Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Aйде малко по-сериозно!!!  (Прочетена 29004 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Stupid_boy
Модератор
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 4620

« Отговор #75 -: януари 09, 2008, 23:21:38 »

нещо не си много убедителен. очаквах нещо по-конкретно, но както и да е.
не ми се спори, ако изобщо има място за спор при подобни необосновани изказвания. та ти дори не уточни кои са въпросните 'новобранци', барем да мога да ти обясня каквото и да е за конкретен случай.
вече ти казах: ако имаш нещо, обърни се към който трябва, ама ако го направиш, недей да говориш за драйвъра а за мен.
Активен
ivan_honda
Почетен член
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: SUZUKI GSX-R 1000 K8
Публикации: 6024

« Отговор #76 -: януари 09, 2008, 23:22:14 »

съб-илевън: Нищо лично, а?

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Активен
sub_eleven
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: x-max 400
Публикации: 778

« Отговор #77 -: януари 09, 2008, 23:28:14 »

нещо не си много убедителен. очаквах нещо по-конкретно, но както и да е.
не ми се спори, ако изобщо има място за спор при подобни необосновани изказвания. та ти дори не уточни кои са въпросните 'новобранци', барем да мога да ти обясня каквото и да е за конкретен случай.
имаше две момичета наскоро, с които не се държа както трябва... и не само ти - едната беше с аватар на кон...

жоро, ми интересното е, че си мислех че ми е минало, но явно съм злопаметен...

Stupid_boy, нямам намерение да се оплаквам на никой и да се занимавам с глупости - търсех директния диалог, но щом не ти се спори - здраве да е... ще го оставим за друг път....всъщност няма да го оставяме за друг път, защото и на мен не ми се спори... да забравим случая, а пък ти се постарай да бъдеш по-приятелски настроен с новите потребители и ги защитавай от всички, които им се нахвърлят... ако не ти представлява трудност
« Последна редакция: януари 09, 2008, 23:31:52 последно от sub_eleven » Активен
ivan_honda
Почетен член
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #78 -: януари 09, 2008, 23:30:14 »

Едното "момиче" е мъж от ЖИС, а другото е някаква измислена персона с картинка на кон.

Не ме карай да се смея.

Форума си е екстра, дишайте бе
Активен
scarflex
Дойде ми една мисъл в главата, но като видя, че няма никой, си отиде.
жис
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1262

Не бърза за никъде!

402318254
« Отговор #79 -: януари 09, 2008, 23:33:32 »

Абе,както каза стюпида и аз не съм го виждал на снимка даже,но не мога пак да не го защитя!
В темата на новака с К5 1000,еми нормално е за му се изсмее!
Абе пак казвам,модераторите са хора и те бе!И те имат мнение по въпросите и т.н.!
А ти пак,кво бил казал Стюпида и т.н.
Има си ръководство на сайта,те щом са преценили,че той си върши работа...
А ако същото сметне,че е груб с потребителите,ще му отправи забележка!
Активен
sub_eleven
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: x-max 400
Публикации: 778

« Отговор #80 -: януари 10, 2008, 00:01:15 »

добре, съгласен съм с висчко - само мир да има, че се отегчих - вярвам и вие...

тая тема е за катинар според мен...
Активен
WildSpirit
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 30

wild animal! be careful

383
Ел. поща
« Отговор #81 -: януари 10, 2008, 00:25:51 »

Едното "момиче" е мъж от ЖИС, а другото е някаква измислена персона с картинка на кон.

Не ме карай да се смея.

Форума си е екстра, дишайте бе
Мерси за "комплимента", ама да ти кажа - въобще не съм измислена. :grin:Съвсем съм си жива, даж и да не ти се ще. Явно тук е на почит хората да се заяждат, ей така за спорта, ама за заяждането без мене. Very Happy
Активен
ivan_honda
Почетен член
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #82 -: януари 10, 2008, 00:29:29 »

Пусни си твоя снимка кат не си измислена бе кон

Ай не ме занимавай с твойта имагинерна персона
Активен
toxigen
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: f4izzy
Публикации: 738

« Отговор #83 -: януари 10, 2008, 00:41:40 »

Ей го ся па тоя, мил и дружелюбен както винаги  Smile
Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 14116

« Отговор #84 -: януари 10, 2008, 14:54:49 »

