Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: [1] 2 3 ... 145   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: ВИЦОВЕ  (Прочетена 524468 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
joro-600rr
RS-Taichi BG
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1876

RS-Taichi BG

Ел. поща
« -: април 18, 2008, 18:14:15 »

7 признака, че…

… героите от Мечо Пух на Дисни употребяват забранени вещества:

1. На магарето Ийори не му пука за нищо, реакциите му са забавени и демонстрира силна липса на мотивация. Марихуана.

2. Прасчо се бои от всеки и страда от мания за преследване. Гъби.

3. Зайо си бута носа навсякъде, от всичко има нужда. Кокаин.

4. Тигърът не може да стои спокоен на едно място, постоянно скача и вика, никога не се уморява. Екстази.

5. Кристофър Робин може да разговаря с животните. Халюциногени.

6. Мечо Пух обича сладкото и има наистина безгранична фантазия. LSD.

7. Бухалът винаги се притича на помощ на всеки, който има проблеми. Дилър.

---------------------------------------

Кои са петте най-големи грешки на човечеството?

- VW Golf от 1 до 5…

---------------------------------------

В една каруца се возели циганин, циганка и малкото циганче. Циганина кара каруцата и си пее песен. В един момент малкото циганче вижда нещо на пътя и пита баща си:
- Тате какой туй бе?
Циганина се обръща и залепя страхотен шамар на циганчето като му казва:
- Стига бе. Устъй баща си да кара коня, да не напрай катастрофата.
След малко циганчето пак видяло нещо на пътя и пак пита:
- Тате какой туй бе?
Циганина се обръща и залепя още един шамар на циганчето и пак му казва:
- Стига бе. Устъй баща си да кара бе, шъ напрай катастрофата.
След малко циганчето пак видяло нещо и пак пита:
- Тате какой туй бе?
Тоз път циганката изгърмяла един шамар на циганчето, и му се скарала:
- Абе стига ръчка баща си, че да си гледа пътя бе.
Циганина се обрънал и изгърмял един шамар на циганката като й рекъл:
- Стига ма. Устъй детето да пита. Как шъ съ научи иначе…

-----------------------------------

Приказката за червената шапчица (Хеви Метъл вариант)

Значи родителката на Блъди хет (Червената шапчица), стара хипарка, я накарала да отиде до баба си и да вземе два албума на Uriah Heep и един на Led Zeppelin. Обула си шапчицата метълските кубинки, сложила якето с гърба на Sodom, пуснала си уокмена с Kreator, яхнала харлея и фестър ден дъ спийд ъф лайт и отпрашила към дарк замъка на бабата. Като си карала Motörhead - a, по едно време я изпреварил Улфа (Вълка), а тя му се ядосала и му се развикала:
- Pantera са бездарници, една скапана група, мадъфакъъ! Шъ тъ Kill by death!
Тогава Улфа се ядосал и й отвърнал:
- Брус Дикинсън го духа на негри!
Ама това не му стигало, ами решил да си го върне здраво на Червената шапчица и на оная депешарка, баба й, с един Iron fist. Затова дал на четвърта и минал по земния път и пръв стигнал до фермата на бабата. Бабата по това време си била пуснала Napalm Death и въобще не чула как идва Улфа. В това време той влязъл и се направил на Master Of Puppets, абе изял я. След това й свалил коженото яке с гърба на Slayer, обърнал се с гръб към вратата и зел да куфее, за да не го познае Червената шапчица.
В това време дошла Блъди хет и зела да го пита:
- Абе, бабо, коя е тая група, мяза ми на Testament?
- Не ма, това са W.A.S.P., ма, ба, к’ва си задръстена-отвърнал Улфа.
- Абе, бабо, нещо много ти е порасла кичарата ма?
- Щото съм метълка, ма!-пак отвърнал Вълка.
- Ми що са ти такива големи кубинките ма?
- Ми щото да ритам разни дискари като теб ма! Hell awaits!-отговорил вълка и я заритал здраво и после я изял.
Като я изял рекъл:
- Значи Pantera били скапана група, твойта мама депешарска! Ей да имаше някоя бира тука и една касета на ManOwar да покуфея още малко. Я па тая дъртата има само \"Арда\". Пфу!
Вълка бръкнал в хладилника и тал намерил двайсетте бири, дето бабата ги била приготвила за концерта на Guns'N'Roses довечера по първа. Добарал ги той, пуснал си Twisted Sister и ги изпомпал. Като ги изпомпал взел че заспал. По това време в къщата на бабата дошъл WitchHunter (ловеца), и си носел китарата да опънат некоя жица с бабека, щото мислели да правят демозаписи. Като видял Улфа се сетил к'ва е работата с бирите и яката се ядосал и фанал ножицата и му офъкал кичарата.
На сутринта Улфа се събудил и като се видял без кичара умрял от мъка.
Активен
Chakala
One Idiot to rule them all
жис
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Thunderace 1000 R
Публикации: 888

Tenere ли е , не ми го хвали !

