Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 145   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: ВИЦОВЕ  (Прочетена 524203 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
demokrata
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR 1000 F
Публикации: 320

« Отговор #660 -: септември 25, 2010, 22:23:46 »

Пернишки тунинг по време на криза: слагат се лети джанти само от страната на дискотеката!
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
   Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
 Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
Активен
vstrom
Целта оправдава средствата! Last frontier is MIND!
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki Vstrom DL650А K8
Публикации: 206

We create ourselves our own reality!

« Отговор #661 -: септември 26, 2010, 01:28:20 »

шест истини за живота:
1.Неможеш да си докоснеш всички зъби с езика!
2.Всички идиоти след като го прочетат се опитват да го-направят!
3.Първата истина е лъжа!
4.Сега се усмихваш защото си идиот!
5.Скоро ще го изпратите на друг идиот!
6.Още има глупава усмивка на лицето ви!П.С. Учени са доказали, че малумните четът този текст с мишка в ръка.........
....късно е вече ....... не я пускай  Smile тва много ме развесели  Very Happy
Явно съм голям идиот, защото започнах да си докосвам зъбите с език. Не съм се усмихвал, нито съм го пращал на други. Някой да ти направи услуга и да изтрие поста ти, за да не се излагаш с идиотщини. Имаш правописни грешки. Идиот си. Коефициентът ти на интелигентност явно е много нисък, слушаш само чалга и задължително се напиваш като идиот всяка събота и неделя в дискотеката. Много се дразня от такива идиотски парчета като тебе. Ако няма какво да постнеш, по-добре не поствай идиотщини.
« Последна редакция: септември 26, 2010, 01:38:34 последно от vstrom » Активен
AnTaNi
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 199

Човек еволюира... от 4 крака на 2, от 4 гуми на 2

Ел. поща
« Отговор #662 -: септември 26, 2010, 10:02:01 »

Явно съм голям идиот, защото започнах да си докосвам зъбите с език. Не съм се усмихвал, нито съм го пращал на други. Някой да ти направи услуга и да изтрие поста ти, за да не се излагаш с идиотщини. Имаш правописни грешки. Идиот си. Коефициентът ти на интелигентност явно е много нисък, слушаш само чалга и задължително се напиваш като идиот всяка събота и неделя в дискотеката. Много се дразня от такива идиотски парчета като тебе. Ако няма какво да постнеш, по-добре не поствай идиотщини.
Абе кви хора сте тук незнам... не се впрягай толкова нали тази тема е да се посмеем малко?!?! Ти нямаш чувство за хумор.
pp. не слушам чалга нито пък се напивам  Smile много ги разбираш
Активен
Dani7
http://kredor.com/lat2bg/
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: от златица
Публикации: 918

268345246
Ел. поща
« Отговор #663 -: октомври 05, 2010, 13:00:45 »

Борче си купило нов джип. След една седмица го връща в магазина, защото джипа имал проблеми със скоростната кутия. Дали му хората нов джип. След една седмица пак го връща със същия дефект. На третия джип решили да проверят, какво става и го помолили да обясни как кара джипа.
- Ми кво, кефим му се! Изкарвам го на магистралата и раз - първа скорост - газ, газ - шат втора скорост, пак газ, газ, трета, четвърта и накрая като включа на R за ракетна и скоростната кутия се скапва.
Активен
ivan_honda
Почетен член
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: SUZUKI GSX-R 1000 K8
Публикации: 6024

« Отговор #664 -: октомври 05, 2010, 13:17:42 »

Сам го каза Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Раздела е "Веселба" бе, аланкоолу Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Активен
piehkatozmej
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Мачку, пичку и елхичку не радим
Публикации: 361

Празните путки са за пълнене...

« Отговор #665 -: октомври 05, 2010, 19:46:13 »

Явно съм голям идиот, ...size]

ТбасИ... големи сухари са се навъдили в този форум... ще ни затворат като байкърс... Smile Smile Smile Smile
Активен
badgoshe
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: YAMAHA XJ 600
Публикации: 66

Ел. поща
« Отговор #666 -: октомври 08, 2010, 14:11:40 »

Две змии се срещат на една горска пътечка.!!!
-Едната пита другата: Абе така като ме гледаш,аз дали съм отровна?
-Другата отг: Незнам ,Щооо?
-Първата: Щото си прехапах езика току що  Smile
Активен
AnTaNi
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #667 -: октомври 08, 2010, 21:54:23 »

Вървяла си червената шапчица в гората. Бам, бум, тряс! Припаднала, събужда се тя и какво да види - една бележка:
" Вече не си дествена! Кумчо Вълчо" .
 Продължила тя да върви и пак - БАМ, БУМ, ТРЯС и припаднала. Свестява се тя и една бележка :
"Вече си курва! Али баба и 40-разбойника".
Продължава тя да върви и пак БУМ, ТРЯС, ПРАС и припаднала. Свестява се тя и пак някаква бележка: "Отново си девствена! Храбрият Шивач".  Smile Smile
Активен
badgoshe
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #668 -: октомври 09, 2010, 00:16:27 »

