Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Aйде малко по-сериозно!!!  (Прочетена 38464 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
sub_eleven
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: x-max 400
Публикации: 778

« Отговор #60 -: януари 09, 2008, 14:17:07 »

ще чета във форума,защото за мен той е полезен.
че е полезен - спор няма.... хората, които недоволстват, го правят понеже в този форум те не могат да съчетаят полезното с приятното... а искат да могат да го съчетаят.
Активен
Faith no more
жис
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Бел и син!
Публикации: 549

Ползвайте презервативи!Вижте се колко станахте!

« Отговор #61 -: януари 09, 2008, 17:29:10 »

Знаеш ли ще бъде много жалко да спрете да влизате и Ти и бат Димо и други като вас
Защото ако вие спрете да влизате ще спрат да влизат и много други включително и аз
А това само по себе си значи че форума ще западне
      Нали не ни заплашваш? Very Happy
Активен
SHPEKA
жис
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 2068

A CBR can kill you, a NSR wants to kill you.

164514561
« Отговор #62 -: януари 09, 2008, 18:10:17 »

Цитат
      Знаеш ли ще бъде много жалко да спрете да влизате и Ти и бат Димо и други като вас
Защото ако вие спрете да влизате ще спрат да влизат и много други включително и аз
А това само по себе си значи че форума ще западне
Ще падна от смях. Бих казал, че форума без Ицо Фазера не е същия.  Smile
Активен
uppland
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: R1
Публикации: 148

« Отговор #63 -: януари 09, 2008, 18:12:27 »

И за мен форума е полезен .
Има какво да се иска още но аз съм доволен и на напредъка..
Активен
sergo
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX1300R Hayabusa
Публикации: 4989

Suzuki 1100FR

« Отговор #64 -: януари 09, 2008, 18:16:05 »

Ще падна от смях. Бих казал, че форума без Ицо Фазера не е същия.  Smile

А аз бих казал ,че без ЖИС нямаше да е...... Very Happy Very Happy Very Happy
Активен
ivan_honda
Почетен член
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: SUZUKI GSX-R 1000 K8
Публикации: 6024

« Отговор #65 -: януари 09, 2008, 20:20:05 »

Членовете растат. Форума се разраства. Има стари теми, има нови теми, има неработеща търсачка, има мърморковци, има пешеходци, има философи, има заядливци, въобще - от всичко по малко. Както е навсякъде в живота.

Весело е, дори през зимата. Кеф ми е да влизам тук във всяка свободна минута.

Търговийката във самия форум просто не се усеща, ако някой живее от фотосинтеза - да си е..е майката. Аз живея с пари.

Има и други форуми, има и чужбина, има и какво ли не, ама хората пак са си тук.

А, и стига с тая чужбина. Обиколил съм цял свят, и изобщо не виждам защо трябва да се сравняваме с тях при положение че България си е България. Лоша, добра - това е положението. 70% от местата по света са по-зле, аз съм от тези дето си мислят, че чашата е наполовина пълна, а не наполовина празна. Каквито са хората тук - такъв и форума.

В чужбина, Спаске, хората са едни сдухани сухари и скучняци без грам обща култура и самочувствие, и затова спазват правилата като изкукуригали, защото са едни смотани евнуси без никакво лично мнение. Не ме интересува кой какво ще каже, моето мнение е такова на базата на лични контакти и пътувания, а не на гледане на ТВ и интернет. Живота им е "от работата - вкъщи", и "колкото - толкова". Това им е мисленето на великите чужденци, а ние трябва да се оправяме с мизерия и простотия и мърсотия и какво ли още не.

Изведнъж се появява един отдушник и едно место където да си оправи човек настроението, а сега - зор и тука да настане сухарщина.

Еми не, благодаря.
« Последна редакция: януари 09, 2008, 20:23:53 последно от giorgio_cbr » Активен
scarflex
Дойде ми една мисъл в главата, но като видя, че няма никой, си отиде.
жис
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1262

Не бърза за никъде!

402318254
« Отговор #66 -: януари 09, 2008, 20:52:43 »

Сухарска му работа!
Не винаги ,коефициента на IQ-то е определящ, за постовете на потребителя.
Форумите,като една, по висша степен на комуникация в интернет, са сборен пунк за много хора и характери!Следователно, напълно естествено е, да има разнородни мнения и постове,който за едни са СПАМ,а за други есенция!Както казва Жоро,в пустата чужбина, която все се изтъква, като нещо невероятно и тотален пример за подражание,не е кой знае какво!Масово средния потребител е "тъп като галош" и не изказва мнение,понеже няма такова!
Живеем на Балканите,хора с цветни души сме,нормално е и форумите ни да са такива!
А цялата идея на темата,започната от Салама,е Админите да кажат:
-Ей да бе,дайте да сложим Шпека за модер!

П.С.Някой беше споменал за "селективно модериране".Е и?Модераторите са хора ,а не ботове,и те си имат мнение,предпочитания,приятели и т.н.!
Отпуснете въздуха бе!Ще дишате, по леко!
Активен
ivan_honda
Почетен член
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #67 -: януари 09, 2008, 21:01:47 »

Хаххахаа, според мен Салама верно мечтае за кариера.

А защо ли пише "модератор" на аватара му?