190415612
Ел. поща
« Отговор #1 -: април 18, 2008, 18:23:02 »

и ся ще се почне едно copy-paste от другия форум ...
Активен
kando
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1265

бах таа ала

« Отговор #2 -: април 18, 2008, 19:07:32 »

Кои са седемте чудеса на света:
1.Кавазаки(нинжата)
2.Ямаха р1
3,Хонда рр 1000
4.Сузуки gsx-r 600
5.suzuki gsx-r 750
6.suzuki gsx-r 1000
и айде от мен да мине
7.hayabusa

ТОВА НЕ Е ВИЦ,ТОВА Е ИСТИНАТА НА ЕВОЛЮЦИЯТА ВЪВ ЧОВЕШКИЯ ИНТЕЛЕКТ
Активен
Drajev
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX-R '01
Публикации: 706

270400245
« Отговор #3 -: май 04, 2008, 16:07:34 »

Понеже е място за вицове и аз ще си позволя да вметна ОСМОТО чудо на света

Барам и новата му жена отзаде 2 в 1  Smile
Активен
jmooo
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: sachs madass 125
Публикации: 334

« Отговор #4 -: май 04, 2008, 19:01:34 »

Smile Smile Smile Smile Smile
Активен
kando
ниво 5
Неактивен Неактивен

бах таа ала

« Отговор #5 -: май 05, 2008, 13:11:10 »

Никито решил да си продава мотора.Пуснал обява във Мото-Зоне,звъннали му:
-добър ден обаждам се по обявата за мотора
-ъхъ да продаам го,кажйете
-ами нещо ми е бозав нета и не ми излиза снимката му,та да ми кажете пистов ли е
-къв пистов бе,състезателен,Хонда със двата Р-а
« Последна редакция: май 05, 2008, 13:13:39 последно от kando » Активен
valeto
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GS400E
Публикации: 54

Скив' дъртио как гила по капли ...

« Отговор #6 -: май 05, 2008, 16:58:22 »

По новините съобщават,че в България са попаднали голямо количество
извънземни и ако някой срещне такова същество,да се отнася много гостоприемно.Бай Гошо,отива да си коси люцерната и в средата на нивата вижда някаква клекнала фигура със скафандър.Дядото,дружелюбно и с голямо вълнение,се сочи с пръст и казва:
- Гошо,люцерна,коси!
Получава отговор:
- Ямаха,моторист,сере!

Smile Smile Smile Smile Smile
Активен
kando
ниво 5
Неактивен Неактивен

бах таа ала

« Отговор #7 -: май 05, 2008, 17:05:08 »

А дядото де плеснал по челото и учудено възкликнал:
егаси м"та  Sad я виж ти извънземните карали ямаха  Smile
« Последна редакция: май 05, 2008, 17:08:10 последно от kando » Активен
kando
ниво 5
Неактивен Неактивен

бах таа ала

« Отговор #8 -: май 05, 2008, 17:57:49 »

Цитат
3. Зайо си бута носа навсякъде, от всичко има нужда. Кокаин.
а бе то заради това ли така се пее в онази детска песничка:
"зайченцето БЯЯЛО,цял ден си играааало..."
цъ-цъ-цъ-цъ гледай какво нещо ей

п.п.  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Активен
ivan_honda
Почетен член
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: SUZUKI GSX-R 1000 K8
Публикации: 6024

« Отговор #9 -: май 05, 2008, 19:01:35 »

Ето и един от мене тъп и дълъг:

Цитат
Вчера, към 8 и 30 сутринта потеглих за Търговище на сватба на братовчедка ми. Сипвам до горе на Шел Герена и потеглям, на Шел Долни Богоров се събира групата от роднини, 1 бус и 4 коли пълни с люде. Потегляме, аз карам малко по-бързо и на места ги изчаквам, времето хубаво, след Български извор ускорявам повече с презумцията да се чакаме на Шереметя. На 10км. преди В.Търново пътя отбит през некво село, понеже некакъв камион с кокошки се набил в камион на Пътестроителна техника. Жертви няма, ама по пътя няма как да минеш. Един с зелена жилетка седи и маха с един слънчоглед да се завива на ляво. Викам айде да му помогна, тамън ще изчакам мойте хора, па и майка ми като чуе катастрофа и не ме види, че получи инфаркт докато й обясни някой, че са 2 камиона.
Седя и показвам на колите да намаляват, че като хали са се разсфучали. Минават 25-30 мин. нема и следа от наще, викам, ча па толкова по-бързо да съм карал, ама айде, чакам и помагам. След час и 20-30 минути се задават групата коли. Брат ми се нацепил в некакъв от зад. Чакали КАТ и тн. Караме натам, ядохме, стигнахме 5км. преди Търговище и дъжд, викам айде добре, че тука чак заваля. Всъщност и малко след В.Търново ме валя едни 15км.
Хотелчето, душчето малко спане и айде на сватба. Всичко как си требва, хапване, пийване, веселба.
Днес ставам с надеждата, че е валяло цяла нощ и сега ще е слънчево и/или поне няма да вали. Да, ама не, навънка си вали пичовската. Пийваме кафе и айде към София, с презумцията, че ще се ходи на Царевец и ще се хапва някъде там. Разбираме се да се чакаме на Шереметя, да се събере цялата група и заедно нагоре. Брато си е брато и докато ние седяхме и гледахме кога ще се появи, той решил, че направо на Царевец и мина покрай нас с около 160км/ч. Как да е по телефона се разбираме да трагва нагоре и на първото удобно място да спре и да ни изчака. Ходихме, видехме, ядохме. Едните с буса и 2-те коли отпалиха по-бързо, че ние останахме да се помотаме из Търново, а те не са от София и имаха път по още 60-100км от София в различни посоки.
Тръгнахме и ние, викам, чакайте да спреме на Петрола дето е на отбивката за КАТ във В.Търново да сипем в резервоара нещо, да не бутам некъде. Сипвам 10 литра с презумцията, че още не ми е светнала резервата и трябва да имам поне още 4-5 литра.
Карам си аз от пред 2-те коли с майка ми, баща ми, брат ми, чичовци и неква др. рода зад мен. На Български извор спирам, изчаквам ги да дойдат, пийваме по кафе и по вода и аз викам, айде давайте напред, аз отивам да пикая и ви настигам. Изрично казвам на брато, карай бавно, докато не те подмина, че батерията на телефона ми падна и ако стане некоя греда немога и да ви звънна. Като абсолютен калъф дадох и дебитната ми карта на майка ми да си купи некви тъпотии в Търново и не си я зех. Имах 28лв. хартиени пари и лев и нещо на стинки. 24 дадох на бензиностанцията и останах с 5лв и стинки.
Пикая и тръгвам, карам 130-40, къде може и 200 и 210 на правата преди Златна Панега, бре не го настигам, стигам магистралата не го виждам напред никъде, викам дай да давам газ, че нема как, карам 160-70 на завоите 130-40, бре минах тунела, минавам отбивката за Правец, нема го и тва е. Викам дай да дам още газ, тука е права, навивам масура, а моторя спира, викам брех, връщам газта, давам пак, прекъсва, гледам лампата за бензино мига. От кога се е размигала не знам, гледах пътя и таблото грам не ме интересуваше. А, а, а и маторя угасна, бием десен мигач, в аварийната и по интерция надолу.
На Златна Панега застигнах едни пичове с кросови мотори, качени на ремаркето, а те самите се разтъпкваха около колата, минавам поздравявам и те мен. Аз щастлив, цял ден се разминавам с мотористи и се поздравяваме и ми е кеф на душата.
Та въпросните хора ме застигат и виждат, че нещо май не е в ред, минават и тидиткат, аз докаде се усетим да махнем те ме подминаха. Как да е, беха спрели малко по-надолу в аварийното. Пристигам аз бутайки, дават ми бензин, благодаря им и викам айде накъм Лукойла, който се оказа 500-700 метра по-надолу.
Спирам на колонката и по навик проверявам какви пари има, че веднъж с кола съм се минавал да сипя до горе, а картата ми да не е в мен и да има 20-30лв и съм чакал час и нещо докато дойде човек да ми донесе пари. Бъркам тука, бъркам там, нема я картата, почвам да се чудим и се сещам, че е в майка ми. Гледам кви пари имам, 5лв и 40стинки, сметам по цената на бензина 2 литра и 200 грама некъде и пичовете ми дадоха 500 грама, викам с 2.7л до София 55км и в София още 10, 65 км, надали ще мина, ама айде сипвай за 5 кинта и 40 стинки - 2 литра и 200 грама баш. Палим и викам сега бавно 80-100 на 6-та да не гори кой знае колко до къде стигнем, от там, че спирам некой да даде половин литър.
Да бе, ама не знам колко от вас са пробвали да карат с 90 по магистрала в ден в който не малка част от софиянци се пребират от родните си места. За пълна красота тамън като отпалих от Лукойл Ботевград заваля дъжд. Карам аз 90-100, почват да ме изпреварват секви изроди с по 160-80, фърлят вода и пясък от асфалта, а аз съм с дигнат визьор и не съм под слюдата, че тя е приятно затъмнена и като я намокри и като е леко по-тъмно нищо се невиди. За момент имах чувството, че съм на песъкоструйка, вали, мен ме страх да давам газ, че е пълно с локви, че нали са ни много хубави пътищата, почват да ме застигат и рейсове и тирове, свиркат, мигат, па магистралата в ремонт на места, абе жив мармалад. Очите ме заболяха зловещо от дъжд, пясък и вятър, ама викам стискай куче, че ако спреш, кой знае кой пиян турски тираджия ще те помеля в аварийното. Карам, стигам вече Жерково, викам си, айде то не остана има 14км до Горни Богоров и от там още 10 до дома. Дъжда и не планира да спира, пълно с локви, колите и камионите постоянно държат една известна порция вода с пясък във въздуха. Краката ми вече зимаха та почнаха да подгизват, ръкавиците и те се понамокриха, покрай бонето почна да вкарва и под якето вода. Става студ, вижда се обаче края. На караулката на Враждебна спря да вали, криво лево от там до нас, душ и чай с аспирин и рез пред клавиатурата да споделя.

