Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 ... 5 6 [7]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Aйде малко по-сериозно!!!  (Прочетена 30076 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
madtiger
MAD MOTO
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: DUCATI
Публикации: 528

www.mad-moto.com

« Отговор #90 -: януари 11, 2008, 14:56:00 »

Тук намирам полезна информация. Тук задавам конкретни въпроси и намирам конкретни отговори, но разбира се аз знам как и къде да питам, както и към коя част от потребителите да адресирам въпроса си. До момента никой не ми е срал в сериозните теми. Защо ли? Защото, когато съм сериозен съм сериозен, а когато се шегувам се шегувам! Сложил съм рязка граница между двете неща и това си личи. Когато някой няма правилният подход и не знае как да пита си изяжда попарата. Лошо няма, да има весело! Лошото става, когато веселото влиза да клепа сериозни теми, а това не се случва. Клепат се само ТЪПИ теми. Аз,лично ,нямам нищо против да подрисна върху нечия малоумщина, защото се отвращавам от тъпоидни и малоумни въпрости от сорта на "Какво правите като кихнете в каската" (Имаше такава тъпа тема и аз много срах там!) Е, как какво правим бе, колега? Ами сваляме каската и бършем сополите! Ти какво правиш? Облизваш ли ги? Просто такава тема сама си проси осирането!
Доста написах по темата на Шпека, макар че, честно казано, на мен изобщо не ми пука и си се наслаждавма на живота. Чудя ви се на вас, ама то пък вие най-добре си знаете! Аре със здраве!

П.П. Шпека изби рибата за пореден път! Smile

Чесно ли някой пита такова нещо бе.. Е то няма толкова глупави хора НЕ!!!

Иначе съм напълно съгласен с ЧЕФО.. на мен също нито един път никой не ми е срал с тъпотии в тема.. така че май въпроса опира в самото заглавие...
Активен
Mandos
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR 1100XX Super Blackbird
Публикации: 1092

С умните- умен, с глупавите- глупав

Ел. поща
« Отговор #91 -: януари 11, 2008, 15:36:33 »

Чефо е пич! Стюпида също!!!  Smile
Активен
The Duke
Red Brigades
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: ...etc.
Публикации: 2806

ZEDMOTO.COM

« Отговор #92 -: януари 11, 2008, 15:38:16 »

Шпека мЪдУратор!!!
ПС:Лявата ръка на злото Smile
Активен
sergo
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX1300R Hayabusa
Публикации: 4989

Suzuki 1100FR

« Отговор #93 -: януари 11, 2008, 15:39:34 »

Шпека мЪдуратор!!!

Приема се единодушно..... Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Ето вдигнах ръка като така да се каже послушен ученик..... Smile Smile Smile Smile Smile
Активен
CJ_
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Мотоциклетаджията ....
Публикации: 4029

« Отговор #94 -: март 08, 2008, 21:05:44 »

то е лесно !
Зада станеш ЧЛЕН  Very Happy или някой от старите трябва да те "препоръча" или молба в свободен текст+копие от талона на мотора+копие от лична карта зада се докаже,че ти си собственика и имаш мотор ,щот кат нямаш ко дириш тук !
 На всяко дете му е мечта да кара и има мотор и 40%+ от тгупостите са писани от тях ! Е верно е , че и ние се поовличане но само когато си го търсят и никога в сериозни теми както бе казано !

Хайде с здраве  Mad
Активен
Runner
Тимофил
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR 919 RR
Публикации: 652

Arai Viper GT Sinister

« Отговор #95 -: март 08, 2008, 22:09:27 »

Стюпид-а ме издразни адски много с едно негово изказване в една тема.Няма значение сега коя е била тя.Та тогава ми идеше да го разчленя.....Но,седнах и се замислих,за нещата,които бе написал.Тогава разбрах,че всичко което бе споменал,е било градивна критика,а не просто изшляпано лайно в нечия тема....
Относно срането в темите,новите потребители и хммм....Не защитавам никой,но при положение,че някой си, е задал лайнян въпрос,то съответно ще получи и лайнян отговор.
За много фекалии мога още да пиша,но смятам че се изсрах достатъчно за сега.....
Music Idol 2  "Кенлииии"
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgЗа ФорумаМнения, предложения, съветиТема: Aйде малко по-сериозно!!!

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.1 секунди с 20 запитвания.