Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 ... 136 137 [138] 139 140   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: ВИЦОВЕ  (Прочетена 463276 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 3877

Ел. поща
« Отговор #2055 -: март 04, 2018, 10:01:25 »

Бе, не е виц, ама малко като виц. По някога изтърсвам едни... Докараха ми тука едни мезета от Тайланд, ама като казвам мезета.... Ц, абе, не баш. Пържени мухи, хлебарки, ларви, скакалци, скорпиони и малки жабчета. Черпим се с бири и бам една купа с гадини на масата. -А! Sad Ко е туй ве? Ебаси! Sad Бе, що пък да не пробвам? Я една ларвичка, а, то не било лошо. Хрупка и соленичко. И ги метнахме с биричката. Скорпионите бяха супер, ама струва 15Е парчето. Един скорпион колкото 6 пилета.Surprised По едно време жена ми ме глада да хрупам един скакалец, огромен като показалеца ми и се втрещява. Вика ми, -Ти как ги ядеш без да ти пука, все едно цял живот си ял такива неща? Отговарям и, -Ами аз от 28г. карам мотор бе скъпа. На мотора по някога е по-лесно да ги глътнеш от колкото да ги плюеш. Smile Голям смях падна на масата. Smile Ама, така си е, кво? Smile
само който не се е опитвал да плюе с 200,няма да те разбере Smile Smile Smile Smile Smile
Активен
phoenix
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 490

« Отговор #2056 -: март 07, 2018, 14:12:11 »

Мъжът на Гинка я пратил в Чехия да му купи ЧеЗе, тя се върнала с ЧЕЗ.

А аз се надявах Гина да няма мъж... Пък то и ЧЗ-то не е мотор, та...
Активен
бат Ицо
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: V-Strom, X-Max
Публикации: 1310

пастафариански моТурист

« Отговор #2057 -: март 07, 2018, 20:45:05 »

Тогава с надеждите в събота на семинар: "Как да срещнем жена като Гинка" от 10 в НДК. Само за мъже!
Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 14116

« Отговор #2058 -: март 08, 2018, 08:55:51 »

Ама, вярно тука сте големи балъци. Smile Само да ви обясня, че не се редите на опашка ЗА Гинка, а сте н едн опашка С нея. И даже след нея. Very Happy
Нормалната жена ще очаква от вас за осми март да и подарите букет цветя и вечеря на свещи, при възможност бижу или парфюм. Кака ви Гинка, обаче ще иска от вас да и подарите ЧЕЗ, минимум. Дааааам. Мисля, че нямате реална преценка за ситуацията. Very Happy

Хайде сега всички на семинар на тема "Нещата от живота". Тази неделя във ФК. Лекцията ще води доцент Чефо. Smile
« Последна редакция: март 08, 2018, 17:39:13 последно от ЧЕФО » Активен
PepeLopez
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Четиритактов
Публикации: 1607

Няма работа да не става и жена да не дава.

« Отговор #2059 -: март 08, 2018, 10:03:35 »

С червени пагони на парадните униформи бяха редниците Very Happy

Цветът на пагона показва не чина, а рода войски. Сухопътни, ВВС, ВМС и т.н. Чинът се обозначава с други знаци. Цветът на самия пагон показва и друго, а именно принадлежност към състава - войнишки/сержантски или офицерски. Но пак в зависимост от рода войска. Т.е. изцяло червен пагон означаваше сухопътни войски с чин от редник до старшина. И изобщо не зависи от това, каква е униформата, парадна или бойна.
Активен
max
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha xt600
Публикации: 598

Ел. поща
« Отговор #2060 -: март 08, 2018, 11:00:03 »

Чек и аз да съ разпиша за Гинка , ово е тренд . agranom
Влиза една баба в аптеката и пита : "Имате ли нещо за слаба памет ? "
"Разбира се , най-известният ни продукт Гинко билоба "
"Баби , таз Гинка и лекарствата ли купи ? "
Активен
phoenix
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 490

« Отговор #2061 -: март 08, 2018, 12:54:45 »

... Кака ви гинка, обаче ще иска от вас да и подарите ЧЕЗ, минимум...