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Активен
ivan_honda
Почетен член
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: май 05, 2008, 20:46:01 »

Смеем се на който се е преебал да го прочете тва, а не на текста

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Активен
CJ_
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Мотоциклетаджията ....
Публикации: 4029

« Отговор #11 -: май 05, 2008, 21:27:09 »

Въпрос:
-Как могат да се съберат 14 евреина в Смарт ?
 Отговор:
-2-ма на седалките и 12 в пепелника !!!
------------------------------------------------------------
 Въпрос:
-Защо газовите камери в Аушвиц са имали по 11 дупки през който е влизала гаста ?
 Отговор:
-Защото евреина има 10 пръста !!!
 Старият Арменец бил на смъртното си ложе и с сетни сили привикъл най-големият си син и му казъл:
-Сине пазете евреите !
Синът му се зачудил ама си казал - Стареа савсем се сдуха !
След малко Баща му пак -Сине пазете евреите !
И момчето го попитало
-Защо да пазим евреите тате ?
-Защото като свършат те , почват и нас !!!
 В Юар по време на апартейда
- Сине ти защо се прибираш толкова рано от даскало ?
- Ами изгониха ме
- Защо ?
- Ами едно негърче ме ядоса и го застрелях
- Добре сине
На другият ден случката се повтаря
- Защо пак толкова рано ?
- Ами изгониха ме
- Защо ?
- Ами едно негърче пак ме ядоса и го застрелях
- Сине ВНИМАВАЙ !!!!!! Както си започнал скоро и цигара ще запалиш !
------------------------------------------------------------------------------

« Последна редакция: май 05, 2008, 21:39:06 последно от CJ_ » Активен
Tuti
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha R1
Публикации: 4499

« Отговор #12 -: май 06, 2008, 07:33:14 »

Един човек се возил в рейса към работата си. Минал един покрай него и му казал.
-Рогач.
Човекът се озадачил и като се прибрал вечерта попита жена си
-Жено да не ми кръшкаш щото един днес ми каза -рогач
-Глупости тоя нещо се е припознал
На другият ден човекът пак се возел в рейса и онзи пак минал и му казал.
-Рогач.....и клюкар.
Активен
vaso666
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 324

236613992
Ел. поща
« Отговор #13 -: май 06, 2008, 09:21:42 »

Смеем се на който се е преебал да го прочете тва, а не на текста

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Бах та ... гледам са че са смееш и реших че е нещо готино и го прочетох цялото  Sad Surprised
Активен
ivan_honda
Почетен член
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #14 -: май 06, 2008, 09:29:19 »

Бах та ... гледам са че са смееш и реших че е нещо готино и го прочетох цялото  Sad Surprised

Ааааахахахахахахаа  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Мноо ти здраве от Русначето, хахаххаа  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 145   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСвета извън моторите.ВеселбаТема: ВИЦОВЕ

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.209 секунди с 21 запитвания.