Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 ... 140 141 [142]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: ВИЦОВЕ  (Прочетена 478819 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 4083

Ел. поща
« Отговор #2115 -: септември 27, 2018, 23:18:51 »

Я....от черна станция станало.веселба тука
Абе.откъдя имате време да се занимавате с идиоти !?!?!
време да се веселя,имам винаги.
а никиту вчера ми напрай деня,като добър човек реших да напавя и вашия и те така

са малко гадно ми стана за това,че са го набили,ама пък на другите случки се смех с глас
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki Vulcan 2000 Classic LT
Публикации: 2500

« Отговор #2116 -: октомври 12, 2018, 13:37:08 »

Източник: http://www.moreto.net/novini.php?n=383609

Обраха банковия клон в КАТ-Варна

Неизвестни лица са проникнали в банковия клон на КАТ-Варна през нощта срещу петък, научи от свои източници Moreto.net.

Крадците са успели да задигнат сума пари и да избягат преди пристигането на служителите от фирмата за охрана. Към момента банковият клон не работи, а на място работят криминалисти.

От пресцентъра на полицията потвърдиха за Moreto.net, че сигналът за проникване в помещението и за кражба е подаден в ранните часове на днешния ден. Задигнатата сума е по-малко от 300 лева. Образувано е досъдебно производство и се извършва оглед на местопрестъплението.

Smile
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #2117 -: октомври 12, 2018, 13:40:03 »

Oжених за една възрастна вдовица, която имаше голяма дъщеря. Последната, непосредствено след брака, осинових. Баща ми, вдовец, често посещаваше семейството ми и в резултат на това се ожени за доведената ми дъщеря. По този начин дъщеря ми стана втора моя майка, а баща ми – мой зет. Жената на баща ми, т. е. моята доведена дъщеря, която същевременно стана моя втора майка, роди едно момченце, което сега е на 12 години и което, разбира се, ми стана брат и същевременно внук. Понеже съм мъж на майката на доведената ми дъщеря, то жена ми стана моя баба, тъй като е майка на жената на баща ми. По този начин аз същевременно съм мъж на жена си, а също така и неин внук. Обаче и жена ми роди от мене едно момченце, което сега е на 10 години и което стана шурей на баща ми, а на мене пък вуйчо, тъй като е брат на мащехата ми майка, която ми е дъщеря. По този начин станах сам на себе си дядо, тъй като жена ми е баба, а аз съм неин мъж.
Моля да ми отговорите, имам ли право за сина си, сиреч вуйчо си, да получавам детски надбавки?"  Very Happy Very Happy
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 539

« Отговор #2118 -: октомври 12, 2018, 13:46:27 »

Бая старичко е. Обаче продължава да си е готино.
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #2119 -: октомври 14, 2018, 01:13:22 »

Активен
nCuXoHeBpo3eH
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR 900RR '95
Публикации: 107

Ел. поща
« Отговор #2120 -: октомври 14, 2018, 12:50:05 »

Да кажем, че видите публикация или коментар във Фейсбук със следното съдържание: „Сборът от квадратите на катетите е равен на квадрата на хипотенузата“, а Вие нещо не го харесвате, макар да е неопровержима истина. Как трябва да реагирате? Ето няколко примера:
- 1. Тъпак! Чак сега ли го откри? Кой ти даде дипломата??
- 2. Господине, Вий знаете ли, че това не го е открил Питагор, а друг човек със същото име? Знаете ли или просто така си пишете?
- 3. Истината е точно обратната „Квадратът на хипотенузата е равен на сбора от квадратите на катетите.“ Като не знаете, не цитирайте. Невежа!
- 4. Според денешни историски додатки тоа го е изнамерувал Македонскиот математичар од Кичево Пите Гороски 30 илjади години пре Ристос.
- 5. Какви квадрати, какви триъгълници?! Хората умират от глад, вие пишете за някакви си квадрати. Позор!
- 6. Така е като си траем. Дотам стигнахме. Не сме народ, а мърша!
- 7. Zdr kvo pr krevatite na kateto ne sa hipotezi!!!!????
- 8. Господине, Вие чували ли сте за Лобачевски? Чували ли сте за така наречената неевклидова геометрия? Невежа!
- 9. Това ли е последната хибридна атака, бе путинист такъв?
- 10. По времето на бай Тошо си живеехме по-добре и без такива хипотенузи. Предател!
- 11. Tova e laga!!! Dokoga 6e ni lagete!!! Octafka!!! BALGARIQ nat fsi4ko!!!
- 12. Питагор всъщност е открил така наречените Питагорови гащи. Макар че древните елини са ходели увити в чаршафи, а съвременните гръцки гвардейци се обличат с белички чорапогащничета и фустички. Това е истината!
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 4083