Да не съм луд да и подарявам ЧЕЗ. Че после да го лапне Б.Б. наготово Smile
Аз нямам проблем с еманципацията Smile Smile Smile
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 3877

Ел. поща
« Отговор #2062 -: март 08, 2018, 13:45:42 »

като идвате от София и се отбиете на първата отбивка за Берковица,следва спускане,на най ниското,преди да започне пак изкачване,биете ляв...Гинки колкото щеш

ни ти трябва семинар ни ЧЕЗ да даваш...най много една бутилка мастика.при това за теб,та да ти останат колкото може по-малко спомени от Гинка
Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #2063 -: март 08, 2018, 17:42:27 »

Да не съм луд да и подарявам ЧЕЗ. Че после да го лапне Б.Б. наготово Smile
Аз нямам проблем с еманципацията Smile Smile Smile
Ти нямаш проблем Еманципацията, ама кака ти гинка еманципацията така я разбира, няма да те погледне ако не и купиш ЧЕЗ. Smile
Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #2064 -: март 08, 2018, 17:46:39 »

като идвате от София и се отбиете на първата отбивка за Берковица,следва спускане,на най ниското,преди да започне пак изкачване,биете ляв...Гинки колкото щеш

ни ти трябва семинар ни ЧЕЗ да даваш...най много една бутилка мастика.при това за теб,та да ти останат колкото може по-малко спомени от Гинка
Тя, идеята им беше да си намерят жена, не да се казва Гинка, а да е богата като нея. Ама тя е богата не защото се омъжва за бедни мотористи, ами точно обратното. Smile Smile Smile За туй казах, че на една и съща опашка се редят с нея, ама тя е пред тях. Very Happy
Активен
бат Ицо
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: V-Strom, X-Max
Публикации: 1310

пастафариански моТурист

« Отговор #2065 -: март 08, 2018, 21:13:56 »

Баси и сесксита дето си! Познавам доста жени, които без да си вдигат краката са успели в живота. А краката си ги вдигат и на мотористи. Стига да се къпят редовно и да са добре аргументирани ментално и физически  Smile
Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #2066 -: март 09, 2018, 11:27:24 »

Супер. Успех тогава! Smile Smile Smile И да почерпиш като намажеш филията от на кака си Гинка масълцето. Smile Тъй де, от на мъжа и.
Активен
NikDaPhreak
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Балкан М1, Kawasaki VN15, Suzuki LA650, Балкан С2
Публикации: 1621

« Отговор #2067 -: март 23, 2018, 11:22:10 »

Пращат Джеймс Бонд да утрепе някъв, той се мята на самолета, намира го, вади снайпера, гърми го и отва на карибите. Звъни му М: що не си го утрепал тоя? Джеймс Бонд: как бе, гръмнах го със снайпера?! М: не, жив е в одеса в тоя бар яде и пие. Отива Джеймс Бонд в одеса, намира бара, гледа то жив, пие с две курви. Вади ерпегето и си вика майната има на курвите сега ще утрепа. Гърми, целият бар се срутва. Обаче отива да провери, да види трупа. Като се доближил гледа една ръка се подава и от отломките излиза същия мъж дето гърмя. Вика си трябва да се запозная с тоя, отива и се представя: Бонд, Джеймс Бонд, другият: Дънкан Маклауд
Активен
filipon
Филип Кафеджиев
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: БАЛКАН:ЛЮЛИН МП2 ; БАЛКАН:МПС; БАЛКАН:МПМ; БАЛКАН:2Ю25; БАЛКАН:МК-3; БАЛКАН:М 75; БАЛКАН:М1; БАЛКАН:М2; БАЛКАН:С2; ИФА-РТ 125/1; МЗ 175/1ЕС; МЗ 175/2ЕС; СИМСОН:СР2E; СИМСОН:КР; СИМСОН:СТАР; СИМСОН СР2:Cafe Racer; ИЖ ПЛАНЕТА 2; ЯВА 50-ТИП 20; ЯВА-ЧЗ 250 353/04(1958); КАРПАТИ; РИГА 13; РИГА МИНИ 26; ЗИФ 77 И СКУТЕР ЗА КАПАК!
Публикации: 316

Джиткам си с Балкан М1!!!Бавно и за кеф на душата!

WWW Ел. поща
« Отговор #2068 -: март 24, 2018, 00:22:03 »

Двама си говорят и единия пита:
Тази вечер на линия ли си,а другият отговаря не на рИкия!
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5045

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #2069 -: април 06, 2018, 02:39:27 »

Двама приятели се срещат:
-- Привет, какво ново при теб?
-- Ми станах веган!
-- Ъъъ и защо?!
-- Ми исках да стана нещо по-модерно, ама за гей не събрах кураж

............

Как постят канибалите?
- Ядат вегани
..........

-Защо плачеш?
-Режа лук...
-Абе вие веганите съвсем сте изперкали!

Активен
Страници: 1 ... 136 137 [138] 139 140   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСвета извън моторите.ВеселбаТема: ВИЦОВЕ

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.223 секунди с 21 запитвания.