Активен
badgoshe
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #669 -: октомври 09, 2010, 00:19:06 »

Активен
krasimir
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Harley Davidson Sprtster XL 1200 L
Публикации: 244

« Отговор #670 -: октомври 11, 2010, 18:10:45 »

Най-обичам да съм змия - ем си лежим, ем си одим. Aма е по-добре да си маркуч ем лежим ем ме влачат... Smile Smile Smile
Активен
Ice_queen^^
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR 125R
Публикации: 1555

« Отговор #671 -: октомври 12, 2010, 22:48:09 »

Борче си купило нов джип. След една седмица го връща в магазина, защото джипа имал проблеми със скоростната кутия. Дали му хората нов джип. След една седмица пак го връща със същия дефект. На третия джип решили да проверят, какво става и го помолили да обясни как кара джипа.
- Ми кво, кефим му се! Изкарвам го на магистралата и раз - първа скорост - газ, газ - шат втора скорост, пак газ, газ, трета, четвърта и накрая като включа на R за ракетна и скоростната кутия се скапва.

Smile Smile
Активен
ivan_honda
Почетен член
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: SUZUKI GSX-R 1000 K8
Публикации: 6024

« Отговор #672 -: октомври 13, 2010, 12:06:27 »

Български капитализъм:
1. Крадеш пари от строителство на пътища.
2. Купуваш си с тях супер скъпа лимузина.
3. Разбиваш я по скапаните пътища.
Активен
vstrom
Целта оправдава средствата! Last frontier is MIND!
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki Vstrom DL650А K8
Публикации: 206

We create ourselves our own reality!

« Отговор #673 -: октомври 17, 2010, 12:40:52 »

Жена казва на мъжа си:
-Мъжо, тамагочито ти е бременно!
-Какво?
-Ела да видиш, на екрана пише "бременна съм".
-Абе колко пъти съм ти казвал да не ми пипаш пейджъра!
Активен
AnTaNi
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #674 -: октомври 19, 2010, 14:06:32 »

Проблемата е следната. Мен ме изгониха от клуб Порше поради неприлично държание и сега няма къде да питам. Имам 3 въпроса.
1. Някой да е крал скоро Mercedes ? "А" класа? Трябва ми електрониката
2. Кога ще оправят пътищата?
3. Къде е Сиса?

Разяснявам.
Имам зелен москвич, дванайстак. 73-а производство...
Но всичко по него е тунинг. Малко ме дразни бордовия компютър, който ми говори на френски, защото е от Рено Лагуна 2.2 TDI, 96-a и п
остоянно ме пита дали се ебавам като наливам бензин на дизелова кола щото нямал база данни за друга. Седалките ми са Recaro. Подгряващи. Имам модифицирани катапулти от МИГ-21. Климтатроникът и DVD системата за car theatre ги бях вързал на един бушон и отначало гореше, но сега го оправих. Съраундът в колата е THX, последното на Лукас, след DTS. Рисийвъра ONKYO е в багажника, имам 8+1 колони Таной .

Задният мост отначало го бях направил по идея на Ситроен, понеже французите знаят как да правят коли, но когато я паркирам на неравни терени и колата след изгасяне клекне ниско се удряше в земята и ми трошеше сините неонови лампи по шасито (справка "Бързи и яростни" )

Затова сега съм го сменил със заден мост на мерцедес, А класа, и затова ми трябва електрониката по управлението му. Това по първия въпрос.

Второ. Пътищата. Абе оправете ги, общинари и други твари.
Дупките са изкривили шенкела на предницата. Той е предава изкривяване с 3 градуса. През няколко връзки градусите се увеличават и накрая през хидравликата волана ми е на 90 градуса завъртян. Както карам и колата почва да се държи странно. Понеже върви напред, а компютъра засича 90 градусово завиване на волана праща сигнали към ABSa все едно колата се занася и е неуправляема...И той се включва. Първо блокира предно дясно, после задно ляво колело. Колкото и да натискам педала за газта оборотите падат и колата спира, сама си пуска аварийните и праща по GPSa авариен сигнал до сервиза на АЗЛК в Байконур. Така не може да се кара по тези пътища

Освен това наскоро ходихме със Сиса на една гонка. След като ги накъсах на две коли разстояние останалите и рекох да я повозя по магистрала. Карам и изведнъж някаква яка дупка. Краш датчика е някакъв пиропатрон, който се включи, осемте еърбега се издуха и дясната седалка катапултира. Едвам спрях, защото карах с около 250 км/ч и пътя беше стана като нишка. Спирайки се заех да прекъсна аварийните радио сигнали, защото няма нужда от пътна помощ. Тогава се сетих за Сиса. Нямаше я. Дожаля ми като си представих как се е изстреляла на 40 м височина пристегната за катапулта и е наблюдавала отдалечаващия се зелен москвич.

Та по третия въпрос.
Някой да е виждал Сиса?  Smile :-)Може и да сте го чели...ама много ме зарадва  Very Happy
Трябва ми седалката обратно
Активен
Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 145   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСвета извън моторите.ВеселбаТема: ВИЦОВЕ

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.209 секунди с 21 запитвания.