивата са им страшно качествени! Личните ми наблюдения са върху бензина и газта.  С техният бензина мотора върви още по свежо, а пък колата бутна разхода с 2л/100 (при същият режим на каране) в сравнение с LPG от други вериги.
Който има път му препоръчвам да я пробва!
Колко е 1л?
Тук в София варират в зависимодт ,в коя част на града си
Активен
Judas_Priest
ниво 4
Неактивен Неактивен

« Отговор #1251 -: юли 17, 2018, 09:03:42 »

Как така колко е 1л?!
Автомобилните производители правят чудеса от храброст да намалят разхода (къде реалния, къде каталожния) с 0,2-0,3л.
Ако пък имаш предвид разликата в различните бензиностанции - тва, че всички са мошенници, а ние ги търпим си е изцяло наш проблем! Аз лично се радвам като се появи коректна бензиностанция! Какво знаем, е върпос не само на верига, но и на конкретен клон.
Активен
sam_g
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda VFR 800 V-tec, (ABS, 2006); Ex: Honda CB600F - Hornet '01
Публикации: 628

V-я си FR-а

« Отговор #1252 -: юли 17, 2018, 10:51:46 »

Според мен, колегата питаше за цената?.  Very Happy
Активен
Judas_Priest
ниво 4
Неактивен Неактивен

« Отговор #1253 -: юли 17, 2018, 12:49:38 »

Според мен, колегата питаше за цената?.  Very Happy
Прав си, има резон. Беше динамична сутрин и може да съм погледнал по друг начин на нещата  Very Happy
В Пловдив, не съм забелязал да има разлики в цената между различните вериги. И затова не я следя. По скоро следя къд егоривото ми харесва повече. Следващият път като минавам от там ще погледна и ще споделя.
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5159

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #1254 -: юли 17, 2018, 13:00:13 »

Прав си, има резон. Беше динамична сутрин и може да съм погледнал по друг начин на нещата  Very Happy
В Пловдив, не съм забелязал да има разлики в цената между различните вериги. И затова не я следя. По скоро следя къд егоривото ми харесва повече. Следващият път като минавам от там ще погледна и ще споделя.

Точно преди 20 мин забеляза, че на Хаджията Груев ( до вас) бензин 95 е 2,15лв, а вчера на някъде Петрол го видях 2,30лв...
Къде е тази бензиностанция дето споменаваш?

Активен
Страници: 1 ... 82 83 [84]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилШосейни - суперспорт/спорт/турист (Модератор: zlati)Тема: HONDA CBR1100XX Super Blackbird - Фен-клуб

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.121 секунди с 21 запитвания.