Спомням си първия си контакт със Ступида. Отряза ме и аз супер се издразних. Подходих към директен диалог и той откликна. Не след дълго се разбрахме и даже си допаднахме. Вече 3 или 4 години сме си приятели и почти всеки ден си лафим и в кюто. Срещаме се по събори и не само. Претендирам да го познавам лично и смятам, че е много стойностен човек и добър приятел, който винаги е готов да помогне, както го е правил не веднъж. Не си изграждайте прибързано мнение за човек, когото не познавате лично! Форумът си е такъв, какъвто е бил винаги! В този форум срещнах тенеристите и се заформи хубава компания. В този форум се запознах с много хора, с които се сприятелихме и си изкарваме добре по съборите. Тук намирам полезна информация. Тук задавам конкретни въпроси и намирам конкретни отговори, но разбира се аз знам как и къде да питам, както и към коя част от потребителите да адресирам въпроса си. До момента никой не ми е срал в сериозните теми. Защо ли? Защото, когато съм сериозен съм сериозен, а когато се шегувам се шегувам! Сложил съм рязка граница между двете неща и това си личи. Когато някой няма правилният подход и не знае как да пита си изяжда попарата. Лошо няма, да има весело! Лошото става, когато веселото влиза да клепа сериозни теми, а това не се случва. Клепат се само ТЪПИ теми. Аз,лично ,нямам нищо против да подрисна върху нечия малоумщина, защото се отвращавам от тъпоидни и малоумни въпрости от сорта на "Какво правите като кихнете в каската" (Имаше такава тъпа тема и аз много срах там!) Е, как какво правим бе, колега? Ами сваляме каската и бършем сополите! Ти какво правиш? Облизваш ли ги? Просто такава тема сама си проси осирането!
Доста написах по темата на Шпека, макар че, честно казано, на мен изобщо не ми пука и си се наслаждавма на живота. Чудя ви се на вас, ама то пък вие най-добре си знаете! Аре със здраве!

П.П. Шпека изби рибата за пореден път! Smile
« Последна редакция: януари 10, 2008, 15:09:36 последно от ЧЕФО » Активен
uppland
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: R1
Публикации: 148

« Отговор #85 -: януари 10, 2008, 16:17:41 »

А т'ва за чужбината е много вярно ,където giorgio и madtiger разправят  Very Happy
Активен
Teodor-26
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 79

« Отговор #86 -: януари 11, 2008, 00:23:08 »

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
тая конската чак ми стана жал как я разкъсахте
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Активен
kardon
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 134

« Отговор #87 -: януари 11, 2008, 01:57:27 »

[..] въпрости от сорта на "Какво правите като кихнете в каската" (Имаше такава тъпа тема и аз много срах там!) Е, как какво правим бе, колега? Ами сваляме каската и бършем сополите! Ти какво правиш? [..]

Верно ли бе, само това ли ? А като пръднете в кожите кво праите ?

[..] П.П. Шпека изби рибата за пореден път! Smile

Аха, все едно да напишеш заглавие - "айде сери се у темата ми, моля"  Very Happy

Иначе, съгласен с част от останалите мнения - майтап да става.
Активен
sergo
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX1300R Hayabusa
Публикации: 4989

Suzuki 1100FR

« Отговор #88 -: януари 11, 2008, 13:09:32 »

Е реших да се изакам и аз за пореден път;

@sub_eleven ;
За Стюпеда- аз лично го познавам и напълно подкрепям написаното от Чефо,който също познавам.....
 А какво ще кажеш Еомер(който също познавам лично) да спретнем за модератор А????????

А теб нещо нИ тЪ знам???? Surprised Surprised Surprised  А може и да те познавам ,ама не се сещам?????  Surprised Surprised Surprised
Активен
galinvayov
A LONE RIDER
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki KLR 600 '85, Yamaha XS750 '78, Балкан 250
Публикации: 1238

332556697
WWW Ел. поща
« Отговор #89 -: януари 11, 2008, 13:29:53 »

А като пръднете в кожите кво праите ?

Отваряш визьора да проветриш Smile
Тук за любопитните по темата
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgЗа ФорумаМнения, предложения, съветиТема: Aйде малко по-сериозно!!!

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.095 секунди с 20 запитвания.