Мистерия...  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Активен
sub_eleven
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #68 -: януари 09, 2008, 21:11:14 »

П.С.Някой беше споменал за "селективно модериране".Е и?Модераторите са хора ,а не ботове,и те си имат мнение,предпочитания,приятели и т.н.!
ебах я тая връзкарска държава и тука ли има баджанаци и т.н.??!!?  Smile

аз говорех за селективното модериране - модератор - това е длъжност... като си приел да я вършиш, па върши я като хората или се откажи - никой не те кара насила? Абе все тая - дреме ми - щом сте доволни всички от Stupid_boy, явно аз съм крив  Very Happy
Активен
ivan_honda
Почетен член
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #69 -: януари 09, 2008, 21:21:21 »

Stupida men me kefi, ima brutalen podhod

Ama az ne sum foruma, prosto takova mi e mnenieto
Активен
madtiger
MAD MOTO
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: DUCATI
Публикации: 528

www.mad-moto.com

« Отговор #70 -: януари 09, 2008, 21:28:46 »

В чужбина, Спаске, хората са едни сдухани сухари и скучняци без грам обща култура и самочувствие, и затова спазват правилата като изкукуригали, защото са едни смотани евнуси без никакво лично мнение. Не ме интересува кой какво ще каже, моето мнение е такова на базата на лични контакти и пътувания, а не на гледане на ТВ и интернет. Живота им е "от работата - вкъщи", и "колкото - толкова". Това им е мисленето на великите чужденци, а ние трябва да се оправяме с мизерия и простотия и мърсотия и какво ли още не.

Е за това съм много съгласен.. колкото съм пътувал и живял навън... това мога да го кажа на 100% че е така.. Всички са роботи!
Активен
sub_eleven
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #71 -: януари 09, 2008, 21:36:27 »

абе цялата тая тема е безмислена май - всеки роптае срещу нещо - само дрънканици - 70 поста безмислени - казвам безмислени, понеже няма да доведат до никаква промяна....

Шпек, май за пореден път предпостави форума да бъде оспамен Very Happy
Активен
XaZarD
"Качествен човек"
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: ------------
Публикации: 2007

Ел. поща
« Отговор #72 -: януари 09, 2008, 21:36:40 »

Е за това съм много съгласен.. колкото съм пътувал и живял навън... това мога да го кажа на 100% че е така.. Всички са роботи!
Ама това не е толкова лошо. Те така са научени и са си свикнали. Даже и ние ще станем такива, въпрос на време е.
« Последна редакция: януари 09, 2008, 21:48:52 последно от XaZarD » Активен
Stupid_boy
Модератор
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 4619

« Отговор #73 -: януари 09, 2008, 22:01:13 »

Абе все тая - дреме ми - щом сте доволни всички от Stupid_boy, явно аз съм крив  Very Happy

не разбрах, ти защо не си доволен от мене? с какво съм ти застанал на пътя? до момента май никой друг не ме е споменал, поне в тази тема. нарочно се въздържах да пиша тук, но след като изрично съм посочен ...

ако искаш да не съм модератор, ако имаш претенции относно това как си върша работата, има цивилизовани начини да информираш ръководството на форума. сигурен съм, че ако се мотивираш достатъчно, ще престана да съм модератор. това може да го реши или ратто или аз самия, но не в резултат на подобни подмятания. а може би пък имаш претенции ти да си модератор?

държа да се знае че по никакъв начин не съм свързан с този форум. напълно доброволно и безвъзмездно губя част от работното и личното си време за да се грижа за него ( както в допълнение частично губя и приятелства с много ценни хора, но това е друг въпрос ).

относно баджанащината, scarflex например и на снимка не съм го виждал ( а дори и да съм, нямам идея кой е ).

поздрави
Активен
sub_eleven
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #74 -: януари 09, 2008, 22:12:51 »

имал съм наблюдение напоследък в някои теми с новобранците как се държиш - вместо да спреш плюещите ги, ти едва ли не ги изкарваш, че те са виновни и за награда заключваш темата...

едно време като бях нов тук, пуснах една тема и Driver-a(не знам дали пише още тук) си правеше тъшаци с мен, ти едва ли не ме упрекна, че аз съм виновен... Тогава темата беше за някакъв скутер - и всички не пропуснаха да се изсерат вътре.... абсолютни офтопици и подигравки, които на никой модератор не правеха впечатление(даже и единия модератор се ебаваше за повече колорит).... после се стигна до там да заплашвам Драйвъра с бой и хапнах БАНан от Ratto... без никакво предупреждение - без да съм си го търсел... съвсем културна тема с добър тон... до едно време.... даже помня, че приканвах някой да разкара офтопиците от темата, но всички се правеха на ударени...

че даже след бана ми бяха сложили темата във важни - "Как да не искате съвет за скутер"...  сети ли се?

п.п с недоволството си не целя да те "свалям от власт" - а да си промениш отношението поне към новите потребители...

п.п2 и нямам никакво желание да ставам модератор тук - не мисли, че ми се занимава с това...

« Последна редакция: януари 09, 2008, 22:20:10 последно от sub_eleven » Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgЗа ФорумаМнения, предложения, съветиТема: Aйде малко по-сериозно!!!

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.26 секунди с 20 запитвания.