Ел. поща
« Отговор #2121 -: октомври 14, 2018, 13:14:37 »

Да кажем, че видите публикация или коментар във Фейсбук със следното съдържание: „Сборът от квадратите на катетите е равен на квадрата на хипотенузата“, а Вие нещо не го харесвате, макар да е неопровержима истина. Как трябва да реагирате? Ето няколко примера:
- 1. Тъпак! Чак сега ли го откри? Кой ти даде дипломата??
- 2. Господине, Вий знаете ли, че това не го е открил Питагор, а друг човек със същото име? Знаете ли или просто така си пишете?
- 3. Истината е точно обратната „Квадратът на хипотенузата е равен на сбора от квадратите на катетите.“ Като не знаете, не цитирайте. Невежа!
- 4. Според денешни историски додатки тоа го е изнамерувал Македонскиот математичар од Кичево Пите Гороски 30 илjади години пре Ристос.
- 5. Какви квадрати, какви триъгълници?! Хората умират от глад, вие пишете за някакви си квадрати. Позор!
- 6. Така е като си траем. Дотам стигнахме. Не сме народ, а мърша!
- 7. Zdr kvo pr krevatite na kateto ne sa hipotezi!!!!????
- 8. Господине, Вие чували ли сте за Лобачевски? Чували ли сте за така наречената неевклидова геометрия? Невежа!
- 9. Това ли е последната хибридна атака, бе путинист такъв?
- 10. По времето на бай Тошо си живеехме по-добре и без такива хипотенузи. Предател!
- 11. Tova e laga!!! Dokoga 6e ni lagete!!! Octafka!!! BALGARIQ nat fsi4ko!!!
- 12. Питагор всъщност е открил така наречените Питагорови гащи. Макар че древните елини са ходели увити в чаршафи, а съвременните гръцки гвардейци се обличат с белички чорапогащничета и фустички. Това е истината!
брат,това е тъжно,не е смешно
Активен
ради райков
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: YAMAHA TDM 900 5PS
Публикации: 1577

WWW Ел. поща
« Отговор #2122 -: октомври 15, 2018, 09:47:32 »

Oжених за една възрастна вдовица, която имаше голяма дъщеря. Последната, непосредствено след брака, осинових. Баща ми, вдовец, често посещаваше семейството ми и в резултат на това се ожени за доведената ми дъщеря. По този начин дъщеря ми стана втора моя майка, а баща ми – мой зет. Жената на баща ми, т. е. моята доведена дъщеря, която същевременно стана моя втора майка, роди едно момченце, което сега е на 12 години и което, разбира се, ми стана брат и същевременно внук. Понеже съм мъж на майката на доведената ми дъщеря, то жена ми стана моя баба, тъй като е майка на жената на баща ми. По този начин аз същевременно съм мъж на жена си, а също така и неин внук. Обаче и жена ми роди от мене едно момченце, което сега е на 10 години и което стана шурей на баща ми, а на мене пък вуйчо, тъй като е брат на мащехата ми майка, която ми е дъщеря. По този начин станах сам на себе си дядо, тъй като жена ми е баба, а аз съм неин мъж.
Моля да ми отговорите, имам ли право за сина си, сиреч вуйчо си, да получавам детски надбавки?"  Very Happy Very Happy

Smile Smile Smile

https://www.youtube.com/watch?v=DZE30K7vwec
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 539

« Отговор #2123 -: октомври 15, 2018, 14:30:38 »

Тази сутрин Пройчо се събуди от огромна, неизпитвана до този момент ерекция...
Със сигурност никога повече Пройчо няма да заспива с отворена уста в метрото Smile
Активен
Страници: 1 ... 140 141 [142]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСвета извън моторите.ВеселбаТема: ВИЦОВЕ

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.119 секунди с 21 запитвания.